StoryEditor
Producenci
21.11.2022 00:00

Damskie wody perfumowane Boles d‘olor zdobyły srebrną Perłę Rynku Kosmetycznego 2022

Boles d‘olor to marka, której właściciele postanowili wyrazić swoją kreatywność poprzez zapachy. Założona została w 1977 roku w Barcelonie. Oferuje produkty, których nuty zapachowe pobudzają zmysły i pozwalają przenieść się do słonecznej Hiszpanii. 

Boles d'olor to marka z siedzibą w Barcelonie, zajmująca się tworzeniem i dystrybucją kosmetyków oraz produktów zapachowych. Założona została w 1977 roku przez Helenę Llebarie i Eugeni Boix, którzy postanowili wyrazić swoją kreatywność poprzez zapach.

Skąd pomysł na perfumy? Eugeni Boix, właściciel firmy, stworzył linię perfum dla kobiet na prośbę klientów. Pierwszym zapachem był White Musk – Białe Piżmo, a następnie Flor Blanca – Białe Kwiaty. Ich nuty zapachowe pobudzają zmysły i pozwalają przenieść się do słonecznej Hiszpanii. Każdy produkt charakteryzuje się wyselekcjonowanymi kompozycjami nut zapachowych.

Weronika Łabinska, prezes Bolas d’e Olor:

Zdobycie Perły Rynku Kosmetycznego 2022 w kategorii Wody toaletowe i perfumowane damskie to ogromne wyróżnienie, które przynosi naszej firmie coraz większą rozpoznawalność na polskim rynku kosmetycznym. Nagroda pomoże nam dotrzeć do większej grupy odbiorców. Priorytetem naszej firmy jest zadowolenie klientów. Pragniemy by każda Polka mogła poczuć się wyjątkowo ze swoim ulubionym zapachem.

Produkty dostępne są w drogeriach: Drogerie Natura (stacjonarnie i online), eZebra (online) oraz Super Pharm. „Perfumy, idealny dodatek dla każdej z nas” to hasło pierwszej kampanii, w której wzięło udział pięć wyjątkowych, pięknych kobiet. Dla każdej z nich zapach odgrywa nieodłączny element stylizacji, dodający pewności siebie i podkreślający indywidualność.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 12:50
Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry
Charlize Theron rozszerza swoją współpracę z marką Dior.Dior
Charlize Theron, znana z wieloletniej współpracy z domem mody Dior jako twarz ich bestsellerowego damskiego zapachu J’adore, rozszerza swoją współpracę z francuską marką. Po dwudziestu latach sukcesów w promowaniu perfum, Theron obejmie również rolę ambasadorki linii wysokiej biżuterii oraz kosmetyków pielęgnacyjnych Dior.

Theron będzie pierwszą w historii ambasadorką Diora w dziedzinie wysokiej biżuterii i według WWD ma zaprezentować najbardziej ekskluzywne produkty jubilerskie zaprojektowane przez Victoire de Castellane, dyrektorkę artystyczną Dior Joaillerie przez ostatnie 25 lat. Theron rozpoczęła współpracę z Diorem w 2004 roku, kiedy została twarzą kultowego zapachu J‘adore. Następnie wystąpiła w wielu kampaniach luksusowej marki. Południowoafrykańska aktorka stanie się także pierwszą aktorką reprezentującą produkty do pielęgnacji skóry Diora od czasów Sharon Stone, która była twarzą linii Capture od 2005 do 2012 roku.

Jej nowa rola w Dior nie ogranicza się jedynie do promocji produktów, ale także obejmuje współpracę w zakresie odpowiedzialności społecznej, skupiając się na inicjatywach wspierających uprawnienia kobiet. To odzwierciedla jej zaangażowanie jako aktywistki i założycielki projektu Charlize Theron Africa Outreach Project (CTAOP), który działa na rzecz młodych ludzi w Afryce Południowej.

Véronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, skomentowała:

Charlize jest członkinią naszej rodziny, która ucieleśnia ducha Diora.Jej rzadki talent, zaangażowanie i nieziemska uroda czynią ją ikoną.

Czytaj także: Dior prezentuje bezalkoholową wersję kultowego zapachu J’adore

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 13:24