StoryEditor
Producenci
03.10.2023 14:19

Dawid Kwiatkowski został jedną z twarzy kampanii „Uwolnij swoją moc” Garnier Fructis

<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>

Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis

/ mat. prasowe
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>

Karolina Erdmann

/ mat. prasowe
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>

Karolina Marczak

/ mat. prasowe
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>
Gallery
Marka kosmetyków do włosów Garnier Fructis, należąca do Grupy L’Oréal, rozpoczęła nową kampanię „Uwolnij swoją moc”, poświęconą rozwijaniu pasji i inspirowaniu do odkrywania tego, co sprawia radość. Twarzami kampanii zostali: artysta Dawid Kwiatkowski, założycielka jednej z najpopularniejszych szkół jogi w Polsce Karolina Erdmann oraz Mistrzyni Polski w surfingu Karolina Marczak, którzy na co dzień inspirują i udowadniają, że pasja, może być także sposobem na życie.

Odkrywanie piękna i ukrytego potencjału, promowanie indywidualności i siły, drzemiących w każdym z nas. Właśnie w takim duchu marka Garnier Fructis rozpoczęła działania, których celem jest dać moc – nie tylko włosom i inspirować do działania w realizacji pasji.  

Anna Flis, brand manager Garnier Fructis mówi:

Kampania „Uwolnij swoją moc” nawiązuje do naszych kluczowych wartości: inspirowania i dodawania mocy do działania i realizacji pasji. Chcemy zachęcić naszych odbiorców do tego, żeby nie bali się próbować nowych rzeczy i doświadczać. Przykładem tego są twarze naszej akcji, potwierdzające, że warto wierzyć w siebie i być wytrwałym.

image

Karolina Erdmann

mat. prasowe

Garnier Fructis wraz z ambasadorami akcji wspierają mocne strony młodych ludzi. Jako przykład pokazują takie aktywności jak muzyka, wellbeing oraz sport. Dawid Kwiatkowski, Karolina Erdmann oraz Karolina Marczak, w ramach działań z marką, wybrali produkty do pielęgnacji, które ich zdaniem dają moc naszym włosom. Oni zaś przekazują energię dalej, inspirując do działania i udowadniając, że warto rozwijać pasje i spełniać marzenia.

image

Karolina Marczak

mat. prasowe

Dominika Jastrzembska, brand engagement manager Garnier Fructis przypomina, że w czasie wakacji marka Fructis przygotowała letnią strefę na Półwyspie Helskim, gdzie odwiedzający mieli okazję próbować nowych doświadczeń i odkrywać swoje pasje. Odbywały się tu zajęciach ze sportów wodnych oraz jogi, a muzycznych wrażeń dostarczały imprezy silent disco. Oprócz tego goście mogli zapoznać się z nowościami produktowymi.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
22.02.2024 12:28
Maybelline New York rozświetla przestrzeń na muralach w kampanii baz pod makijaż
Maybelline Instant Perfector Glow to baza pod makijaż, która działa także jako rozświetlacz, korektor i krem BB. Murale promujące produkt umiejscowione są w Warszawie przy Metrze PolitechnikaMullenLowe Warsaw
„Kliknij po efekt rozświetlenia” pod takim hasłem prowadzona jest kampania launchująca nową bazę rozświetlającą 4w1 Instant Perfector Glow marki Maybelline New York. W jej ramach przy Metrze Politechnika w Warszawie powstały dwa murale.

Jednym z najbardziej widocznych elementów kampanii marki Maybelline New York (L’Oréal Polska) pod hasłem „Kliknij po efekt rozświetlenia” są dwa murale zainstalowane w przestrzeni miejskiej. Pierwszy z nich to mural motion, który dynamicznie nawiązuje do efektu rozświetlenia, jaki daje baza rozświetlająca 4w1 Instant Perfector Glow. Drugi wykorzystuje technologię LED, a dodatkowo wyposażony jest w gąbkę przymocowaną do ściany jako dodatkowy element podkreślający produkt, którego dotyczy kampania.

image
MullenLowe Warsaw

Instant Perfector Glow to baza pod makijaż, która działa także jako rozświetlacz, korektor i krem BB. Murale promujące produkt umiejscowione są w Warszawie przy Metrze Politechnika (ul. Jaworzyńska i ul. Waryńskiego).

Patrycja Jakubowska, senior brand managerka Maybelline New York (L’Oréal Polska), mówi:

Zależało nam na wyrazistym podkreśleniu właściwości produktu z naciskiem na efekt końcowy jaki gwarantuje, czyli promienny wygląd, zgodnie z hasłem kampanii „Kliknij po efekt rozświetlenia”. Dokładnie taki był nasz cel, gdy planowaliśmy dotarcie do kobiet w wieku 18-44 lata.

W kampanii wykorzystana została również telewizja, digital oraz współpraca z influencerami. Media na potrzeby kampanii zaplanował Wavemaker. Działania reklamowe potrwają do połowy marca. Za współpracę z influencerami odpowiada agencja JU, za social media 121 PR, a murale powstały we współpracy GoodLooking Studio, MullenLowe Warsaw i Wavemaker.

Maybelline New York nie pierwszy raz sięga po nowatorskie rozwiązania. Jako pierwsza kosmetyczna marka w Polsce wykorzystała najnowsze trendy marketingu cyfrowego z wykorzystaniem CGI. Jesienią 2022 roku dokonała metamorfozy Pałacu Kultury i Nauki, który zyskał świetlisty glow za pomocą podkładu Super Stay 24H Skin Tint, nad rondem ONZ szybował sterowiec z tuszem do rzęs Lash Sensational Sky High, a na Tamce pomadki Super Stay Vinyl Ink w kształcie autobusów, pomalowały jezdnię na winylowe kolory.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.02.2024 14:31
Axe zdobywa aprobatę PETA i dołącza do listy Beauty Without Bunnies
Logo PETA zacznie pojawiać się na produktach Axe w przyszłym rokuUnilever
​Axe, jedna z marek Unilevera, zdobyła aprobatę PETA, co oznacza, że na całym świecie jej produkty i składniki nie są testowane na zwierzętach.

Marka Axe zdobywa aprobatę Peta (People for the Ethical Treatment of Animals). Oznacza to, że brand jest najnowszym z 20 należących do Unilevera, który dołączył do globalnej listy Beauty Without Bunnies.

Rygorystyczne badanie wykazało, że Axe nie przeprowadza ani nie zleca żadnych testów na zwierzętach składników ani gotowych produktów i że marka zobowiązuje się nie robić tego w przyszłości.

Firma Unilever zapewnia, że od ponad czterdziestu lat stosuje i opracowuje alternatywy dla testów na zwierzętach.

Zostaliśmy docenieni przez PETA jako firma działająca na rzecz zmian regulacyjnych. Dzielimy się naszą wiedzą naukową z rządami, organizacjami pozarządowymi i przedsiębiorstwami na całym świecie w zakresie nauk o bezpieczeństwie zwierząt

– czytamy w materiałach Unilevera.

Dr Julia Fentem, globalny dyrektor ds. bezpieczeństwo, ochrona środowiska i nauki regulacyjne w firmie Unilever, dodaje, że zatwierdzenie marki przez PETA jest wynikiem dziesięcioleci pionierskich badań nad alternatywami dla testów na zwierzętach, prowadzonych przez naukowców Unilevera, współpracujących z innymi liderami w dziedzinie nauk o bezpieczeństwie bez zwierząt i globalnymi interesariuszami.

Unilever ma ponad 20 marek zatwierdzonych przez PETA i cieszymy się, że Axe do nich dołączy. Wierzymy, że stosowanie metod zapewnienia bezpieczeństwa składników i produktów bez udziału zwierząt pozwala nam lepiej chronić ludzi i środowisko

– wyjaśnia.

Marka Axe jest sprzedawana w ponad 90 krajach na całym świecie (w Wielkiej Brytanii jako Lynx). Logo PETA zacznie pojawiać się na produktach w przyszłym roku.

Czytaj też:

Dr Julia Fentem, Unilever: Walka o ocalenie kosmetyków wolnych od okrucieństwa musi trwać (wiadomoscikosmetyczne.pl)

Dove wzywa branżę i konsumentów do ratowania zakazu testowania kosmetyków na zwierzętach (wiadomoscikosmetyczne.pl)

Dr Julia Fentem, Unilever: testy na zwierzętach to przestarzała metoda sprawdzania bezpieczeństwa produktów (wiadomoscikosmetyczne.pl)

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
23. luty 2024 08:16