StoryEditor
Producenci
03.10.2023 14:19

Dawid Kwiatkowski został jedną z twarzy kampanii „Uwolnij swoją moc” Garnier Fructis

<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>

Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis

/ mat. prasowe
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>

Karolina Erdmann

/ mat. prasowe
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>

Karolina Marczak

/ mat. prasowe
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>
<p>Dawid Kwiatkowski w kampanii Gernier Fructis</p>
Gallery
Marka kosmetyków do włosów Garnier Fructis, należąca do Grupy L’Oréal, rozpoczęła nową kampanię „Uwolnij swoją moc”, poświęconą rozwijaniu pasji i inspirowaniu do odkrywania tego, co sprawia radość. Twarzami kampanii zostali: artysta Dawid Kwiatkowski, założycielka jednej z najpopularniejszych szkół jogi w Polsce Karolina Erdmann oraz Mistrzyni Polski w surfingu Karolina Marczak, którzy na co dzień inspirują i udowadniają, że pasja, może być także sposobem na życie.

Odkrywanie piękna i ukrytego potencjału, promowanie indywidualności i siły, drzemiących w każdym z nas. Właśnie w takim duchu marka Garnier Fructis rozpoczęła działania, których celem jest dać moc – nie tylko włosom i inspirować do działania w realizacji pasji.  

Anna Flis, brand manager Garnier Fructis mówi:

Kampania „Uwolnij swoją moc” nawiązuje do naszych kluczowych wartości: inspirowania i dodawania mocy do działania i realizacji pasji. Chcemy zachęcić naszych odbiorców do tego, żeby nie bali się próbować nowych rzeczy i doświadczać. Przykładem tego są twarze naszej akcji, potwierdzające, że warto wierzyć w siebie i być wytrwałym.

image

Karolina Erdmann

mat. prasowe

Garnier Fructis wraz z ambasadorami akcji wspierają mocne strony młodych ludzi. Jako przykład pokazują takie aktywności jak muzyka, wellbeing oraz sport. Dawid Kwiatkowski, Karolina Erdmann oraz Karolina Marczak, w ramach działań z marką, wybrali produkty do pielęgnacji, które ich zdaniem dają moc naszym włosom. Oni zaś przekazują energię dalej, inspirując do działania i udowadniając, że warto rozwijać pasje i spełniać marzenia.

image

Karolina Marczak

mat. prasowe

Dominika Jastrzembska, brand engagement manager Garnier Fructis przypomina, że w czasie wakacji marka Fructis przygotowała letnią strefę na Półwyspie Helskim, gdzie odwiedzający mieli okazję próbować nowych doświadczeń i odkrywać swoje pasje. Odbywały się tu zajęciach ze sportów wodnych oraz jogi, a muzycznych wrażeń dostarczały imprezy silent disco. Oprócz tego goście mogli zapoznać się z nowościami produktowymi.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. lipiec 2024 16:18