StoryEditor
Producenci
02.08.2022 00:00

Drogerie Natura ruszają z akcją #zazieleniamysię

Drogerie Natura obchodzą w tym roku 25-lecie istnienia i z tej okazji rozpoczynają kolejną akcję społeczną. To akcja #zazieleniamysię, w ramach której zakupy są premiowane sadzeniem drzew. Natura wprowadza także jako wystrój swoich drogerii żywe kwiaty. 

Członkowie Klubu Natura, prowadzonego przez sieć drogerii Natura,  którzy chcą zrobić coś dobrego dla środowiska, przez cały sierpień mogą przyłączyć się do akcji #zazieleniamysię. Zakupy w Naturze są premiowane sadzeniem drzew.

Jak wziąć udział w akcji #zazieleniamysię

Aby wziąć udział w urodzinowej akcji, należy w dn. 1-31 sierpnia 2022 r. zrobić zakupy w drogerii Natura lub na www.drogerienatura.pl za minimum 125 złotych wejść na stronę Klubu Natura (www.klubnatura.pl), zalogować się (lub zarejestrować – w przypadku braku konta), a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy i podać numer paragonu.

Natura wspólnie z portalem www.posadzimy.pl, który posadził już 113 039 drzew w Polsce, zajmie się resztą. Każdy klubowicz otrzyma imienny certyfikat, informację o lokalizacji posadzonego drzewa,
a także potwierdzenie z nadleśnictwa o legalności zasadzenia. Drzewa będą sadzone jesienią lub wiosną.

Sadzonki drzew w programie lojalnościowym Natury

 „Posadź drzewo”  to także nowa kategoria w katalogu nagród Klubu Natura. 1500 punktów zebranych w programie lojalnościowym wystarczy, aby zakupić sadzonkę.

– Serdecznie zapraszamy do udziału w akcji i wspólnego zazieleniania naszej planety! Warto, bo rola drzew w światowym ekosystemie jest nie do przecenienia. Drzewa produkują niezbędny do życia tlen, pomagają utrzymać odpowiednią wilgotność powietrza, stabilizują klimat, łagodzą efekt cieplarniany, stanowią barierę przed zanieczyszczeniami. Są miejscem życia wielu gatunków zwierząt, a produkowane przez nie substancje organiczne stanowią ważne źródło pożywienia – mówi Grażyna Tomala-Tylman, dyrektor ds. komunikacji i PR w Grupie Pelion, w której działają drogerie Natura.

Jeden las Natury już rośnie. Jesienią ubiegłego roku, na działce między Łodzią a Warszawą, pracownicy firmy posadzili las o powierzchni jednego hektara.

Żywe kwiaty poprawią samopoczucie pracowników i klientów drogerii Natura

– Dodatkowo z okazji urodzin postanowiliśmy wprowadzić do naszych drogerii żywe kwiaty.
W pierwszej kolejności, w sierpniu, staną one w 30 drogeriach w całym kraju. Chcemy tworzyć przyjazny klimat w naszych drogeriach, a jak wiadomo rośliny nie tylko pięknie wyglądają, ale mają dobroczynny wpływ na nasze samopoczucie: zwiększają wilgotność powietrza, pochłaniają szkodliwe substancje, działają uspokajająco, jonizują powietrze –
dodaje Grażyna Tomala-Tylman.

Z okazji jubileuszu 25-lecia drogerii Natura, na klientów czekają także atrakcyjne promocje na wybrany asortyment.

Drogerie Natura to jedna z największych i najdłużej działających na polskim rynku sieci drogeryjnych. Pierwsze drogerie pod szyldem Natura ruszyły w Warszawie w 1997 r. Obecnie sieć posiada 265 placówek, w których zatrudnia ponad tysiąc pracowników. Natura otwiera stacjonarne drogerie w miastach liczących co najmniej 15 tys. mieszkańców. Klienci mogą również robić zakupy w sklepie internetowym www.drogerienatura.pl Oferta drogerii Natura obejmuje ponad 25 tys. produktów, w tym marki dostępne na wyłączność, m.in. Kobo Professional, Botanic, Seyo, Skinimal, Natura Eko, Natura Eko Dom.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
27.05.2024 11:58
Natalia Kukulska ambasadorką marki Remé
Natalia Kukulska, piosenkarka, kompozytorka, ambasadorka marki Reméfot. Remé
Natalia Kukulska została nową ambasadorką marki Remé należącej do firmy USP Zdrowie. Dołączyła do Marietty Żukowskiej, która promuje markę. Obie wystąpią w nowej kampanii reklamowej suplementu z kolagenem.

Natalia Kukulska, piosenkarka i kompozytorka, dołączyła do aktorki Marietty Żukowskiej jako ambasadorka marki Remé z portfolio USP Zdrowie. Artystki wspólnie wystąpiły w spocie wizerunkowym Kolagenowej Formuły Piękna Remé - suplementu diety z kolagenem.

image
Marietta Żukowska, aktorka, ambasadorka marki Remé
fot. Remé
Pomysł kreatywny jest kontynuacją poprzedniej kampanii, w której wybrzmiewa hasło: „Piękno jest w Tobie”. W nowej odsłonie ambasadorki zapraszają do swojego świata – zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Każda z nich dzieli się swoją definicją piękna. Dla Natalii Kukulskiej: „Piękno to harmonijna kompozycja”, natomiast dla Mariety: „Piękno to blask, który płynie z wnętrza”.

Za produkcję spotu odpowiedzialny jest Selfish 3 Production, reżyserię: Katka Michalak. Scenariusz i koncepcję kreatywną stworzyła agencja Enyo.

Kampania potrwa do jesieni i obejmuje digital, TV, BTL, jak również działania eventowe.

Remé to brand należący do USP Zdrowie – spółki będącej częścią Grupy USP działającej w obszarze leków OTC i suplementów diety. Kolagenowa Formuły Piękna jest suplementem ukierunkowanym na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci. 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.05.2024 14:38
Dove Cameron nową globalną ambasadorką marki Schwarzkopf
Schwarzkopf Professional
Firma Schwarzkopf, będąca częścią koncernu Henkel, wybrała Dove Cameron na swoją globalną ambasadorkę. W ramach współpracy, Cameron będzie promować markę, wykorzystując swoją obecność w mediach społecznościowych, co ma na celu zwiększenie zaangażowania młodszych konsumentów w cyfrowym świecie marki.

Wybór Cameron odzwierciedla aktualny trend w przemyśle kosmetycznym, gdzie celebryci są angażowani do współpracy w celu wzmocnienia strategii marketingowych marek. Dove Cameron, dzięki swojej popularności i aktywnemu zaangażowaniu w mediach społecznościowych, idealnie wpisuje się w rolę ambasadorki, mając znaczący wpływ na obecność Schwarzkopf w kampaniach cyfrowych​.

Dove Cameron, urodzona jako Chloe Celeste Hosterman, jest amerykańską aktorką i piosenkarką, która zdobyła popularność dzięki roli w serialu Disney Channel "Liv i Maddie", gdzie grała podwójną rolę tytułowych bliźniaczek. Za tę rolę zdobyła nagrodę Emmy. Dove również rozwija karierę muzyczną, zarówno solo, jak i w duecie z Ryanem McCartan pod nazwą "The Girl and the Dreamcatcher". Poza swoimi osiągnięciami w dziedzinie aktorstwa i muzyki, Dove Cameron jest również znaną postacią w mediach społecznościowych, gdzie ma szeroką bazę fanów, co czyni ją wpływową osobistością w świecie rozrywki.

Schwarzkopf określił rok 2024 mianem „roku blondynek” w kampanii „What Story Will You Tell?”, która rozpoczęła się 5 marca z udziałem globalnej ambasadorki marki Sofii Vergary i globalnego ambasadora kolorów Chrisa Appletona.  Firma ma teraz nadzieję dotrzeć do szerszej publiczności dzięki kampanii „What Story Will You Tell?”, nawiązując do kariery filmowej, telewizyjnej i muzycznej Dove oraz zachęcając konsumentów do posiadania własnych włosów i opowiadania ich historii.

Czytaj także: Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
28. maj 2024 09:29