StoryEditor
Producenci
06.03.2024 10:43

Foreo zachęca do uwolnienia się od tradycyjnych standardów urody

W kampani „F the rules” modelka wyraża swój sprzeciw wobec narzuconym standardom piękna, demolując wnętrze muzeum i metaforycznie uwalniając się od nich. / mat. prasowe
Marka Foreo, z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet, przygotowała kampanię „F the Rules!”. Zachęca w niej do rzucenia wyzwania przestarzałym normom i uwolnienia się od tradycyjnych ideałów piękna.

Z okazji Dnia Kobiet marka Foreo, poprzez swoja nową kampanię „F the rules”, postanowiła zaprosić do rozmowy na temat standardów urody. W komunikacie towarzyszącym premierze filmy reklamowego napisała:

W społeczeństwie wypełnionym sztywnymi zasadami i nierealistycznymi oczekiwaniami Foreo odrzuca ideę, że piękno musi wiązać się z bólem i cierpieniem, że należy nosić pełny makijaż, aby być postrzeganym jako „tym ładnym” i nieustannie, często wbrew sobie dążyć do „doskonałości”.

Zamiast tego marka postanowiła rzucić wyzwanie przestarzałym normom, zapraszając kobiety do uwolnienia się od tradycyjnych ideałów piękna. Przekaz ten ilustruje wideo promujące kampanię „F the rules”, w którym modelka wyraża negatywne emocje, demolując wnętrze muzeum i metaforycznie uwalniając się od narzuconych standardów piękna.

Vladimir Cuturilo, general manager Foreo na Europę Wschodnią mówi:

Kampania z okazji Dnia Kobiet reprezentuje nasze nieustanne zaangażowanie w kwestionowanie przestarzałych standardów urody i norm społecznych, które od dawna „uciskają” kobiety na całym świecie. Dzięki innowacyjnej technologii przedkładamy przyjemność nad ból, indywidualność nad trendy, a przede wszystkim odrzucamy narzucone oczekiwania. Kobiety powinny mieć swobodę definiowania piękna na swoich warunkach i z tego powodu niektóre zasady powinny być łamane lub – zapomniane.

image
mat. prasowe
image
mat. prasowe

Foreo to firma o szwedzkim rodowodzie, specjalizująca się w łączeniu technologii i zabiegów pielęgnacyjnych.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
27.05.2024 11:58
Natalia Kukulska ambasadorką marki Remé
Natalia Kukulska, piosenkarka, kompozytorka, ambasadorka marki Reméfot. Remé
Natalia Kukulska została nową ambasadorką marki Remé należącej do firmy USP Zdrowie. Dołączyła do Marietty Żukowskiej, która promuje markę. Obie wystąpią w nowej kampanii reklamowej suplementu z kolagenem.

Natalia Kukulska, piosenkarka i kompozytorka, dołączyła do aktorki Marietty Żukowskiej jako ambasadorka marki Remé z portfolio USP Zdrowie. Artystki wspólnie wystąpiły w spocie wizerunkowym Kolagenowej Formuły Piękna Remé - suplementu diety z kolagenem.

image
Marietta Żukowska, aktorka, ambasadorka marki Remé
fot. Remé
Pomysł kreatywny jest kontynuacją poprzedniej kampanii, w której wybrzmiewa hasło: „Piękno jest w Tobie”. W nowej odsłonie ambasadorki zapraszają do swojego świata – zarówno zawodowego, jak i prywatnego. Każda z nich dzieli się swoją definicją piękna. Dla Natalii Kukulskiej: „Piękno to harmonijna kompozycja”, natomiast dla Mariety: „Piękno to blask, który płynie z wnętrza”.

Za produkcję spotu odpowiedzialny jest Selfish 3 Production, reżyserię: Katka Michalak. Scenariusz i koncepcję kreatywną stworzyła agencja Enyo.

Kampania potrwa do jesieni i obejmuje digital, TV, BTL, jak również działania eventowe.

Remé to brand należący do USP Zdrowie – spółki będącej częścią Grupy USP działającej w obszarze leków OTC i suplementów diety. Kolagenowa Formuły Piękna jest suplementem ukierunkowanym na wzmocnienie włosów, skóry i paznokci. 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.05.2024 14:38
Dove Cameron nową globalną ambasadorką marki Schwarzkopf
Schwarzkopf Professional
Firma Schwarzkopf, będąca częścią koncernu Henkel, wybrała Dove Cameron na swoją globalną ambasadorkę. W ramach współpracy, Cameron będzie promować markę, wykorzystując swoją obecność w mediach społecznościowych, co ma na celu zwiększenie zaangażowania młodszych konsumentów w cyfrowym świecie marki.

Wybór Cameron odzwierciedla aktualny trend w przemyśle kosmetycznym, gdzie celebryci są angażowani do współpracy w celu wzmocnienia strategii marketingowych marek. Dove Cameron, dzięki swojej popularności i aktywnemu zaangażowaniu w mediach społecznościowych, idealnie wpisuje się w rolę ambasadorki, mając znaczący wpływ na obecność Schwarzkopf w kampaniach cyfrowych​.

Dove Cameron, urodzona jako Chloe Celeste Hosterman, jest amerykańską aktorką i piosenkarką, która zdobyła popularność dzięki roli w serialu Disney Channel "Liv i Maddie", gdzie grała podwójną rolę tytułowych bliźniaczek. Za tę rolę zdobyła nagrodę Emmy. Dove również rozwija karierę muzyczną, zarówno solo, jak i w duecie z Ryanem McCartan pod nazwą "The Girl and the Dreamcatcher". Poza swoimi osiągnięciami w dziedzinie aktorstwa i muzyki, Dove Cameron jest również znaną postacią w mediach społecznościowych, gdzie ma szeroką bazę fanów, co czyni ją wpływową osobistością w świecie rozrywki.

Schwarzkopf określił rok 2024 mianem „roku blondynek” w kampanii „What Story Will You Tell?”, która rozpoczęła się 5 marca z udziałem globalnej ambasadorki marki Sofii Vergary i globalnego ambasadora kolorów Chrisa Appletona.  Firma ma teraz nadzieję dotrzeć do szerszej publiczności dzięki kampanii „What Story Will You Tell?”, nawiązując do kariery filmowej, telewizyjnej i muzycznej Dove oraz zachęcając konsumentów do posiadania własnych włosów i opowiadania ich historii.

Czytaj także: Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
27. maj 2024 19:49