StoryEditor
Producenci
07.08.2023 10:29

Henkel nagrodzony za działania na rzecz przyjaznego środowiska pracy

Frma henkel Poslka została doceniona za nowoczesne podejście do relacji z pracownikami / Henkel
Henkel Polska po raz piąty został laureatem plebiscytu „Friendly Workplace” za działania w obszarze employer brandingu i zaangażowanie w działania prospołeczne i edukacyjne. Kapituła programu doceniła firmę za nowoczesne podejście do relacji z pracownikami, dbałość o ich rozwój i bezpieczeństwo oraz za przekrojowe działania na rzecz tworzenia otwartego i przyjaznego środowiska pracy w oparciu o zasady szacunku i różnorodności. Doceniono również szereg inicjatyw społecznych, takich jak Lekcja Nieśmiecenia, Świat Młodych Badaczy czy wsparcie dla Ukrainy.

Henkel Polska został w tym roku nagrodzony tytułem "Friendly Workplace” za działania w obszarze employer brandingu i zaangażowanie w działania prospołeczne i edukacyjne. Inicjatywy, które wyróżniają go na tle innych polskich pracodawców są realizowane w ramach polityki personalnej oraz Polityki DEI, czyli Różnorodności, Równości i Inkluzji. Bardzo wysoko zostały ocenione projekty firmy skierowane do pracowników oraz angażująca i włączająca kultura środowiska pracy. Doceniono szereg aktywności firmy na rzecz zdrowia i dobrostanu pracowników.

Kapituła dostrzegła także zaangażowanie zespołu Henkla w obszar działań edukacyjnych i prospołecznych, w tym realizację programów “Świat Młodych Badaczy” i “Lekcja Nieśmiecenia” oraz wsparcie dla uchodźców z Ukrainy.

Karolina Szmidt, prezes zarządu i dyrektor ds. personalnych w Henkel Polska tak komentuje nagrodę: 

Wyróżnienie jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w tworzenie przyjaznego i harmonijnego środowiska pracy, w którym każdy może rozwijać swoje umiejętności, realizować swoje cele zawodowe i czerpać satysfakcję z pracy. Mamy silne przekonanie, że to dzięki zaangażowaniu naszego zespołu oraz współpracy i zaufaniu ze strony pracowników, możemy razem osiągać sukcesy i budować silną korporacyjną kulturę. To nagroda dla nas wszystkich 

„Friendly Workplace” to nagroda przyznawana przez Markę Pracodawcy dla firm, które zapewniają i wspierają równowagę między pracą a życiem prywatnym, tworzą zdrowe, przyjazne środowisko pracy, oraz stawiają nacisk na partnerskie relacje z pracownikami, inwestując w ich rozwój własny i nowe kompetencje zawodowe. Plebiscyt odbywa się co roku od 6 lat.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Biznes
13.11.2025 10:50
Katarzyna Paciorkowska i Jarosław Brzozowski dołączają do zespołu Floslek
Stanowisko marketing managera w firmie Floslek obejmuje Katarzyna Paciorkowska, od ponad 15 lat związana z branżą beautymat.pras.

Floslek, polska marka dermokosmetyczna z ponad 30-letnim doświadczeniem, wchodzi w nowy etap rozwoju. Do zespołu dołączyły dwie osoby, które wzmocnią działania w obszarze sprzedaży i marketingu. Są to Jarosław Brzozowski - nowy dyrektor sprzedaży w firmie, a także Katarzyna Paciorkowska, obejmująca stanowisko marketing managera.

Wzmocnienie kompetencji w sprzedaży

Jarosław Brzozowski, nowy dyrektor sprzedaży Floslek, będzie odpowiadał za rozwój sprzedaży w Polsce oraz współpracę z kluczowymi partnerami handlowymi.

Wspólnie z zespołem chcemy budować jeszcze bliższe relacje z partnerami handlowymi i konsekwentnie rozwijać potencjał marki Floslek w nowoczesnych kanałach sprzedaży – podkreśla Jarosław Brzozowski. Jest on od ponad 20 lat związany z branżą kosmetyczną i farmaceutyczną, odpowiadał za sprzedaż i strategię rozwoju wielu polskich marek, m.in. Soraya, Dermika, Salvequick, Bio-Oil, Natura Siberica, Organic Shop, Janda czy Rosa Impex.

image
Jarosław Brzozowski - nowy dyrektor sprzedaży Floslek
mat.pras.

W Spółce Floslek odpowiada za przygotowanie i wdrożenie nowej strategii sprzedażowej i cenowej w poszczególnych kanałach dystrybucji – w pełnej synergii z nowoczesnym wymiarem marketingowym produktów.

Nowoczesny marketing z emocją

Stanowisko marketing managera zajmie Katarzyna Paciorkowska, od ponad 15 lat związana z branżą beauty. Ma ona na swoim koncie ma liczne sukcesy w kreacji, wdrożeniach i rozwoju marek z segmentów: makijaż, pielęgnacja skóry i włosów oraz perfumeria. Odpowiadała za strategie marketingowe i komunikację 360° w firmach Verona Products Professional oraz Tenex. Jest też twórczynią start up’u Yolyn, zrealizowanego kompleksowo od pomysłu do odsprzedaży.

WSspółce Floslek zajmie się strategią komunikacji, trade marketingiem oraz wdrażaniem nowoczesnych i angażujących działań wspierających sprzedaż i wizerunek brandów w duchu new Floslek – marki nowoczesnej, otwartej i bliskiej konsumentom.

Chcemy, by Floslek był postrzegany nie tylko jako ekspert w dziedzinie dermokosmetyków, ale również jako brand nowoczesny, inspirujący i autentyczny. Naszym celem jest połączenie naukowej rzetelności z emocjonalnym, angażującym językiem komunikacji. To dla nas moment nowego otwarcia – mówi Katarzyna Paciorkowska.

Floslek z nową energią

Wzmocnienie działów sprzedaży i marketingu to element szerszej transformacji, jaką przechodzi Spółka Floslek. Firma stawia na nowoczesną komunikację, digitalowe formaty, współpracę z influencerami oraz rozbudowę oferty produktowej dopasowanej do współczesnych potrzeb konsumentów.

Floslek to marka z silnym DNA i ogromnym zaufaniem klientów. Teraz czas na jej nowy rozdział, łączący doświadczenie z nową energią i świeżym spojrzeniem – podsumowuje Katarzyna Furmanek, Prezes Zarządu Floslek Sp. z o.o.

Marzena Szulc
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
13.11.2025 10:28
Marka odzieży sportowej zadebiutuje z kolekcją zapachów
Silne dziedzictwo Champion i jego kulturowe znaczenie czynią go solidnym partnerem dla Revlon – mówi Michelle Peluso, CEO RevlonRevlon mat.pras.

Koncern Revlon podpisał globalną umowę licencyjną na perfumy z Champion – kultową amerykańską marką odzieży sportowej, należącą do Authentic Brands Group (ABG). Umowa obejmuje wprowadzenie na rynek pierwszej w historii kolekcji zapachów, wydanej pod marką Champion. Produkty mają trafić na rynek w 2027 roku.

Planowana kolekcja zapachów ma nawiązywać do charakterystycznego ducha marki Champion – odważnego, pewnego siebie i bezkompromisowo oryginalnego i będzie obejmować wyraziste zapachy dla mężczyzn i kobiet, inspirowane dziedzictwem marki oraz nowoczesną estetyką. Więcej szczegółów będzie ujawnianych w nadchodzących miesiącach.

Partnerstwo z Revlon jest naturalnym przedłużeniem ewolucji Champion – komentuje Jarrod Weber, globalny prezes ds. sportu i stylu życia w Authentic Brands Group. – W miarę jak rozszerzamy naszą obecność w modzie i lifestyle’u, zapachy stają się kolejnym obszarem naszego zainteresowania. Revlon, wieloletni, zaufany i sprawdzony partner Authentic, ma wyjątkową pozycję, aby pomóc nam stworzyć sensoryczne doznania, które rezonują z naszą globalną publicznością – dodaje prezes.

Partnerstwo jest zgodne z celem Revlon, jakim jest ożywienie działalności perfumeryjnej poprzez zbudowanie portfolio zapachów inspirowanych stylem życia, które trafia do współczesnych konsumentów.

Silne dziedzictwo Champion i jego kulturowe znaczenie czynią go solidnym partnerem dla Revlon – dodaje Michelle Peluso, CEO Revlon. – Z radością witamy Champion w naszym portfolio marek w tym kluczowym momencie zarówno dla Champion, jak i Revlon. Koncentrując się na dotarciu do kolejnego pokolenia, z radością wnosimy energię Champion do świata zapachów, co stanowi kolejny krok w odrodzeniu Revlon – podkreśla Peluso.

Marzena Szulc
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
14. listopad 2025 03:29