StoryEditor
Producenci
21.09.2020 00:00

Julia Wieniawa wystartowała z Jusee Cosmetics

Kosmetyki do makijażu autorstwa Julii Wieniawy właśnie trafiły do sieci. Od dzisiaj można je kupić przez internet. Na razie w portfolio tusz do rzęs oraz sześć kolorów pomadek. Wszystkie mają wegańskie formuły. Można je zamawiać osobno lub w zestawach.

– Kosmetyki Jusee to coś więcej niż kolor, coś więcej niż wygoda w codziennym makijażu – czytamy na stronie marki.

Dalej dowiadujemy się, że autorskie formuły kosmetyków Jusee są bogate w naturalne olejki i woski, a do tego są multifunkcyjne. Łączą bowiem właściwości upiększające z odżywczymi, regenerującymi i pielęgnującymi.

Na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo i jakość, dlatego nie znajdziesz u nas nieprzemyślanych składników. Nie twierdzimy jednak, że kosmetyki Jusee są całkowicie naturalne. Śledzimy trendy i wykorzystujemy nowinki technologiczne, by były one skuteczne i przyjemne w użyciu – przyznają twórczynie marki.

Za Jusee Cosmetics stoi nie tylko nazwisko Julii Wieniawy, która jest współwłaścicielką i dyrektorem kreatywnym. Drugą właścicielką jest Agnieszka Wesołowska, dziennikarka z 10-letnim doświadczeniem, która objęła stanowisko prezesa i dyrektora marki. W zespole jest także Olga Zajączkowska, międzynarodowy ekspert branży beauty z ponad 15-letnim doświadczeniem, która stworzyła tysiące produktów dla największych firm kosmetycznych i była wsparciem w pierwszych krokach dla marek startupowych. Objęła stanowisko dyrektora ds. rozwoju produktu.

Z partnerstwa trzech urodowych pasjonatek, które – jak o sobie mówią mówią – „wierzą w wartość piękna bez okrucieństwa” powstały wegańskie kosmetyki makijażowe.

Tworząc produkty, świadomie dobieramy partnerów, którzy podzielają nasze wartości: nie krzywdź, szanuj i kochaj zwierzęta. Z wyjątkową skrupulatnością dobieramy dostawców, selekcjonujemy składy i poszczególne składniki – zapewniają zgodnie twórczynie Jusee.

Na razie w portfolio marki znalazł się tusz do rzęs oraz sześć kolorów pomadek.

Produkowane są w najlepszych polskich i europejskich fabrykach wąsko wyspecjalizowanych w produkcji kosmetyków kolorowych – czytamy na Instagramie marki.

Produkty oferowane są przez internetową stronę marki, która w dniu premiery została na klika godzin zablokowana z powodu ogromnego zainteresowania konsumetek.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
18. lipiec 2024 00:00