StoryEditor
Producenci
17.09.2018 00:00

Konferencja K-Beauty

Koreańscy producenci kosmetyków zaprezentują swoje marki już 18 października w Warszawie podczas konferencji B2B organizowanej przez polski oddział Koreańskiej Agencji Promocji Handlu i Inwestycji (KOTRA). Event skierowany jest zarówno do importerów i dystrybutorów posiadających już w swoim portfolio produkty marek koreańskich, jak też firm pragnących nawiązać pierwsze kontakty z producentami Kraju Cichego Poranka.

Koreański rynek kosmetyczny jest uznawany za najszybciej rozwijający się na świecie, kosmetyki z tego kraju z roku na rok zyskują w Polsce na popularności. Nieustannie przybywa konsumentów, którzy przestrzegając koreańskiego rytuału pielęgnacji w 10 krokach, mają nadzieję na uzyskanie nieskazitelnie pięknej cery.

Polski oddział Koreańskiej Agencji Promocji Handlu i Inwestycji w Warszawie po raz drugi organizuje wydarzenie poświęcone koreańskim kosmetykom. Tegoroczna edycja odbędzie się 18 października w hotelu Marriott w Warszawie, w godzinach 9-18. Weźmie w niej udział 23 producentów, reprezentujących znane koreańskie marki.

To kolejne tego typu spotkanie. W pierwszej edycji, w 2016 roku, uczestniczyło 20 koreańskich producentów kosmetyków i ponad 120 firm polskich i z zagranicy.
Wielu koreańskich przedsiębiorców nawiązało wówczas relacje biznesowe z polskimi importerami, którzy stali się ich dystrybutorami na naszym rynku i podpisali wielomilionowe kontrakty.

W tym roku spotkania B2B poprzedzone zostaną panelem eksperckim, w którym wezmą udział topowe influencerki, osoby będące przedstawicielami sieci handlowych oraz profesjonaliści w dziedzinie naukowego podejścia do zagadnień optymalizacji sposobów pielęgnowania skóry. Podczas panelu omówione zostaną najnowsze trendy w azjatyckiej kosmetyce.

Po panelu rozpocznie się druga część wydarzenia, polegająca na indywidualnych spotkaniach biznesowych.  Wśród przyjeżdżających do Warszawy koreańskich producentów znajdziemy zarówno obecne w sieciach handlowych marki, dobrze znane polskim konsumentom, jak również nowe odkrycia w branży.

Ze względu na ogromne zainteresowanie eventem konieczne jest wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa poprzez rejestrację https://goo.gl/forms/5VA0j3klBET1nji43 lub wysłanie e-mail (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.). Więcej informacji na temat wydarzenia można uzyskać od organizatora oraz na stronie http://k-beauty2018.kotra.pl/katalog.pdf.

Artykuł sponsorowany
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 14:27
Max Factor wchodzi na rynek indyjski
Pomóc w wejściu na indyjski rynek ma Priyanka Chopra Jonas.Max Factor
Coty wprowadza markę kosmetyków Max Factor do Indii we współpracy z siecią House of Beauty. Ambasadorką marki została Priyanka Chopra Jonas, która pomoże w promowaniu bestsellerowych produktów Max Factor w tym kraju.

Coty, światowy lider w branży kosmetycznej, ogłosił wprowadzenie marki Max Factor na rynek indyjski. Dzięki strategicznej współpracy z detalistą House of Beauty, Coty planuje zaoferować indyjskim konsumentom swoje najpopularniejsze produkty. Kluczową rolę w kampanii promocyjnej odegra ambasadorka marki, Priyanka Chopra Jonas, która swoim autorytetem i rozpoznawalnością ma przyciągnąć uwagę do nowości na rynku.

Kristina Strunz, dyrektorka zarządzająca Coty w regionie Azji Południowo-Wschodniej i Indii, wyraziła swoje zadowolenie z tego kroku.

Max Factor wkracza w nową erę ekscytującego wzrostu w Indiach. Jesteśmy zachwyceni, że możemy wprowadzić nasze bestsellery na rynek indyjski, a Priyanka Chopra Jonas będzie przewodzić temu procesowi jako nasza globalna ambasadorka marki

- powiedziała Strunz.

Max Factor, znana jako “oryginalna hollywoodzka marka makijażowa” założona przez Polska żydowskiego pochodzenia, Maksymiliana Faktorowicza, od ponad stu lat wprowadza produkty kosmetyczne na rynek. Max Factor oferuje szeroki asortyment produktów kosmetycznych, w tym podkłady, korektory, pudry, tusze do rzęs, cienie do powiek, szminki oraz błyszczyki. Marka jest znana z wprowadzania innowacyjnych rozwiązań i formuł, które mają zapewnić trwałość i wysoką jakość makijażu. Produkty Max Factor są dedykowane zarówno użytkownikom indywidualnym, jak i profesjonalnym.

Czytaj także: Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
17.07.2024 13:50
Agnieszka Sienkiewicz nową ambasadorką Bioliq. W reklamie wystąpiła z córką Zofią.
W nowej reklamie Bioliq matka i córka spędzają razem czas w towarzystwie kosmetyku marki.Bioliq
15 lipca 2024 roku ruszyła nowa ogólnopolska kampania reklamowa Bioliq, promująca intensywne serum rewitalizujące. W reklamie wzięła udział znana aktorka Agnieszka Sienkiewicz oraz jej ośmioletnia córka Zofia. Dziewczynka opowiada w spocie o swojej mamie, podkreślając jej piękno i młodzieńczy wygląd. Kampania przedstawia działanie serum poprzez relację między matką a córką, co nadaje jej emocjonalny wydźwięk.

Reklama z udziałem Agnieszki Sienkiewicz i jej córki Zofii skupia się na rodzinnych więziach i codziennych momentach między mamą a córką. Na ekranie widzimy pełną ciepła relację, podkreślającą wartości rodzinne, którymi próbuje emanować marka. Agnieszka Sienkiewicz z dumą obserwowała występ swojej córki, ciesząc się wspólnymi chwilami na planie.

Agnieszka Sienkiewicz i jej córka Zosia dołączyły do grona ambasadorek promujących intensywne serum rewitalizujące marki Bioliq. W przeszłości produkty Bioliq promowały takie gwiazdy jak Ilona Wrońska, Monika Mrozowska czy Ada Fijał. Marka Bioliq, obecna na rynku od 2012 roku, regularnie angażuje znane osobistości do swoich kampanii.

Wśród ambasadorek znajdziemy również Małgorzatę Potocką, Urszulę Dębską, Annę Kalczyńską, Anetę Zając, Joannę Orleańską, Izabelę Trojanowską oraz Annę Korcz. Kampania z Agnieszką Sienkiewicz i jej córką ma w zamierzeniu podkreślać znaczenie rodzinnych więzi w kontekście codziennej pielęgnacji.

Intensywne serum rewitalizujące Bioliq od wielu lat zajmuje pierwsze miejsce na rynku aptecznym jako najlepiej sprzedający się produkt w kategorii „Kremy i inne preparaty przeciwzmarszczkowe i ujędrniające” (według danych PEX MAT 05/24, sprzedaż ilościowa).

Czytaj także: #NMInsights: Im młodszy konsument, tym bardziej krytyczny wobec reklam

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
17. lipiec 2024 23:22