StoryEditor
Producenci
12.12.2022 00:00

Linia serum do twarzy Skincyclopedia od Milton CDI ze srebrną Perłą Rynku Kosmetycznego 2022

Skincylopedia to nowa międzynarodowa marka profesjonalnych serum i kremów pod oczy z najwyższą możliwą zawartością składników aktywnych.

To co wyróżnia markę Skincyclopedia spośród innych to najwyższa zawartość składników aktywnych, niezawodność gwarantowana przez  formuły testowane dermatologicznie i klinicznie, uproszczona nawigacja po produktach umożliwająca konsumentom łatwy dobór najlepszego dla siebie produktu oraz informacja o zawartości procentowej aktywnego składnika na każdym opakowaniu.

Skincylopedia wierzy, że każda kobieta i mężczyzna zasługują na piękną, zadbaną i zdrowo wyglądającą skórę. Nie ma takiego problemu skóry którego nie rozwiązałoby użycie któregoś z proponowanych przez markę produktów. Oferuje ona najlepsze na rynku serum w cenie 48,90 zł.

– Serum jest najszybciej rosnącą kategorią do pielęgnacji twarzy. Użycie go przed kremem na dzień i na noc powoli staje się naszą rutyną pielęgnacyjną i bardzo, bardzo mnie to cieszy – mówi Aneta Olędzka, prezes Milton CDI, wyłącznego dystrybutora marki Skincyclopedia w Polsce.

Dodaje, że konsumenci coraz bardziej świadomie decydują się na wybór serum, które ma zadanie specjalne. Po serum oczekują czegoś więcej niż po zwykłym kremie do twarzy. Tym bardziej, że z reguły kosztują o wiele więcej niż krem. Jednak, wybierając serum, muszą sobie zadać pytanie: jaki jest mój problem? Jaka jest moja cera i czego oczekuję? Dzięki marce Skincyclopedia łatwo wybiorą serum dla siebie, bo na każdym produkcie jest jasna instrukcja.

Na wszystkich opakowaniach znajdziemy też informację, ile procent danego składnika aktywnego zawiera dane serum. Te wartości nie będą zaskoczeniem, jeśli uświadomimy sobie, że Skincyclopedia jest marką profesjonalną. Ma więc jedne z najwyższych, dopuszczalnych zawartości składników aktywnych.

Marka Skincyclopedia to marka firmy Camco, jednego z największych producentów kosmetycznych w Bułgarii . Posiada on swoje laboratoria badawcze i produkuje serum dla największych światowych marek.

– Skincyclopedia cały czas się rozwija, wprowadzając nowe produkty do pielęgnacji twarzy. Już na początku roku zaskoczymy naszych klientów innowacyjnymi nowościami. Zachęcamy wszystkich kupców i category managerów do kontaktu, gwarantując najwyższe możliwe marże i wzrost kategorii – podsumowuje Aneta Olędzka.  

materiał partnera
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
14.05.2024 13:37
Światowej sławy trupa Cirque du Soleil prezentuje swój pierwszy zapach
Cirque du Soleil to najbardziej znana i największa na świecie trupa cyrkowa.Cirque du Soleil
Grupa Cirque du Soleil Entertainment nawiązała współpracę z Flower Shop Perfumes Co., aby wprowadzić na rynek pierwszy zapach marki. Premiera debiutanckiego zapachu zbiega się z 40. rocznicą Entertainment Group. Zakrętka butelki inspirowana jest stylem Art Deco, a prążkowany złoty korek przedstawia duże słońce wschodzące nad księżycem – oddając hołd „cyrkowi słońca”.

Cirque du Soleil słynie z ekstrawaganckich, cyrkowo-burleskowych pokazów wizualnych, ale marka stawia na bardziej zmysłowe doświadczenia, wprowadzając na rynek debiutancki zapach. Cirque du Soleil nawiązał współpracę z DSM-Firmenich i perfumiarzem Alexisem Grugeonem, aby stworzyć L’eau de parfum. Grugeon miał także swój udział w tworzeniu zapachów takich marek jak Ralph Lauren, Michael Kors i Amouage, a także gwiazd, takich jak R.E.M. autorstwa Ariany Grande. Nuty zapachowe obejmują bergamotkę, czerwone jabłko, watę cukrową, irys i frezję, popcorn, drzewo sandałowe, laskę wanilii i karmelizowaną ambrę.

Dyrektor ds. licencji i współpracy w Cirque du Soleil Entertainment Group, Eleni Planet, powiedziała:

W ciągu 40 lat naszej działalności nadal rozwijamy się poza naszą ofertą występów na żywo i sięgamy po dodatkowe kreatywne ścieżki, dlatego z radością ogłaszamy ten zapach. z kwiaciarnią. Konsumenci na całym świecie mogą teraz codziennie doświadczyć zachwytu oglądanego przez nasze kultowe przedstawienia i dzielić się radością Cirque du Soleil.

Nosem odpowiedzialnym za ten zapach jest Alexis Grugeon. L‘eau de Parfum marki Cirque du Soleil to kwiatowo-owocowo-gourmandowy zapach dla kobiet i mężczyzn. Zdjęcia do kampanii wykonała w Paryżu fotografka Elizaveta Porodina wraz z modelką Alydą Grace.

Czytaj także: Pierwsze produkty należącej do Belli Hadid marki Ôrəbella już na rynku

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
14.05.2024 13:32
Czy The Body Shop utrzyma certyfikat B Corp?
WestportWiki, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons
The Body Shop jest kontrolowane pod względem zgodności z certyfikacją B Corp, która wnikliwie analizuje cele społeczne i środowiskowe w działaniach i modelu biznesowym danej firmy. Marka kosmetyczna uzyskała certyfikat B Corp w 2019 r.

Jak donosi portal cosmeticsbusiness.com firmie Body Shop grozi utrata statusu B Corp po tym, jak 7 maja br. twórca programu, B Lab, rozpoczął kontrolę jej certyfikacji.

Kontrola jest podobno efektem skarg poddających w wątpliwość zgodność marki z warunkami certyfikacji.

Proces certyfikacji B-Corp jest złożony, przebiega wieloetapowo i z udziałem najwyższej klasy ekspertów wnikliwe weryfikujących cele społeczne i środowiskowe w działaniach i modelu biznesowym danej firmy. Warunkiem uzyskania certyfikatu B-Corp jest spełnienie przynajmniej 80 z niemal 200 kryteriów, wyrażonych w punktach, określających potencjał danej firmy jako publicznie pożytecznej. 

Czytaj także: Marka The Body Shop uzyskała certyfikat The Vegan Society dla wszystkich swoich produktów

The Body Shop ma być poddawane kontroli w szerszym kontekście wynikającym ze zmiany właścicielskiej. Firma przeszła z brazylijskiej grupy Natura &Co w ręce międzynarodowej grupy private equity Aurelius pod koniec 2023 r. – w listopadzie została ogłoszona sprzedaż i zainteresowane spółki czekały na jej zatwierdzenie. 

– W przypadku zmiany właściciela certyfikowana spółka B Corp musi powiadomić firmę B Lab o zamiarze pozostania w społeczności B Corp. Po tym duże przedsiębiorstwa, takie jak The Body Shop, muszą ponownie przeprowadzić certyfikację w ciągu dwóch lat od zmiany, aby ją utrzymać – powiedział rzecznik B Lab cytowany przez cosmeticsbusiness.com.

The Body Shop uzyskało certyfikat B Corp w 2019 r. będąc wówczas częścią Natura & Co.  Uzyskanie certyfikatu zajęło marce ponad dwa lata, co jest związane z trzyetapowym procesem kontroli, oceny i weryfikacji.

– Przyglądamy się wszystkim powyższym kwestiom, aby określić, czy The Body Shop kwalifikuje się do kontynuacji certyfikacji B Corp  – powiedział rzecznik B Lab dla cosmeticsbusiness.com.

Przypomnijmy, że The Body Shop boryka się obecnie z ogromnymi problemami. W wyniku braku płynności finansowej jej oddziały w kilku krajach ogłosiły upadłość a sklepy zostały zamknięte.

Czytaj więcej: Ile Grupa Aurelius zapłaciła za The Body Shop? Wracają pytania o transakcję z Natura &Co

Marka The Body Shop powstała w 1976 roku. Założyła ją Anita Roddick, która wszczepiła w jej DNA miłość do planety. Od początku produkty miały być etyczne – nie testowane na zwierzętach i pochodzące ze współpracy z małymi producentami w ubogich regionach świata. W uznaniu działalności charytatywnej i na rzecz ochrony środowiska w 2003 roku Roddick otrzymała od królowej tytuł dame (odpowiednik męskiego sir).

W 2017 r. Natura &Co kupiła The Body Shop od L‘Oréal (właściciela marki od 2006 r.) za 1,1 mld dolarów. i  w 2023 r. sprzedała markę grupie Aurelius.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
15. maj 2024 14:26