StoryEditor
Producenci
22.08.2023 11:02

Marka CeraVe zaprosiła konsumentów na wydarzenie z testowaniem produktów

Gallery
Marka CeraVe zorganizowała spotkanie dla wszystkich zainteresowanych jej ofertą. Prezentowała na nim produkty myjące, edukując przy okazji na temat znaczenia pierwszego etapu pielęgnacji, czyli oczyszczania. Wydarzeniu, które odbył się w warszawskiej Elektrowni Powiśle, towarzyszyły atrakcje rozmieszczone w strefie insta-friendly.

Spotkanie, które zorganizowała marka CeraVe, odbyło się w sobotę 19 sierpnia. Przestrzeń warszawskiej Elektrowni Powiśle zmieniła się na ten dzień w edukacyjny park rozrywki.

image

Kaja SBN

FOTO: CeraVe

CeraVelad był otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Wśród odwiedzających wydarzenie można było wypatrzeć nie tylko zaproszonych dermatologów i farmaceutów, ale również wiele gwiazdy mediów społecznościowych, m.in. Jasperra, Lilianę Grochowską, znaną w sieci jako GroszekCukierkowy, Kaję Soboń, a także piosenkarkę Evelinę Ross czy kreatywny tiktokowy duet Twinsstyle.

image

Twinnstyle+Blindsapphire+Jasperr+ElaŻywiczyńska

FOTO: CeraVe

Motywem przewodnim wydarzenia było oczyszczanie skóry twarzy i ciała. Edukacyjna strefa przybliżyła gościom znaczenie tego etapu pielęgnacji oraz prezentowała topowe produkty marki przeznaczone do mycia. Natomiast w gabinecie CeraVe odwiedzający mogli pod okiem dermatologa poddać się bezpłatnemu badaniu skóry i ustalić jej indywidualne potrzeby.

image

GabinetCeraVe

FOTO: CeraVe

Następnie w strefie aptecznej można było skorzystać z doboru odpowiedniego produktu myjącego.

image

AptekaCeraVe

FOTO: CeraVe

Dorota Surmaczyńska, group brand manager CeraVe mówi:

Aż 70 proc. konsumentów nie ma pojęcia na temat typu swojej skóry, a 80 proc. twierdzi, że nie wie jakich składników szukać w produktach do jej oczyszczania. Bez tej wiedzy trudno nam wybrać właściwy produkt, co jest kluczowe dla jej dobrej kondycji. Dlatego na naszym otwartym evencie dla konsumentów skupiliśmy się na edukacji, dając możliwość przetestowania produktów na miejscu i rozmowy z ekspertami. Wierzymy, że większa świadomość przełoży się na zmiany ich nawyków i zdrową skórę bez trądziku, podrażnień czy suchości.

Marka należąca do koncerny L’Oréal Paris postawiła na edukację w lekki i rozrywkowy sposób. Dlatego na wydarzeniu nie zabrakło insta-friendly elementów. W specjalnej strefie można było wskoczyć na dmuchaną zjeżdżalnię w kształcie nawilżającej emulsji do mycia czy pohuśtać się w łazience CeraVe.

image

Groszekcukierkowy

FOTO: CeraVe
image

Jasperr

FOTO: CeraVe

 

CeraVe to marka dermokosmetyczna. Oferuje swoje produkty w Super-Pharm oraz wybranych aptekach. Ich receptury zawierają m.in. ceramidy, które wspierają odbudowę naturalnej warstwy ochronnej skóry i przywracają najistotniejsze funkcje naskórka.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
01.12.2023 13:15
L‘Oréal nadal działa w Rosji, choć w "ograniczonym zakresie"
Firma L‘Oréal choć zamknęła swoje sklepy w Rosji, to nie zatrzymała produkcji w rosyjskiej fabryce
Dyrektor generalny L‘Oréal przyznał, że choć firma po inwazji na Ukrainę zamknęła swoją rosyjską sieć sklepów, to nadal prowadzi zakład w Rosji. Produkuje w nim szampony, farby do włosów oraz artykuły higieniczne i dla dzieci.

Nicolas Hieronimus, dyrektor generalny L‘Oréal,  w wywiadzie dla France Inter powiedział, że firma utrzymuje „ograniczoną działalność” w Rosji. Wciąż prowadzi fabrykę w Kałudze na południe od Moskwy. Zakład otwarty w 2010 roku – w którym produkowana była szeroka gama produktów, od mydła Mixa do perfum YSL i zatrudniał ponad 2 tys. osób – wytwarza obecnie szampony, farby do włosów oraz artykuły higieniczne i dla dzieci.

Są to produkty codziennego użytku, które pozwalają nam utrzymać funkcjonowanie naszej fabryki, wypłacać pensje i chronić bezpieczeństwo naszych pracowników w Rosji. Kontynuowanie produkcji pozwoliło nam to też  uniknąć konfiskat lub działań, które mogłyby zostać podjęte przeciwko naszym aktywom, a przede wszystkim przeciwko naszym pracownikom

– wyjaśnił Nicolas Hieronimus w rozmowie z France Inter.

Portal Fashion Network zwraca uwagę, że dzięki kontynowaniu produkcji, L‘Oréal uniknął losu innej francuskiej firmy. W połowie lipca 2022 r. państwo rosyjskie przejęło kontrolę nad rosyjskimi aktywami Danone. L‘Oréal choć ogłosił w marcu, że tymczasowo zamknie swoje sklepy w Rosji, już wtedy zapewnił, że nie zatrzyma produkcji w swojej fabryce pod Moskwą.

 

 

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
01.12.2023 12:14
Avon mianował nowego dyrektora generalnego. Kristof Neirynck zastąpi na stanowisku Angelę Cretu
Kristof Neirynck, będzie od 1 stycznia 2024 r. dyrektorem generalnym AvonLinkedin
​​​Kristof Neirynck, globalny dyrektor ds. marketingu w firmie Avon i jej dyrektor zarządzający na Europę Zachodnią, zostanie nowym dyrektorem generalnym. Angela Cretu, dotychczasowa dyrektor generalna, będzie nadal wspierać działalność firmy, jako doradca.

Natura &Co ogłosiła, że ​​Kristof Neirynck, zostanie awansowany na stanowisko dyrektora generalnego Avon od 1 stycznia 2024 r. Jako globalny dyrektor ds. marketingu firmy Avon przez ostatnie dwa lata przeprowadził odnowienie marki i osiągnął znaczną poprawę marży brutto. Na początku 2023 roku objął stanowisko dyrektora zarządzającego na Europę Zachodnią. Pod jego kierownictwem poprawiła się rentowność regionu, ustabilizował się podstawowy kanał sprzedaży bezpośredniej oraz ugruntował omnichannelowy dostęp do marki. 

 

Czytaj też: Kristof Neirynck, Elżbieta Mazurkiewicz, Avon o trendach konsumenckich i wyzwaniach dla marek [Prognozy 2023]

 

Przed dołączeniem do Avon Kristof Neirynck pełnił funkcję dyrektora ds. marketingu marek globalnych w Walgreens Boots Alliance (WBA). Na tym stanowisku nadzorował portfel ponad 20 własnych marek z branży kosmetycznej i konsumenckiej, reprezentujących sprzedaż na całym świecie o wartości ponad 4 miliardów dolarów. Przed dołączeniem do WBA spędził 13 lat w P&G, gdzie piastował stanowiska kierownicze w kluczowych działach. 

Komentując swoją nominację, Kristof Neirynck powiedział:

Jestem zaszczycony, że mogę objąć tę nową rolę w Avon i kontynuować jego ewolucję w kierunku firmy wielokanałowej, której podstawą pozostaną jednak przedstawicielki działające w systemie sprzedaży bezpośredniej. Mamy kultową markę: innowacyjne i niedrogie produkty oraz model biznesowy, który stwarza kobietom możliwości wykorzystania swojej władzy na własnych warunkach.

 

Natura &Co poinformowała także, że Angela Cretu, dotychczasowa dyrektor generalna Avon, która w firmie przepracowała 25 lat, będzie nadal wspierać działalność Avon, jako doradca. Pod jej przywództwem firma usprawnił model operacyjny i radykalnie uprościła portfolio. Zaczęla też przechodzenie na sprzedaż społecznościową, koncentrując się na podejściu omnichannel. 

Czytaj też:

Avon przestawia się na sprzedaż w mediach społecznościowych

Angela Cretu dyrektor Avon: sprzedaż społecznościowa jeszcze nigdy nie była tak istotna

 

Fabio Barbosa, dyrektor generalny Natura &Co. zapewnił, że odejście Angeli Cretu było procesem dokładnie zaplanowanym, następującym dopiero po ustabilizowaniu biznesu i wyłonieniu odpowiedniego następcy. 

Doadał, że doradcą Avon, oprócz Angeli Cretu zostanie też Alessandro Carlucci, który wrócił do grupy Natura &Co. po niemal 10 letniej przerwie. W latach 2005–2014 pełnił funkcję dyrektora generalnego Natura, pełniąc równocześnie (w latach 2012–201) funkcję prezesa Światowej Federacji Stowarzyszeń Sprzedaży Bezpośredniej. 

 

Czytaj też:

Jakub Żurowski, Avon Garwolin: Produkujemy dużo, ale możemy więcej. Rozmowy na temat produkcji kontraktowej trwają

Avon otworzył świąteczne pop-up story i rekrutuje klientów do Klubu Avon

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
02. grudzień 2023 18:44