StoryEditor
Producenci
22.08.2023 11:02

Marka CeraVe zaprosiła konsumentów na wydarzenie z testowaniem produktów

Gallery
Marka CeraVe zorganizowała spotkanie dla wszystkich zainteresowanych jej ofertą. Prezentowała na nim produkty myjące, edukując przy okazji na temat znaczenia pierwszego etapu pielęgnacji, czyli oczyszczania. Wydarzeniu, które odbył się w warszawskiej Elektrowni Powiśle, towarzyszyły atrakcje rozmieszczone w strefie insta-friendly.

Spotkanie, które zorganizowała marka CeraVe, odbyło się w sobotę 19 sierpnia. Przestrzeń warszawskiej Elektrowni Powiśle zmieniła się na ten dzień w edukacyjny park rozrywki.

image

Kaja SBN

CeraVe

CeraVelad był otwarty dla wszystkich zainteresowanych. Wśród odwiedzających wydarzenie można było wypatrzeć nie tylko zaproszonych dermatologów i farmaceutów, ale również wiele gwiazdy mediów społecznościowych, m.in. Jasperra, Lilianę Grochowską, znaną w sieci jako GroszekCukierkowy, Kaję Soboń, a także piosenkarkę Evelinę Ross czy kreatywny tiktokowy duet Twinsstyle.

image

Twinnstyle+Blindsapphire+Jasperr+ElaŻywiczyńska

CeraVe

Motywem przewodnim wydarzenia było oczyszczanie skóry twarzy i ciała. Edukacyjna strefa przybliżyła gościom znaczenie tego etapu pielęgnacji oraz prezentowała topowe produkty marki przeznaczone do mycia. Natomiast w gabinecie CeraVe odwiedzający mogli pod okiem dermatologa poddać się bezpłatnemu badaniu skóry i ustalić jej indywidualne potrzeby.

image

GabinetCeraVe

CeraVe

Następnie w strefie aptecznej można było skorzystać z doboru odpowiedniego produktu myjącego.

image

AptekaCeraVe

CeraVe

Dorota Surmaczyńska, group brand manager CeraVe mówi:

Aż 70 proc. konsumentów nie ma pojęcia na temat typu swojej skóry, a 80 proc. twierdzi, że nie wie jakich składników szukać w produktach do jej oczyszczania. Bez tej wiedzy trudno nam wybrać właściwy produkt, co jest kluczowe dla jej dobrej kondycji. Dlatego na naszym otwartym evencie dla konsumentów skupiliśmy się na edukacji, dając możliwość przetestowania produktów na miejscu i rozmowy z ekspertami. Wierzymy, że większa świadomość przełoży się na zmiany ich nawyków i zdrową skórę bez trądziku, podrażnień czy suchości.

Marka należąca do koncerny L’Oréal Paris postawiła na edukację w lekki i rozrywkowy sposób. Dlatego na wydarzeniu nie zabrakło insta-friendly elementów. W specjalnej strefie można było wskoczyć na dmuchaną zjeżdżalnię w kształcie nawilżającej emulsji do mycia czy pohuśtać się w łazience CeraVe.

image

Groszekcukierkowy

CeraVe
image

Jasperr

CeraVe

 

CeraVe to marka dermokosmetyczna. Oferuje swoje produkty w Super-Pharm oraz wybranych aptekach. Ich receptury zawierają m.in. ceramidy, które wspierają odbudowę naturalnej warstwy ochronnej skóry i przywracają najistotniejsze funkcje naskórka.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.07.2024 15:49
L’Occitane International wycofuje się z giełdy w Hongkongu
L‘Occitane zniknie niedługo z giełdy w Hong Kongu.L‘Occitane

L’Occitane International, globalna grupa kosmetyczna, przygotowuje się do wycofania swoich akcji z Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu. Decyzja ta wynika z osiągnięcia progu procentowego, który pozwala właścicielowi Reinoldowi Geigerowi na przejęcie firmy.

W kwietniu Reinold Geiger, będący głównym akcjonariuszem L’Occitane International poprzez swoją firmę inwestycyjną L’Occitane Groupe, złożył oficjalną ofertę przejęcia pozostałych akcji spółki, wyceniając ją na 6 miliardów euro. Geiger dostosował swoją propozycję, aby przekonać niepewnych akcjonariuszy, oferując wybór między istniejącą kwotą 34 dolarów hongkońskich za akcję w gotówce lub dziesięcioma akcjami nowej prywatnej spółki za każdą posiadaną akcję. L’Occitane International zawiesi notowania swoich akcji 7 sierpnia, a po zakończeniu procesu przejęcia zostanie wycofana z Giełdy Papierów Wartościowych w Hongkongu.

Ostateczna oferta Geigera okazała się skuteczna. Właściciel marek Elemis i Sol de Janeiro ogłosił, że 91,97 proc. niezaangażowanych akcjonariuszy zdecydowało się na przekazanie swoich akcji. Przekroczenie tego progu pozwala na przymusowy wykup pozostałych akcji, co umożliwi L’Occitane Holding, innej w pełni kontrolowanej spółce przez Geigera, przejęcie pozostałych udziałów. Ten ruch przygotowuje firmę do finalnych kroków w procesie jej prywatyzacji.

Reinold Geiger wyraził zadowolenie z silnego wsparcia akcjonariuszy, podkreślając, że transakcja ta zapewni grupie elastyczność w podejmowaniu długoterminowych decyzji biznesowych. Dodał również, że pozostają wierni swoim strategiom specyficznym dla marek i geograficznym, co przyniesie korzyści dla pracowników, partnerów biznesowych oraz innych interesariuszy dzięki przyspieszonemu wzrostowi i zwiększonej konkurencyjności na globalnym rynku kosmetycznym.

Czytaj także: L’Occitane en Provence zaprezentowało nową wirtualną przestrzeń o nazwie L’Occitane Greenhouse

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.07.2024 14:49
Blisko 85 tys. zł trafiło do rolników dzięki sprzedaży produktów Fairtrade w Rossmannie
Rossmann

Fundacja Fairtrade, we współpracy z siecią drogerii Rossmann, przekazała rolnikom z krajów globalnego Południa prawie 85 tys. zł. Kwota ta została zebrana ze sprzedaży trzech certyfikowanych produktów marki EnerBIO, co pozwala na wspieranie godziwych warunków pracy i rozwoju lokalnych społeczności.

Fundacja Fairtrade, w ramach współpracy z siecią drogerii Rossmann, przekazała rolnikom z krajów globalnego Południa sumę 84 624 zł. Kwota ta została zebrana ze sprzedaży trzech certyfikowanych produktów marki EnerBIO: czekolady kokosowej, orzechów nerkowca w polewie z mlecznej czekolady oraz syropu z agawy. Te produkty dostępne są na półkach Rossmanna i cieszą się dużą popularnością wśród klientów, co przyczynia się do generowania środków na wsparcie producentów rolnych w Ameryce Łacińskiej, Afryce, Azji Południowo-Wschodniej i Oceanii.

Fairtrade to system certyfikacji Sprawiedliwego Handlu, który ma na celu poprawę warunków życia i pracy rolników oraz pracowników plantacji. Ruch ten, założony przez organizacje pozarządowe i wolontariuszy, działa na rzecz eliminacji pracy przymusowej i dziecięcej, a także na rzecz bardziej sprawiedliwych warunków handlowych. W ramach Fairtrade, rolnikom wypłacane są także specjalne środki – premia Fairtrade – które mogą przeznaczyć na modernizację gospodarstw lub projekty lokalne, takie jak poprawa warunków mieszkaniowych czy edukacja. Premia ta zależy od liczby sprzedanych produktów przez pierwszego kupca w systemie Fairtrade.

Rossmann, polski lider na rynku w zakresie sprzedaży certyfikowanej agawy oraz szósta firma pod względem sprzedaży ziarna kakaowego Fairtrade w Polsce, przyczynia się do sukcesu tego systemu. Dzięki współpracy z Fairtrade, produkty dostępne w Rossmannie nie tylko spełniają wysokie standardy jakości, ale także wspierają sprawiedliwe warunki handlowe dla rolników. W 2023 roku, sprzedaż produktów Fairtrade w Rossmannie przyczyniła się do zebrania znacznej sumy, która teraz pomoże rolnikom w krajach globalnego Południa poprawić swoje warunki życia i pracy.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
24. lipiec 2024 23:43