StoryEditor
Producenci
25.01.2023 00:00

Max Factor wprowadza na rynek kolekcję Priyanki Chopry Jonas

Kolekcja Priyanki Chopry Jonas jest pełna bardzo nasyconych, intensywnych kolorów, i dostosowana do potrzeb każdego odcienia skóry. / Materiały prasowe Max Factor
Kolory z nowej, limitowanej kolekcji mają wyglądać bajecznie na szerokiej gamie osób, a formuły opierają się na obszernej bazie danych odcieni skóry z całego świata firmy Coty, właściciela marki Max Factor.

Max Factor właśnie wprowadził na rynek nową, limitowaną edycję kosmetyków kolorowych, stworzoną z ambasadorką marki Priyanką Choprą Jonas. Kolekcja obejmuje pomadkę, paletkę cieni do oczu i lakier do paznokci, z których ten ostatni jest produkowany z oddychającej, roślinnej formuły. Kolory są nasycone, bogate i przeznaczone do makijażu wykonywanego na wielu różnych odcieniach skóry, od bardzo jasnej do bardzo ciemnej. Kolekcja Priyanka Universal Color została wprowadzona na rynek w Wielkiej Brytanii na początku stycznia, a w Europie pojawi się w ciągu najbliższych miesięcy. W wywiadzie Stefano Curti, dyrektor ds. marek Consumer Beauty w Coty Inc., powiedział, że „inkluzywność” leży u podstaw nowej kapsułkowej kolekcji, której badania i rozwój zajęły ponad rok.
 


Curti dodał, że współpraca z Priyanką Choprą Jonas i skupienie się na kosmetykach o uniwersalnym wyglądzie jest częścią ambicji Max Factor, by podnieść swoją pozycję na arenie kosmetyków kolorowych. Marka jest najbardziej znana póki co z podkładów, którymi Maksymlinian Faktorowicz, Polak pochodzenia żydowskiego, zachwycił Stany Zjednoczone na początku XX w. 

Priyanka Chopra Jonas, aktorka, producentka, filantropka i inwestorka, która została ambasadorką Max Factor w 2021 roku, była ściśle zaangażowana w rozwój nowej gamy; zdecydowała o takich szczegółach jak wielkość kroju pisma na opakowaniu, wymyśliła także nazwy dla produktów. W osobnym wywiadzie powiedziała, że nowa kolekcja może być niewielka, ale ma moc. „Jest uniwersalna, unisex, ponadczasowa i pasuje do każdego odcienia skóry” — powiedziała aktorka. Priyanka Chopra Jonas chciała również, aby nazwy produktów przypominały emocje i wspomnienia, a nie konkretne kolory, dlatego nazwała pomadki Wild Flamingo, Cool Copper i Café Latte.
 


W kolekcji znajduje się paleta cieni do powiek z ośmioma kolorami, dziewięć odcieni pomadki do ust i osiem kolorów lakieru do paznokci. Dystrybutor nie podał na razie daty wprowadzenia edycji limitowanej na polski rynek. Ceny produktów na rynku brytyjskim wahają się od 7 do 15 funtów.

Czytaj także: Coty wybrało Priyankę Chopra-Jonas do roli ambasadorki Max Factor

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.06.2024 11:56
Rihanna została nową ambasadorką zapachu Dior J’Adore
Rihanna intensywnie działa w branży urodowej od lat.Danilo Lauria, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons
Rihanna została nową ambasadorką zapachu J‘Adore od Christian Dior, przejmując rolę od Charlize Theron po dwudziestu latach jej współpracy z marką. Jej nowa rola to nie tylko kontynuacja współpracy z Dior, którą zaczęła w 2015 roku, ale także okazja do wyrażenia jej osobistych wartości poprzez globalną kampanię.

W maju Charlize Theron została ambasadorką kolekcji biżuterii i produktów do pielęgnacji skóry marki należącej do LVMH. Według raportu opublikowanego przez WWD, nowa kampania J’Adore z udziałem Rihanny została nakręcona przez Stevena Kleina i zadebiutuje 1 września 2024 roku.

Veronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, powiedziała WWD:

Wybór Rihanny na kolejną twarz J’Adore był dla nas oczywisty. Jest nie tylko jedną z największych i najpotężniejszych artystek wszech czasów, ale także wszechstronnie utalentowaną, odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią, zaangażowaną humanistką, matką dwójki dzieci i wyjątkową pięknością.

Rihanna w swoim oświadczeniu wyraziła, że pełnienie roli ambasadorki J‘Adore jest dla niej nie tylko zaszczytem, ale również misją. Wyraziła entuzjazm do wnoszenia swojej osobistej historii, korzeni, kreatywności i kobiecości do tej współpracy. Ponadto wspomniała, że od lat ceni sobie J‘Adore, pomimo że jej własne zapachy nie odniosły znaczącego sukcesu na rynku. Wymyślona przez francuską mistrzynię perfumiarstwa Calice Becker kompozycja J’Adore zadebiutowała na rynku 25 lat temu.

W ostatnich latach Rihanna nie tylko dodała do swojego portfolio nową markę urodową, Fenty Hair, ale także wprowadziła swoje kosmetyki na rynek chiński, zawojowała SuperBowl product placementem, oraz stworzyła kolekcję inspirowaną futbolem amerykańskim.

Czytaj także: Rihanna rozszerza swoje imperium kosmetyczne o markę włosową — Fenty Hair

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.06.2024 10:04
Paulina Szydłowska nową Brand Communication Managerką w Rituals Cosmetics Polska
Szydłowska zajmie się komunikacją brandową w polskim oddziale Rituals.Paulina Szydłowska
Z początkiem czerwca 2024 roku Paulina Szydłowska rozpoczęła pracę na stanowisku Brand Communication Managerki w Rituals Cosmetics Polska. W swojej nowej roli będzie odpowiedzialna za działania PR oraz organizację eventów marki na terenie Polski i Rumunii.

Przed dołączeniem do Swatch Group, Szydłowska zdobywała doświadczenie w Huawei CBG w Polsce, gdzie początkowo pracowała jako Junior PR Specialist, a w roku 2020 awansowała na stanowisko PR Specialist. Wcześniej zabawiła także w Huawei Consumer Business Group w roli specjalistki ds. PR, a jeszcze wcześniej — w FIRST Public Relations, gdzie przeszła drogę od stażystki do account executive.

Szydłowska jest również absolwentką Wydziału Polonistyki Uniwersytetu Warszawskiego, co dodatkowo wzbogaciło jej umiejętności komunikacyjne i analityczne, kluczowe w jej obecnej roli w Rituals Cosmetics.

Dołączenie do zespołu Rituals Cosmetics to dla Szydłowskiej nowe wyzwanie. W Swatch Group miała okazję kształtować strategie komunikacyjne i marketingowe, zarządzać relacjami z mediami, opracowywać materiały PR, organizować wydarzenia prasowe oraz koordynować działania w mediach społecznościowych i współprace z influencerami. Jej doświadczenie obejmowało również prowadzenie kampanii reklamowych zarówno w mediach cyfrowych, jak i outdoorowych, więc można się spodziewać, że będzie realizować podobne projekty.

Czytaj także: Rituals Cosmetics otworzył czterdziesty ósmy sklep w Polsce

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
25. czerwiec 2024 00:11