StoryEditor
Producenci
25.06.2021 00:00

Mega Base Victoria Vynn – baza do zadań specjalnych

Mega Base to topowy i najczęściej wybierany produkt marki Victoria Vynn, która specjalizuje się w profesjonalnych produktach do stylizacji i zdobień paznokci.

Victoria Vynn to marka topowych produktów skierowanych do profesjonalnych  stylistów paznokci, dla których najważniejsza jest jakość, trwałość i bezpieczeństwo pracy. Innowacyjne, modne formuły  produktów pozwalają na nieograniczone możliwości zdobienia paznokci i technik i pracy.

Jednym z topowych i najczęściej wybieranych produktów przez stylistki i stylistów paznokci jest baza Mega Base. Jest to baza hybrydowa o lekkiej, średnio gęstej konsystencji. Doskonale wzmacnia i utwardza słabe, cienkie i zniszczone paznokcie. Jest idealnym produktem dla osób początkujących, ponieważ pozwala na aplikację i opracowania produktu na płytce paznokcia nie zalewając skórek. Natomiast stylistkom paznokci z dużym doświadczeniem daje nowe możliwości w zdobieniach i technice pracy.

Mega Base nałożona bardzo cienką warstwą wzmacnia delikatnie płytkę paznokcia. Jeśli konieczne jest  wyrównanie ewentualnych niedoskonałości mechanicznych płytki paznokcia, czy uzupełnienie jej, z powodzeniem można nałożyć grubszą warstwę bazy, tym samym budując właściwy kształt płytki i jej apeks (najwyższy punkt łuku na płytce paznokcie).

Przy pomocy Mega Base możemy przedłużyć płytkę paznokcia na formie oraz nadbudować ewentualne złamania i uszkodzenia w obszarze krawędzi bocznych. Po utwardzeniu w lampie LED lub UV produkt staje się bardzo elastyczny, ale niezbyt miękki, rewelacyjnie współpracuje z naturalnym paznokciem, dzięki czemu każda stylizacja jest trwała i wygląda naturalnie.  

Mega Base jest dostępna w 4 wersjach kolorystycznych: Clear – przezroczysta, Pink – różowa, Beige – beżowa oraz Cold Pink – jasnoróżowa. Odcienie Mega Base pozwalają na naturalne przedłużenie łożyska i ukrycie ewentualnych zmian kolorystycznych płytki paznokcia.  Produkt stanowi doskonałe uzupełnienie stylizacji typu „french manicure” na naturalnej płytce. Dzięki właściwościom kryjącym baza może być stosowana jako kolor, bez potrzeby aplikacji dodatkowego produktu, co znacznie skraca czas salonowej usługi.

Jest to absolutny must have w każdym salonie. Zdecydowanie możemy powiedzieć, że jest to produkt do zadań specjalnych.  

Baza Mega Base to:

  • delikatny kolor
  • moc przedłużenia i rekonstrukcji
  • bezpieczeństwo i łatwość pracy
materiał partnera
ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
14.06.2024 11:52
Rituals Cosmetics otworzył czterdziesty ósmy sklep w Polsce
Sklep Rituals Cosmetics w centrum handlowym Avenida Poznań został otwarty 12 czerwca 2024 r.Avenida Poznań
Marka Rituals Cosmetics uruchomiła swój czterdziesty ósmy sklep w Polsce. Został on otwarty w centrum handlowym Avenida Poznań. Na czerwiec planowane są jeszcze dwa kolejne otwarcia, zatem miesiąc zamknie 50 salonami.

Salon Rituals Cosmetics otwarty 12 czerwca w  centrum handlowym Avenida Poznań jest czterdziestym ósmym sklepem marki w Polsce. W tym roku jest to już trzecie otwarcie – dwa wcześniejsze miały miejsce w Opolu i Suwałkach. Na czerwiec planowane sa jeszcze dwa - w gliwickiej Galerii Forum oraz trzeci sklep w Krakowie – tym razem w Galerii Kazimierz. Zatem na koniec miesiaca marka będzie miała w Polsce 50 sklepów własnych.  

Na tym jednak ekspansja marki w naszym kraju się nie skończy,  Wiadomo już, że w planach jest uruchomienie salonu w Inowrocławiu.

 

Czytaj też: Rituals otworzy sklep w Inowrocławiu (wiadomoscikosmetyczne.pl)

 

Sklep Rituals Cosmetics w Avenida Poznań uzupełnił ofertę handlową marek kosmetycznych obecnych w centrum hadlowym. Dotychczas swoje produkty w sklepach własnych lub franczyzowych oferowały tu marki: Golden Rose, Inglot, Neonali, Sorvella Perfume, Yves Rocher i Ziaja. Klienci mogli też robić kosmetyczne zakupy w drogerii Rossmann, Hebe, Super-Pharm i Kontigo, a także w perfumeriach Douglas i Sephora. 

Salon Rituals znajduje się na poziomie +1. Oferuje kosmetyki do kąpieli, pielęgnacji oraz produkty z gamy home wear, a każdy z produktów jest inspirowany starożytną tradycją i pomaga przenieść się w świat pełen zapachów. Prócz tego w asortymencie znajdują się perfumowane świece i odświeżacze powietrza w formie pachnących patyczków.

Rituals Cosmetics otwiera w Polsce własne sklepy od 2021 r. W tej chwili ma ich ponad 40. Raymond Cloosterman, założyciel & CEO marki zapowiedział, że w 2024 r. firma planuje otwarcie kolejnych 250 sklepów na świecie, co oznacza, że będzie uruchamiać niemal 5 salonów tygodniowo. Plany sprzedażowe na ten rok mówią o 2 mld euro przychodów.

 

Więcej: Rituals Cosmetics rozwija sieć sprzedaży i notuje wzrost przychodów. W tym roku otworzy kolejnych 250 sklepów

 

Avenida Poznań to jedno z największych centrów handlowych w województwie wielkopolskim, które na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni niemal 60 tysięcy mkw. mieści blisko 200 lokali handlowych i użytkowych.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
13.06.2024 09:51
Miraculum notuje wzrosty. Największe w kanale nowoczesnym
Sławomir Ziemski, prezes Miraculummat. prasowe
Firma Miraculum osiągnęła w maju 4,5 mln zł przychodów, co stanowi wzrost o 29 proc. względem wyniku wypracowanego w analogicznym okresie rok wcześniej. Najszybciej rozwija się kanał nowoczesny, który w minionym miesiącu wygenerował 2,5 mln zł – jest to wzrost o 54 proc. r/r. Spółka konsekwentnie rozbudowuje ofertę produktową oraz kanały sprzedaży, co pozytywnie przekłada się na osiągane wyniki.

Od początku roku do końca maja Miraculum wygenerowało 21,1 mln zł przychodów. Narastająco, najlepszy wynik odnotowuje nowoczesny kanał dystrybucji, który obejmuje sieci drogerii, dyskonty oraz hipermarkety – w omawianym okresie wypracował 11,3 mln zł i jest to wzrost o 22 proc. w porównaniu do okresu styczeń-maj 2023 r.

Sławomir Ziemski, prezes Miraculum komentuje:

Nasze produkty i nowe wdrożenia spotykają się z dużym zainteresowaniem klientów. Aktualnie nasz zespół pracuje nad kolejnymi wdrożeniami, a już za chwilę zaprezentujemy nowy koncept perfumeryjny.

Miraculum umacnia też sprzedaż eksportową. W maju segment ten wygenerował przychody na poziomie 697 tys. zł – jest to wzrost o 16 proc. r/r. Na przełomie czerwca i maja spółka uczestniczyła w targach Beauty Expo Central Asia w Kazachstanie.

Podczas targów w Kazachstanie odbyliśmy wiele inspirujących rozmów biznesowych – umocniliśmy naszą pozycję w regionie Azji Centralnej i spodziewamy się, ze nasze rozmowy w najbliższym czasie zaowocują kolejnymi, zagranicznymi kontraktami

– dodaje Sławomir Ziemski.

Miraculum to notowana na GPW polska spółka kosmetyczna, która niedawno obchodziła 100-lecie istnienia. 

 

Czytaj też: Miraculum świętuje 100-lecie. Zarząd zapewnia o dobrej przyszłości spółki (wiadomoscikosmetyczne.pl)

 

Działalność społki koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Skupia w portfolio dwanaście marek: Miraculum, Prasatra, Być Może.., Gracja, Pani Walewska, Wars, Lider, Tanita, Paloma, Joko, Chopin, Gracja Bio.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
15. czerwiec 2024 04:02