StoryEditor
Producenci
26.04.2023 00:00

Natalia Kukulska ambasadorką nowej linii zapachów Chopin

Natalia Kukulska została ambasadorką damskiej linii zapachów Chopin, inspirowanej miłościami kompozytora. / materiały marketingowe Miraculum
Marka Chopin, znana z luksusowych zapachów, wprowadza nową kolekcję dla kobiet inspirowaną muzami Fryderyka Chopina, której ambasadorką i współtwórczynią jest Natalia Kukulska.

Marka Chopin wprowadziła na rynek nową kolekcję perfum dla kobiet, która została stworzona przez trzech wybitnych perfumiarzy: Monikę Kaletę, Agnieszkę Pieńkosz-Żagan i Jamsa Krivdę. Ambasadorką i jednocześnie współtwórczynią kolekcji jest Natalia Kukulska.

W kolekcji znajdują się trzy warianty zapachów: Constance (nazwany na cześć Konstancji Gładkowskiej, pierwszej miłości Fryderyka Chopina; Larghetto z Koncertu fortepianowego f-moll op. 21 zostało napisane przez kompozytora na jej cześć), Marie (inspirowany narzeczoną Chopina, Marią Wodzińską;  malarką, pianistką i kompozytorką) oraz George Sand (kompozycja stworzona z myślą o jednej z największych skandalistek swojej epoki, Aurorze Dudevant, która pod męskim pseudonimem napisała ponad 70 powieści i nowel, ponad 20 sztuk teatralnych i liczne eseje).
 


Miraculum przygotowało koncepcję kreatywną kampanii, której celem jest promowanie nowej kolekcji zapachów Chopin Perfumes for Her. Działania reklamowe obejmą telewizję, prasę, internet oraz miejsca sprzedaży. Produkty zostały już wprowadzone do sieci drogeryjnych Rossmann, Jawa oraz Natura.

Firma Miraculum, właściciel marki Chopin, uzyskała wyłączną licencję na użycie nazwiska Fryderyka Chopina w swoich produktach kosmetycznych. Część dochodu ze sprzedaży wód perfumowanych Chopin firma przekazuje na rzecz Narodowego Instytutu Fryderyka Chopina.

Czytaj także: Miraculum: pierwszy kwartał 2023 nie przyniósł strat, spółka planuje dalszy rozwój

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.05.2024 14:38
Dove Cameron nową globalną ambasadorką marki Schwarzkopf
Schwarzkopf Professional
Firma Schwarzkopf, będąca częścią koncernu Henkel, wybrała Dove Cameron na swoją globalną ambasadorkę. W ramach współpracy, Cameron będzie promować markę, wykorzystując swoją obecność w mediach społecznościowych, co ma na celu zwiększenie zaangażowania młodszych konsumentów w cyfrowym świecie marki.

Wybór Cameron odzwierciedla aktualny trend w przemyśle kosmetycznym, gdzie celebryci są angażowani do współpracy w celu wzmocnienia strategii marketingowych marek. Dove Cameron, dzięki swojej popularności i aktywnemu zaangażowaniu w mediach społecznościowych, idealnie wpisuje się w rolę ambasadorki, mając znaczący wpływ na obecność Schwarzkopf w kampaniach cyfrowych​.

Dove Cameron, urodzona jako Chloe Celeste Hosterman, jest amerykańską aktorką i piosenkarką, która zdobyła popularność dzięki roli w serialu Disney Channel "Liv i Maddie", gdzie grała podwójną rolę tytułowych bliźniaczek. Za tę rolę zdobyła nagrodę Emmy. Dove również rozwija karierę muzyczną, zarówno solo, jak i w duecie z Ryanem McCartan pod nazwą "The Girl and the Dreamcatcher". Poza swoimi osiągnięciami w dziedzinie aktorstwa i muzyki, Dove Cameron jest również znaną postacią w mediach społecznościowych, gdzie ma szeroką bazę fanów, co czyni ją wpływową osobistością w świecie rozrywki.

Schwarzkopf określił rok 2024 mianem „roku blondynek” w kampanii „What Story Will You Tell?”, która rozpoczęła się 5 marca z udziałem globalnej ambasadorki marki Sofii Vergary i globalnego ambasadora kolorów Chrisa Appletona.  Firma ma teraz nadzieję dotrzeć do szerszej publiczności dzięki kampanii „What Story Will You Tell?”, nawiązując do kariery filmowej, telewizyjnej i muzycznej Dove oraz zachęcając konsumentów do posiadania własnych włosów i opowiadania ich historii.

Czytaj także: Dior rozszerza współpracę z Charlize Theron o bycie ambasadorką biżuterii i pielęgnacji skóry

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.05.2024 10:37
Marek Piekarski nowym dyrektorem operacyjnym w Onesano
Marek Piekarski zajmie w Onesano jedno z ważniejszych stanowisk.Onesano
Doświadczony menedżer branży produkcyjnej, Marek Piekarski, obejmuje kluczową rolę w Onesano, innowacyjnej firmie biotechnologicznej specjalizującej się w produkcji naturalnych suplementów diety. Jego nowe stanowisko to dyrektor operacyjny.

Marek Piekarski, menadżer z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w sektorze produkcyjnym, dołączył do zespołu Onesano jako dyrektor operacyjny. Firma Onesano, znana z innowacyjnego podejścia do biotechnologii oraz produkcji naturalnych suplementów diety, powierzyła Piekarskiemu odpowiedzialność za rozwój biznesu, organizację produkcji, logistykę, zakupy oraz kontrolę jakości. Ta zmiana kadrowa ma na celu dalsze umocnienie pozycji Onesano jako lidera w swojej branży, gdzie kluczową rolę odgrywa wysoka jakość oraz innowacyjność produktów.

Przed dołączeniem do Onesano, Marek Piekarski zdobywał doświadczenie jako plant manager w firmie GEMO POLAND, gdzie zarządzał zespołem liczącym do 420 osób oraz nadzorował kluczowe działy operacyjne. Jego profesjonalizm i skupienie na tworzeniu kultury organizacyjnej sprzyjającej zaangażowaniu i motywacji pracowników zostaną wykorzystane do wprowadzenia Onesano na nowe ścieżki rozwoju. Piekarski jest również specjalistą w zakresie opracowywania zrównoważonych strategii biznesowych z naciskiem na potrzeby klienta.

Onesano z siedzibą w Chorzowie kontynuuje ekspansję, korzystając z nowoczesnych rozwiązań technologicznych oraz innowacyjnych składników, takich jak bioestry i postbiotyki. Zakłady produkcyjne są zlokalizowane w Czechowicach-Dziedzicach. Produkcja odbywa się z poszanowaniem środowiska naturalnego, co dodatkowo wzmacnia wizerunek firmy jako odpowiedzialnego producenta w branży biotechnologicznej.

Czytaj także: Technavio: rynek napojów nutrikosmetycznych wzrośnie o 41 proc. dzięki Europie

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
25. maj 2024 10:15