StoryEditor
Producenci
14.03.2023 00:00

Oceanic wypuścił na rynek nową markę More4Care

Oceanic wypuścił na rynek nową markę More4Care nawiązującą w swojej stylistyce do produktów do brwi i rzęs Long4Lashes. Objął nią produkty pielęgnacyjne do twarzy, ciała i włosów oraz kosmetyki do makijażu i akcesoria. 

Firma Oceanic wypuściła na rynek nową markę More4Care.  

„Zainspirowany sukcesem marki Long4Lashes i bestsellerowym serum przyspieszającym wzrost rzęs, stworzyliśmy markę parasolową, oferującą szeroką gamę kosmetyków do pielęgnacji twarzy, w tym rzęs i brwi, oraz do pielęgnacji ciała i włosów. Oferta nowej marki More4Care obejmuje również make up oraz akcesoria" – podaje polski producent.

Kosmetyki są wyraźnie inspirowane serią Long4Lashes.

Można je już kupić na allegro, w internetowych drogeriach oraz w Rossmannie. W ofercie allegro ceny pojedynczych produktów zamykają się w kilkudziesięciu zł. Np. serum do twarzy szyi i dekoltu kosztuje 73,87 zł. Krem intensywnie wygładzający na dzień 59,89 zł, szampon do włosów wypadających 36,99 zł

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
25.06.2024 10:48
Bandi promuje nową serię produktową na paczkomatach InPost
Paczkomaty z reklamą Bandi staną w 3 miestach Polski.Bandi
Bandi, znana marka kosmetyczna, rozpoczęła nową kampanię reklamową, której celem jest zwiększenie rozpoznawalności swoich produktów. Kluczowym elementem tej strategii jest współpraca z InPost, w ramach której paczkomaty zostaną ozdobione specjalnymi foliami segmentowymi zawierającymi materiały promocyjne Bandi.

Taka forma reklamy jest wyjątkowo innowacyjna i skierowana do szerokiego grona odbiorców, którzy codziennie korzystają z paczkomatów. Kampania ma na celu nie tylko zwrócenie uwagi na markę, ale także stworzenie pozytywnego skojarzenia z wygodą i dostępnością, jakie oferuje InPost. Oklejanie paczkomatów foliami z materiałem promocyjnym Bandi to nowatorski krok w dziedzinie marketingu zewnętrznego. Foliowanie jest wykonane w sposób segmentowy, co oznacza, że każda część paczkomatu może być pokryta innym fragmentem reklamy, tworząc spójny, ale różnorodny wizualnie przekaz. Paczkomaty z reklamami Bandi staną w Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

Dzięki temu kampania staje się bardziej dynamiczna i przyciąga wzrok przechodniów oraz użytkowników paczkomatów. Kolorowe i atrakcyjne grafiki promujące produkty Bandi mają za zadanie przyciągnąć uwagę i zachęcić potencjalnych klientów do zapoznania się z ofertą firmy. W ten sposób w przeszłości promowały swoje produkty i usługi inne firmy, np. Media Expert, Łódzki Bank Spółdzielczy, CCC i Orange.

Współpraca z InPost to również doskonały przykład synergii marketingowej między firmami z różnych branż. Dla Bandi to okazja do dotarcia do szerokiej bazy klientów korzystających z usług paczkomatów, natomiast dla InPost jest to sposób na dodatkowe źródło przychodów oraz wzbogacenie wizualnej atrakcyjności swoich urządzeń. Kampania reklamowa z udziałem paczkomatów to krok w stronę nowoczesnego marketingu, który wykorzystuje codzienne sytuacje do promocji marek w sposób nienachalny, ale skuteczny.

Czytaj także: InPost wykonuje kolejny dobry ruch i wprowadza paczkomaty do szpitali

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
24.06.2024 11:56
Rihanna została nową ambasadorką zapachu Dior J’Adore
Rihanna intensywnie działa w branży urodowej od lat.Danilo Lauria, CC BY-SA 3.0, via Wikimedia Commons
Rihanna została nową ambasadorką zapachu J‘Adore od Christian Dior, przejmując rolę od Charlize Theron po dwudziestu latach jej współpracy z marką. Jej nowa rola to nie tylko kontynuacja współpracy z Dior, którą zaczęła w 2015 roku, ale także okazja do wyrażenia jej osobistych wartości poprzez globalną kampanię.

W maju Charlize Theron została ambasadorką kolekcji biżuterii i produktów do pielęgnacji skóry marki należącej do LVMH. Według raportu opublikowanego przez WWD, nowa kampania J’Adore z udziałem Rihanny została nakręcona przez Stevena Kleina i zadebiutuje 1 września 2024 roku.

Veronique Courtois, dyrektorka generalna Parfums Christian Dior, powiedziała WWD:

Wybór Rihanny na kolejną twarz J’Adore był dla nas oczywisty. Jest nie tylko jedną z największych i najpotężniejszych artystek wszech czasów, ale także wszechstronnie utalentowaną, odnoszącą sukcesy przedsiębiorczynią, zaangażowaną humanistką, matką dwójki dzieci i wyjątkową pięknością.

Rihanna w swoim oświadczeniu wyraziła, że pełnienie roli ambasadorki J‘Adore jest dla niej nie tylko zaszczytem, ale również misją. Wyraziła entuzjazm do wnoszenia swojej osobistej historii, korzeni, kreatywności i kobiecości do tej współpracy. Ponadto wspomniała, że od lat ceni sobie J‘Adore, pomimo że jej własne zapachy nie odniosły znaczącego sukcesu na rynku. Wymyślona przez francuską mistrzynię perfumiarstwa Calice Becker kompozycja J’Adore zadebiutowała na rynku 25 lat temu.

W ostatnich latach Rihanna nie tylko dodała do swojego portfolio nową markę urodową, Fenty Hair, ale także wprowadziła swoje kosmetyki na rynek chiński, zawojowała SuperBowl product placementem, oraz stworzyła kolekcję inspirowaną futbolem amerykańskim.

Czytaj także: Rihanna rozszerza swoje imperium kosmetyczne o markę włosową — Fenty Hair

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
25. czerwiec 2024 11:21