StoryEditor
Producenci
24.07.2023 10:25

Sadie Sink nową globalną ambasadorką Armani Beauty

Współpraca z utalentowaną Sadie Sink stanowi kolejny krok w budowaniu marki Armani Beauty. / materiały prasowe Armani Beauty
Gwiazda Stranger Things, Sadie Sink, została ogłoszona globalną ambasadorką Armani Beauty. Dołącza do artystów i aktorów, którzy w przeszłości współpracowali z Armanim, takich jak Cate Blanchett, Hanni z NewJeans, Tessa Thompson, Sydney Sweeney i inni. Sink podzieliła się z fanami swoją ekscytacją związaną z byciem najnowszą twarzą Armani Beauty za pośrednictwem posta na Instagramie: „Z przyjemnością ogłaszam, że dołączam do Armani Beauty jako ich najnowsza globalna ambasadorka”.

Armani Beauty z dumą ogłosiło Sadie Sink, gwiazdę popularnego serialu "Stranger Things", swoją globalną ambasadorką. Sadie Sink dołącza do elitarnego grona artystów i aktorów, którzy w przeszłości współpracowali z Armani Beauty, takich jak uznana Cate Blanchett, wieloletnia twarz zapachu Sì Eau De Parfum. Armani Beauty opublikowało również na swoim Instagramie informację o nowej ambasadorce. Podpis brzmiał: „Dla mnie Sì ucieleśnia zarówno rozsądek, jak i emocje. Jest to zaproszenie do pasji i wolności oraz do całkowitego wyrażenia siebie. Widzę to w Sadie Sink, utalentowanej młodej aktorce, która w młodym wieku powiedziała „tak” swojej pasji do filmu i aktorstwa i dzięki zaangażowaniu spełniło się jej marzenie”.

Podczas wywiadu dla Harpers Bazaar na temat zostania globalną ambasadorką, Sink wyjaśniła, czego nauczy się jako globalna ambasadorka i co przyniesie jej fanom. Stwierdziła: Czuję się trochę lepiej wykształcona w kwestii piękna niż wtedy, gdy byłam młodsza. Dlatego z ciekawością odkrywam wiele produktów Armaniego, ponieważ jest to tak wszechstronna marka kosmetyczna, i próbuję nawiązać kontakt z moimi fanami, którzy są trochę młodsi. Mam nadzieję, że mogę dać im inspirację do piękna, jakkolwiek by to się nie miało stać.
 


Co więcej, Sadie Sink uświetni nową, wielką kampanię zapachową dla Sì Eau De Parfum Intense, wraz z inną globalną ambasadorką, Cate Blanchett, występującą w krótkometrażowym filmie reklamowym.

Sink zadebiutowała w Hollywood w 2016 roku dramatem sportowym Chuck i została doceniona przez czołowych krytyków za swój występ, a rok okazał się dla niej rokiem definiującym karierę, gdy brała udział w przesłuchaniu do popularnego serialu Netflix Stranger Things i została wybrana, jej postać Maxa Mayfielda okazała się najpopularniejsza w serialu i stała się ulubienicą fanów, a także była integralną częścią większości fabuły. Sink zaskoczyła także wszystkich, debiutując jako modelka w wieku 15 lat na Paryskim Tygodniu Mody.

Czytaj także: Nowy zapach w linii Fantasy od Britney Spears, Jungle, podbija sieć

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
21.05.2024 10:12
Warsztaty menstruacyjne Vuokkoset dla dziewczynek i chłopców poprowadzi Gini Gina
Pod pseudonimem Gini Gina ukrywa się lekarka Angelika Szymańska.Instagram @gini.gina
Fińska marka artykułów do higieny intymnej Vuokkoset powraca do polskich szkół podstawowych z drugą edycją warsztatów edukacyjnych #MOJAKREW. Znana influencerka Angelika Szymańska, działająca pod pseudonimem Gini Gina, prowadząca warsztaty, stara się przełamać społeczne tabu związane z menstruacją, edukując młodzież o tym naturalnym procesie biologicznym.

Vuokkoset, popularna fińska marka specjalizująca się w produkcji naturalnych produktów do higieny intymnej, stara się zmieniać postrzeganie miesiączki poprzez organizację warsztatów #MOJAKREW. Celem tych warsztatów jest edukacja młodzieży o menstruacji w sposób rzetelny i bezpieczny, co jest szczególnie istotne w kontekście często występujących nieporozumień i mitów związanych z tym tematem.

Warsztaty prowadzone są przez Angelikę Szymańską, znaną w środowisku internetowym jako Gini Gina. Jako doświadczona ginekolożka i influencerka zdrowotna, Szymańska doskonale łączy swoje medyczne doświadczenie z umiejętnościami komunikacyjnymi, co pozwala jej skutecznie docierać do młodych ludzi. Zajęcia, które odbyły się po raz pierwszy 20 maja 2024 roku, są dostępne zarówno w formie stacjonarnej, jak i online, co umożliwia szeroki dostęp do edukacji niezależnie od miejsca zamieszkania uczestników.

Podczas warsztatów uczniowie dowiadują się nie tylko o aspektach biologicznych menstruacji, ale także o kwestiach psychologicznych i społecznych związanych z tym zjawiskiem. Edukacja ta jest kierowana zarówno do dziewcząt, jak i chłopców, co jest istotne dla budowania wzajemnego zrozumienia i empatii między płciami. Statystyki pokazują, że aż 41 proc. kobiet przyznaje, iż w ich domach nie rozmawia się o menstruacji, a 23 proc. uważa, że jest to temat krępujący.

Czytaj także: Akcja Menstruacja zapowiada kolejną edycję: Femina wsparła projekt po raz 3.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
20.05.2024 16:43
Pierwszy sklep marki Rituals Cosmetics w Suwałkach otwarty od 22. maja
Nowy sklep Rituals znajdzie się w suwalskim centrum handlowym.Rituals
Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli szansę odwiedzić nowo otwarty sklep Rituals Cosmetics, który znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza. Marka planuje również informować o kolejnych otwarciach w najbliższym czasie. Inauguracja sklepu, przypadająca na kilka dni przed Dniem Matki, zapewni doskonałą okazję do zakupu wyjątkowego prezentu.

Już 22 maja o godzinie 9:00 mieszkańcy Suwałk będą mieli możliwość odwiedzenia nowo otwartego sklepu Rituals Cosmetics. Pierwsze 50 osób, które tego dnia zrobią zakupy, otrzyma specjalne upominki od marki. Do końca maja klienci będą mogli również skorzystać z promocji na świece zapachowe z Classic Collection za 86 zł oraz krem do twarzy z filtrem SPF z kolekcji The Ritual of Karma za 60 zł. W ciągu pierwszych 10 dni od otwarcia, popularne wśród klientek i klientów pianki pod prysznic będą dostępne za 35 zł. Dodatkowo, członkowie programu My Rituals, którzy wydadzą minimum 190 zł, otrzymają mini patyczki zapachowe z kolekcji Classic Collection jako prezent.

Nowy sklep holenderskiej marki znajdzie się w Centrum Handlowym Suwałki Plaza; w tym obiekcie rywalizować będzie między innymi z drogeriami Hebe i Rossmann, perfumerią Douglas, i Apteką Superpharm.

Rituals, marka założona w Amsterdamie w 2000 roku, rozwinęła się na światowego lidera w branży, obecnego w ponad 36 krajach i miastach takich jak Londyn, Paryż, Hongkong, czy Nowy Jork. Posiada obecnie ponad 1041 sklepów, 3900 miejsc w systemie shop-in-shop oraz pięć spa, w tym pierwsze na świecie Mind Oasis. W Europie ich obiekty znajdują się w czterech dodatkowych lokalizacjach: we Frankfurcie, Antwerpii, Barcelonie i Paryżu.

Czytaj także: Rituals Cosmetics otworzy w tym roku siedem nowych sklepów w Polsce

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
21. maj 2024 11:42