StoryEditor
Producenci
25.03.2024 11:25

Sylwia Szkudlarek dyrektor operacyjną w FerrumLabs

Sylwia Szkudlarek, od marca 2024 dyrektor operacyjna spółki FerrumLabs / fot. FerrumLabs
Sylwia Szkudlarek dołączyła od marca do firmy FerrumLabs, objęła stanowisko dyrektor operacyjnej. Rozwój kadry zarządzającej wiąże się z rozwojem marki True, co wymaga jeszcze większej koncentracji na planowaniu i zarządzaniu procesami we wszystkich obszarach działalności spółki – poinformowano w komunikacie.

Do spółki FerrumLabs S.A. – producenta polskiej marki kosmetycznej premium True men skin care – dołączyła od marca Sylwia Szkudlarek, obejmując stanowisko dyrektorki operacyjnej.

Sylwia Szkudlarek wnosi do zespołu ponad 8-letnie doświadczenie w konsultingu i koordynacji wielomilionowych projektów finansowanych zarówno ze środków publicznych, jak i prywatnych, zdobyte m.in. w CRIDO. Dotychczas współpracowała w charakterze eksperta z polskimi i międzynarodowymi markami z różnych branż, szczególnie w sektorze life science, koncentrując się na projektach biotechnologicznych oraz farmaceutycznych. Doświadczenie zawodowe, jak również wykształcenie zdobyte na Wydziale Biologii Uniwersytetu Warszawskiego, pozwalają jej na głębsze zrozumienie branży kosmetycznej, co jest kluczowe dla dalszego rozwoju spółki – poinformowała firma w komunikacie.

– Dołączenie do zespołu Sylwii Szkudlarek to duży krok w stronę profesjonalizacji kadry zarządzającej w naszej firmie. To również konieczny ruch w obliczu dynamicznego rozwoju marki True men skin care w relatywnie krótkim czasie. Powoli zostawiamy już za sobą fazę wschodzącego, młodego biznesu. Trzeci rok z rzędu podwajamy nasze przychody i rozwijamy zasięg sprzedaży. Wymaga to jeszcze głębszego spojrzenia na planowanie i nadzór nad wszystkimi procesami zachodzącymi w FerrumLabs, tak abyśmy mogli nadal skutecznie realizować naszą strategię biznesową – mówi Maciej Adamaszek, prezes zarządu FerrumLabs S.A.

Dzięki rozwojowi struktury organizacyjnej spółki i zatrudnieniu Sylwii Szkudlarek na stanowisku dyrektor operacyjnej, Maciej Adamaszek będzie koncentrował się w kolejnych miesiącach na rozwoju sprzedaży marki True w Polsce i na rynkach międzynarodowych.

Kosmetyki True men skin care są obecnie dostępne w 160 perfumeriach sieci Douglas w całej Polsce, na lotniskach w sieci sklepów Aelia Duty free shop oraz w ponad 27 krajach europejskich poprzez sieć największej kosmetycznej platformy e-commerce Notino.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
15.04.2024 16:05
Nivea zorganizowała spotkanie edukacyjne tylko dla mężczyzn
Uczestnicy kolacji dla mężczyzn zorganizowanej przez NiveaNivea
Spotkanie tylko dla mężczyzn, podczas którego dowiadują się, czym charakteryzuje się ich skóra, jak powinni ją pielęgnować i jakie kosmetyki dobrać. Na takie zaprosiła panów marka Nivea.

Wieczór w męskim gronie? Taki zaproponowała mężczyznom marka Nivea zapraszając znanych aktorów, twórców, sportowców, modeli, dziennikarzy, influencerów i celebrytów na kolację do Bohema 2.8 w Warszawie.

Kolacja została przygotowana na 60 osób, a podczas spotkania eksperci marki zaprezentowali kilka gam produktów pielęgnacyjnych dla mężczyzn Nivea for men (w tym Nivea men anti age power – przeciwzmarszczkowa, redukująca przebarwienia oraz  Nivea men sensitive – do skóry wrażliwej) oraz przekazywali informacje o tym, czym charakteryzuje się męska skóra (ma inne właściwości niż skóra kobiet), jak ją pielęgnować i jak dobrać odpowiednie dla siebie kosmetyki.

– Cieszę się bardzo, że mogliśmy gościć aż tylu mężczyzn zainteresowanych pielęgnacją skóry twarzy. To tylko pokazuje nam, jak rośnie świadomość panów w tym temacie – skomentowała Marta Piec, brand manager Nivea Men.

Gośćmi wydarzenia byli m.in.: Kuba Przygoński, Maciej Musiał, Mikołaj Roznerski, Piotr Knioła-Pigout, Piotr Mróz, Tadeusz Mikołajczyk, Sebastian Chłodnicki. Kolację poprowadził dziennikarz Maks Behr.

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
StoryEditor
Producenci
15.04.2024 14:39
Nie żyje Roberto Cavalli, włoski projektant mody i luksusowych perfum
Roberto Cavalli, włoski projektant mody, kreator zapachów, zmarł 12 kwietnia 2024 r. w wieku 83 latRoberto Cavalli Linkedin
Zmarł Robeto Cavalli, włoski projektant mody i twórca ikonicznych perfum. Jego dziedzictwo pozostanie nieustannym źródłem inspiracji – napisał Sergio Azzolari, dyrektor generalny firmy Roberto Cavalli składając kondolencje rodzinie.

Roberto Cavalli zmarł 12 kwietnia w wieku 83 lat w swoim domu we Florencji. Jak podały światowe media, artysta od dłuższego czasu chorował, a ostatnio jego stan się pogorszył.

Spoczywaj w pokoju, będziemy za tobą tęsknić, a tak wielu cię kocha, że twoje imię będzie nadal trwać, światłem inspiracji dla innych, a zwłaszcza dla mnie - napisał Fausto Puglisi, dyrektor kreatywny w Roberto Cavalli od października 2020 roku.

Firma Roberto Cavalli składa kondolencje rodzinie pana Cavalli. Jego dziedzictwo pozostanie nieustannym źródłem inspiracji - zapowiedział Sergio Azzolari, dyrektor generalny Roberto Cavalli.

Roberto Cavalli jest jednym z najsłynniejszych projektantów mody i twórcą marki, której początek miał miejsce w latach 70. ubiegłego wieku. Wtedy Cavalli rozpoczął swoją przygodę z modą. Swoją pierwszą kolekcję pod własnym nazwiskiem Roberto Cavalli zaprezentował w Paryżu w Salon du Prêt-à-Porter. Potem miał udane prezentacje we Florencji i w Mediolanie. Również pierwszy butik projektant otworzył we Francji w 1974 r. w słynnym kurorcie Saint Tropez. Dwa lata później zaprezentował kolekcję w Nowym Jorku.

Roberto Cavalii zasłynął m.in. z tworzenia wydruków na skórze i opatentował tę technikę. Był także mistrzem tworzenia patchwoków z różnych materiałów. Lubił ekstrawagancję (podarte dżinsy, patchworki, skóra i brokat), ale jego znakiem rozpoznawczym stały się motywy zwierzęce – zebra, tygrys i lampart. W latach 80. miał swój czas i ogromną popularność. Był jednym z pierwszych projektantów, którzy rozpoczęli produkcję markowych jeansów - łączył praktyczność z luksusem. Był też mistrzem koloru, co nadal widać we współczesnych kolekcjach marki.

Jego stroje nosiły takie gwiazdy jak Jennifer Lopez, Madonna, Beyonce, Sting, Mick Jagger czy Bono. 

Roberto Cavalli to jednak nie tylko moda. Jego dom mody sprzedawał także perfumy i luksusowe akcesoria.

Jednym z jego najsłynniejszych zapachów jest damska woda perfumowana Roberto Cavalli - głęboka, mocna, slodka i trwała, w której miodowo-owocowa nuta kwiatu pomarańczy jest wspierana przez pikantność różowego pieprzu, świeżość jaśminu i mleczność tuberozy, podczas gdy wanilia niesie żywiczno-balsamiczne odcienie benzoesu i opopanaksu. Całości dopełnia flakon z logo projektanta, który sam w sobie jest małym dziełem sztuki.

 

ZOBACZ KOMENTARZE (0)
15. kwiecień 2024 22:11