StoryEditor
Static
22.02.2023 19:54

O NAS

Poznaj nas

Wiadomości Kosmetyczne to biznesowa redakcja wchodząca w skład Wydawnictwa Gospodarczego –  firmy komunikacji B2B, działającej w strukturach międzynarodowych. 

Specjalizujemy się w branży kosmetycznej. Monitorujemy trendy i zjawiska zachodzące w sektorze kosmetycznym, dostarczamy bieżących informacji o rynku kosmetycznym, prezentujemy działające na nim firmy i marki. Portal, webinary, konferencja Forum Branży Kosmetycznej i rankingi Perły Rynku Kosmetycznego, Drogeria Roku, Najlepszy Produkt oraz media społecznościowe LI, IN, Fbtworzą platformę łączącą wszystkich uczestników rynku kosmetycznego. 

Wydawnictwo Gospodarcze zajmuje się dostarczaniem praktycznych i aktualnych informacji biznesowych za pomocą branżowych portali  wiadomoscikosmetyczne.pl  i www.wiadomoscihandlowe.pl, magazynu biznesowego „Wiadomości Handlowe”. Organizowane przez wydawnictwo konferencje, w tym Retail Trends – największe wydarzenie dla sektora FMCG, są miejscem nawiązywania i podtrzymywania cennych relacji. Za pośrednictwem naszych nośników –   portali, magazynu, newsletterów, przekazujemy informacje o wydarzeniach konferencyjnych biznesowym odbiorcom. 

 

Nasze BEAUTY projekty 

Forum Branży Kosmetycznej – od 2013 r., konferencja dla biznesu, łącząca handel, przemysł i usługi. Perły Rynku Kosmetycznego 

Perły Rynku Kosmetycznego – od 2006 r. ranking wskazujący najlepsze nowości kosmetyczne.

Drogeria Roku – od 2010 r. ranking wyłaniający najlepsze sklepy drogeryjne i sieci drogeryjne działające na rynku.

Testowane przez Wiadomości Kosmetyczne – redakcyjne testowanie i rekomendowanie produktów kosmetycznych 

Webinary – biznesowe szkolenia dla branży kosmetycznej 

Beauty Rozmowy – video rozmowy z ekspertami i praktykami branży kosmetycznej 

03. październik 2023 20:24