REKLAMABanner Główny_Dexpol_listopad-grudzień 2020
Warning: getimagesize(https://www.wiadomoscihandlowe.pl/img/artykuly/66226_auchan rozwija-e-commerce-i-nowe-uslugi-_1.jpg): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad request in /home/vhost/wiadomoscikosmetyczne.pl/public_html/includes/klasy/class.artykuly.php on line 1376

Auchan pomaga klientom, którzy nie chcą lub nie mogą wyjść z domu - sieć rozbudowała kanał e-commerce. Poza zakupami w AuchanDirect.pl na terenie Warszawy i okolic, konsumenci mają możliwość zamówienia gotowych zestawów do rezerwacji przez Internet i odbioru na parkingu lub w sklepie (formuła click&collect).

REKLAMA
Auchan inwestuje w w nowe usługi, szczególnie e-commerce

Auchan inwestuje w w nowe usługi, szczególnie e-commerce (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Ponadto dzięki nowym partnerstwom i współpracy z platformami internetowymi  Allegro i Glovo zakupy z Auchan można zamówić do dowolnego miejsca w Polsce. 

Auchan wprowadził w życie wytyczne i rozporządzenia rządowe - od 16 października br. wprowadzono nowe godziny funkcjonowania sklepów sieci, a także godziny dla seniora. Od tego dnia sklepy Auchan na terenie całej Polski czynne są od poniedziałku do soboty od 6.30, co daje więcej czasu na zakupy dla naszych klientów. W trosce o seniorów, ale także z korzyścią dla nich od poniedziałku do piątku, w godzinach 10.00-12.00 przyjmowane i obsługiwane są tylko osoby 60+.

Sieć wprowadziła też kompleksowe rozwiązania, nowe usługi i formy sprzedaży. Są to: 
●    uruchomiona na początku kwietnia br. usługa “Rezerwacja zestawów” – w której klienci hipermarketów Auchan mogą rezerwować on-line specjalnie przygotowane zestawy produktów, a następnie odebrać je z wyznaczonego na parkingu Punktu Odbioru, lub w sklepie w dedykowanym punkcie Auchan
●    możliwości skomponowania własnego zestawu produktów, z ponad 330 pozycji dostępnych w ofercie sieci 
●    wprowadzona w lipcu br. usługa click&collect dostępna w  sześciu z  hipermarketów sieci, w ramach której klienci mogą złożyć zamówienie wybierając z niezwykle bogatej listy ponad 6000 produktów a następnie odebrać swoje zakupy we wskazanym sklepie

Auchan rozwija także nowe usługi i partnerstwa z platformami internetowymi Allegro i Glovo. 

Dzięki współpracy z Glovo klienci Auchan Retail mogą składać zamówienia online, z gwarancją dostawy przez kurierów Glovo w ciągu godziny, w strefie 8 kilometrów od sklepów Auchan objętych usługą - usługa dostępna w 20 sklepach sieci.

Sieć oferuje największy wybór środków ochrony osobistej na polskim rynku. Na półkach sklepowych Auchan dostępnych jest blisko 75 artykułów, w tym płyny, żele i mydła antybakteryjne, środki antybakteryjne do powierzchni i do prania. Klienci znajdą również bogaty wybór maseczek w przystępnych cenach, w tym jedno i wielorazowego użytku,  a także maseczki dla dzieci. Dostępne są również przyłbice. Cały asortyment wyłożony jest w jednym miejscu, w dedykowanej alejce w każdym sklepie. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony