REKLAMATestowane przez WK

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

 

23 marca 2023, 13:02wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Jedną z kluczowych osób występujących w spocie Axe jest popularny raper Lil Baby.

Jedną z kluczowych osób występujących w spocie Axe jest popularny raper Lil Baby. (fot. materiały prasowe )

Marka AXE rusza z nową globalną kampanią reklamową. Wystąpił w niej m.in. popularny raper Lil Baby. Natomiast za przygotowanie animacji odpowiadało polskie studio Platige Image.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

AXE, marka męskich kosmetyków znana głównie z oferty dezodorantów, rusza z nową globalną kampanią reklamową. Człowiek w masce kozy, mechaniczne tygrysy, postać z czterema rękami i tańczące zwierzęta przechodzące ze świata fantazyjnego do realnego to tylko niewielka część tego, co zobaczymy w najnowszym spocie.

Reżyserem reklamy był amerykański muzyk, reżyser filmowy oraz youtuber Mike Diva. Jego dorobek to m.in. teledyski dla takich gwiazd, jak chociażby Lil Nas X. Jedną z kluczowych osób występujących w spocie jest popularny raper Lil Baby.

Wizję reżysera na ekran przeniosło polskie studio Platige Image, które pozyskało projekt dzięki działającemu od ponad roku na amerykańskim rynku zespołowi Platige USA. W pracy nad kilkoma kilkunastosekundowymi spotami specjaliści z Platige Image wykorzystali wiele zaawansowanych technik animacji.

– Projekt ten wyróżnia nie tylko kolorowa i dynamiczna odsłona, od której nie sposób oderwać wzroku, ale także różnorodność i liczba zastosowanych technik animacji. Aby zrealizować wszystkie pomysły zawarte w briefie wykorzystaliśmy wszelkie możliwe techniki grafiki komputerowej począwszy od tradycyjnych grafik 2D, aż po skomplikowane animacje 3D – mówi Bartosz Krasicki, ART i VFX Supervisor w Platige Image.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony