REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020
Barbara Goździkowska przez ostatnie 25 lat była związana z Avon Cosmetics Polska

Barbara Goździkowska przez ostatnie 25 lat była związana z Avon Cosmetics Polska (fot. mat.prasowe)

1 sierpnia 2019 roku stanowisko prezesa spółki Natura, do której należy sieć drogerii Natura, objęła Barbara Goździkowska. Do zarządu firmy jako wiceprezes dołączył także Daniel Rogiński.

REKLAMAForum Branży Kosmetycznej (belka w artykułach) 4-31.08.2020 r.

Barbara Goździkowska jest menedżerką z wieloletnim doświadczeniem w zarządzaniu, sprzedaży i marketingu, rozwoju i wdrażaniu strategii biznesowej. Przez ostatnie 25 lat była związana z Avon Cosmetics Polska, gdzie kolejno zajmowała stanowiska: VP CEE commercial marketing, VP marketing EMEA i VP commercial marketing Central Europe.

W kwietniu 2015 roku objęła stanowisko dyrektor generalnej Avon Cosmetics Polska, przejmując odpowiedzialność za zarządzanie firmą w Polsce i krajach bałtyckich. Zbudowała od podstaw i rozwinęła markę Avon, czyniąc ją drugim najbardziej rozpoznawalnym brandem urodowym w Polsce.

Ma szeroką wiedzę i doświadczenie w zakresie transformacji cyfrowej, rozwoju biznesu, zarządzania organizacją na wszystkich szczeblach, a także dogłębną znajomość rynku kosmetycznego i FMCG. Ukończyła szereg szkoleń w zakresie neuromarketingu, zarządzania zmianą, komunikacji oraz strategicznego przywództwa.

Drogerie Natura to fantastyczna marka z ogromnym potencjałem, która doskonale wpisuje się w zmieniające się trendy konsumentów. Chcę wraz z zespołem budować jej dalsze sukcesy i umocnić pozycję rynkową drogerii Natura  poprzez  koncentrację na kliencie i jego potrzebach, modernizacji doświadczeń zakupowych i nowej strategii omnichannel  – podkreśla Barbara Goździkowska.

Daniel Rogiński, nowy wiceprezes spółki Natura, to ekspert w dziedzinie e-commerce, nowych technologii i rozwiązań cyfrowych oraz menedżer z wieloletnim doświadczeniem w branżach kosmetycznej, spożywczej, elektronicznej i modowej. W dotychczasowej karierze związany był m.in. z Avon, Danone-Nutricia, Samsung i Media Expert. Ostatnio zajmował stanowisko dyrektora e-commerce na Europę w Eobuwie.pl z Grupy CCC, gdzie koordynował sprzedaż internetową, marketing, technologię, obsługę klienta oraz studia foto-video i wprowadzenia produktów.

W skład zarządu spółki Natura wchodzą także: Arkadiusz Szczepaniak, wiceprezes zarządu ds. finansowych, Anna Socha, członek zarządu ds. łańcucha dostaw oraz Przemysław Woźniak, wiceprezes ds.operacyjnych.

Natura to jedna z największych sieci drogeryjnych na polskim rynku. Istnieje od ponad 20 lat. Pod jej szyldem występuje blisko 300 placówek. Większość to sklepy własne spółki. Niewielka część działa w systemie agencyjnym. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 3
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 1
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony