wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Beiersdorf, właściciel marki Nivea, inwestuje w przyszłość i buduje najnowocześniejsze centrum technologiczne w Hamburgu

Beiersdorf, właściciel marki Nivea, inwestuje w przyszłość i buduje najnowocześniejsze centrum technologiczne w Hamburgu (fot. beiersdorf.com)

Beiersdorf buduje w Hamburgu najnowocześniejsze centrum technologiczne, inicjatywę ogłoszoną w ramach strategii C.A.R.E. +. Zainwestuje ponad 60 milionów euro w swojej macierzystej lokalizacji w centrum, które wzmocni potencjał innowacyjny i konkurencyjność DAX Group.
 

Do końca 2024 roku powstanie centrum, które wzmocni połączenie między działem badań i rozwoju a produkcją, tworząc jednocześnie środowisko, które zachęca do pomysłów spoza firmy. Pracownicy będą mieli swobodę eksperymentowania, testowania i tworzenia kosmetycznych innowacji - nawet na małą skalę. Centrum technologiczne oferuje nowoczesne sale do wymiany i współpracy - nie tylko w gronie ekspertów wewnętrznych, ale także z partnerami zewnętrznymi. Są to uczelnie, instytuty badawcze czy start-upy, ale także klienci i dostawcy. Zespoły interdyscyplinarne przemyślą przyszłość i wykorzystają przestrzeń do eksperymentowania.

- Pomimo kryzysu stawiamy na innowacje i inwestujemy ponad 60 milionów euro w centrum technologiczne. To mocny sygnał i pokazuje siłę naszej firmy, aby w przyszłości odnosić sukcesy dzięki innowacjom. Dzięki doskonałemu wyposażeniu technicznemu będziemy mogli znacznie szybciej opracowywać, testować i wprowadzać na rynek prototypy i nowe produkty. Ma zostać oddany do użytku w 2024 roku i zakończyć kampus Beiersdorf przy Troplowitzstrasse - powiedział dyrektor generalny koncernu Stefan De Loecker. 

Inwestycja jest jedną z inicjatyw ogłoszonych w ramach strategii C.A.R.E. +.

- Dzięki tej inwestycji wzmacniamy naszą innowacyjną kulturę i znacznie zwiększamy naszą pozycję jako czołowego światowego eksperta w dziedzinie pielęgnacji skóry. To silny sygnał. Pokazuje siłę naszej firmy do kontynuowania naszego sukcesu poprzez innowacje w przyszłość - dodaje Stefan De Loecker. 

Centrum technologiczne zapewni przestrzeń do wymiany i współpracy. 

- Od pomysłu do gotowego produktu, nowe centrum technologiczne pozwoli nam uwzględnić wszystkie obszary procesu rozwoju: od nowych receptur produktów, nowych technologii i nowych rozwiązań w zakresie opakowań, po zupełnie nowe procesy produkcyjne i pomysły marketingowe. Doskonałe wyposażenie techniczne pozwoli nam skrócić czas potrzebny na opracowanie i przetestowanie prototypów i nowych produktów oraz wprowadzenie ich na rynek - kontynuuje De Loecker.

Lojalność wobec miasta Hamburga

- Hamburg to jedna z pionierskich lokalizacji technologicznych w Europie. Nauka, badania i biznes są tu ze sobą ściśle powiązane i wspólnie opracowują nowe produkty. Przyszłe centrum technologiczne Beiersdorf AG to wielki zysk dla krajobrazu innowacji naszego miasta. Jako przyjazne rodzinom, zróżnicowane i międzynarodowe miasto, Hamburg oferuje wspaniałe środowisko dla wykwalifikowanych pracowników z całego świata - powiedział burmistrz Hamburga, dr Peter Tschentscher, kiedy Stefan De Loecker przedstawił mu plany.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony