REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Zwyciężczyni weźmie udział w kampanii wizerunkowej marki oraz będzie bohaterką akcji specjalnych, promujących kosmetyki Bielenda

Zwyciężczyni weźmie udział w kampanii wizerunkowej marki oraz będzie bohaterką akcji specjalnych, promujących kosmetyki Bielenda (fot. materiały prasowe )

Po sukcesie poprzednich edycji konkursu #ambasadorkaBielenda oraz owocnej współpracy z Natalią Zasępą, Aleksandrą Kaszą, Aleksandrą Seweryn i Martyną Grzenkowicz, firma rozpoczyna nową akcję marketingową. Jej celem jest wybór kolejnej, młodej ambasadorki marki. Zwyciężczyni konkursu podpisze z firmą roczny kontrakt oraz otrzyma zestaw nagród. Weźmie udział w kampanii wizerunkowej marki oraz będzie bohaterką akcji specjalnych, promujących kosmetyki Bielenda.

REKLAMAIX FBK_Baner w artykule_23.04.-22.06.2021

Akcja #ambasadorkaBielenda prowadzona jest w mediach społecznościowych marki Bielenda. Zgłoszeniem do udziału w konkursie jest umieszczenie na swoim profilu Instagram specjalnie oznaczonego zdjęcia z kremem do pielęgnacji twarzy Bielenda. W finałowym etapie akcji, trzy finalistki wezmą udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej dla jednego z magazynów. Spośród nich wyłoniona zostanie zwyciężczyni, która zostanie kolejną ambasadorką marki.

– Ponownie zapraszamy do udziału wszystkie młode kobiety, które interesują się pielęgnacją i trendami, są ciekawe nowych wyzwań oraz aktywnie korzystają z mediów społecznościowych – podkreśla Katarzyna Butrymowicz-Knap, dyrektor marketingu Bielenda Kosmetyki Naturalne.

Dziewczyny na zgłoszenia mają czas do 28 października. Wystarczy, że wrzucą na swój profil zdjęcie z dowolnym kremem do pielęgnacji twarzy. Inspiracją powinna być myśl „Bielenda – moje naturalne piękno”. Warunkiem poprawnego zgłoszenia jest oznaczenie na zdjęciu profilu @bielenda oraz #: #ambasadorkaBielenda #bielenda #glamour.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony