REKLAMARetail Trends 2023 baner główny

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

TRENDY

 

31 maja 2022, 14:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Retail Trends 2022 połączył producentów i handel z sektora kosmetycznego i spożywczego

Retail Trends 2022 połączył producentów i handel z sektora kosmetycznego i spożywczego (fot. Shootit)

Kilkudziesięciu wystawców z sektora kosmetycznego zaprezentowało się w Sekcji Beauty podczas wydarzenia Retail Trends 2022 łączącego dwa wydarzenia: Kongres Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. Kosmetyczna oferta była imponująca. Ekspozycje odwiedzili menedżerowie z sieci drogeryjnych, aptecznych, największych sieci hipermarketów i dyskontów, sieci regionalnych a także z e-commerce, w którym kosmetyki przeżywają boom sprzedażowy.

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

Retail Trends 2022, to konferencja łącząca producentów i handel z sektora food i kosmetycznego. W jej ramach 24 maja 2022 r., w warszawskim hotelu Hilton Double Three spotkali się uczestnicy znakomicie znanych na rynku konferencji biznesowych: Kongresu Rynku FMCG oraz Forum Branży Kosmetycznej. Ofertę uzupełniły sale tematyczne, w których swoje innowacje prezentowały firmy start-upowe oraz przestrzeń, w której z polskimi dostawcami spotykali się przedstawiciele sieci ukraińskich. W sumie w wydarzeniu wzięła udział rekordowa liczba ponad tysiąca uczestników, a wykłady poprowadziło i uczestniczyło w debatach ponad stu ekspertów.

Nieodłączną częścią wydarzenia były ekspozycje firm z sektora food i kosmetycznego, a także firm technologicznych i usług dla całego rynku FMCG. Dla wygody zwiedzających ekspozycje zostały podzielone na sekcje tematyczne. Imponująco prezentowała się Sekcja Beauty, w której swoje marki i nowości zaprezentowali wystawcy z branży kosmetycznej – producenci, dystrybutorzy i importerzy. Zarówno największe firmy o kilkudziesięcioletniej tradycji, jak i marki, które pojawiły się na rynku w ostatnich latach. Producenci kosmetyków pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i włosów, kosmetyków do makijażu i manicure, zapachów. Posiadający własne znane brandy, jak i produkujący kosmetyki na zlecenia kontraktowe i potrzeby marek własnych. Stoiska prezentowały się imponująco. Nie zabrakło licznych nawiązań do ekologii i natury.

ZOBACZ FILM Z SEKJI WYSTAWIENNICZEJ BEAUTY

Ekspozycje odwiedzili menedżerowie z sieci drogeryjnych, aptecznych, największych sieci hipermarketów i dyskontów, sieci regionalnych a także z e-commerce, w którym kosmetyki przeżywają boom sprzedażowy.

Retail Trends 2022 zorganizowało Wydawnictwo Gospodarcze, wydawca biznesowych portali wiadomoscikosmetyczne.pl i wiadomoscihandlowe.pl oraz magazynu B2B Wiadomości Handlowe. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony