REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

PRODUCENCI I MARKI

Eksport

 

3 czerwca 2020, 09:21wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

„Chińska gospodarka po pandemii COVID-19” – pod takim hasłem Polska Agencji Inwestycji i Handlu organizuje 5 czerwca bezpłatne webinarium. Będzie ono poświęcone nowym sposobom eksportu do Chin, które ponownie poszukują partnerów wśród polskich producentów, szczególnie żywności i kosmetyków. 

REKLAMA

„Chińska gospodarka po pandemii COVID-19” – pod takim hasłem Polska Agencji Inwestycji i Handlu organizuje 5 czerwca bezpłatne webinarium.

PAIH organizuje 5 czerwca br. bezpłatne webinarium „Chińska gospodarka po pandemii COVID-19” Webinarium rozpocznie się o godz. 10.00 czasu polskiego (CET). Będzie prowadzone w języku polskim. Udział jest bezpłatny i możliwy po uprzedniej rejestracji.

 – Zmniejszenie zagrożenia epidemicznego w Chinach jest szansą na odbudowę eksportu polskich produktów spożywczych i kosmetycznych  – oceniła dla PAP Małgorzata Zawisza z Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

 – Ze względu na zmniejszenie zagrożenia epidemicznego, w Chinach powróciły szanse eksportowe dla produktów spożywczych oraz kosmetycznych. To dobra wiadomość również dla polskich przedsiębiorców - powiedziała. Przypomniała, że od stycznia do kwietnia tego roku chiński import produktów spożywczych wzrósł o 8,9 proc., a kosmetyków o 11,5 proc. względem analogicznego okresu w 2019 r.

 – Chińscy importerzy odzywają się ponownie do polskich dostawców, proszą o wycenę towarów, mają kolejne zamówienia  – mówił w rozmowie z pb.pl, dr Andrzej Juchniewicz, szef zagranicznego biura handlowego PAIH w Szanghaju.

Podkreślił, że w Chinach widzi potencjał dla firm kosmetycznych.  – Na początku marca na rynek za pośrednictwem cross-border e-commerce weszła kolejna duża polska marka. Produkty kosmetyczne z Polski są w coraz większym stopniu rozpoznawalne w Chinach.

Więcej czytaj: PAIH: Jest szansa na odbudowę eksportu polskich produktów do Chin. Potencjał ma sektor beauty

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony