WYDARZENIA I PREMIERY

 

27 maja 2022, 10:46wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kampania #pielęgnujmiłość to opowieść o wartościach, pokazująca codzienne zwykłe-niezwykłe historie

Kampania #pielęgnujmiłość to opowieść o wartościach, pokazująca codzienne zwykłe-niezwykłe historie (fot. materiały prasowe )

Clochee stworzyło kampanię #pielęgnujmiłość, w której pokazuje znaczenie pozytywnych emocji i bliskości oraz zachęca do dbania o swój dobrostan.

Kampania Clochee zachęca do większej uważności na miłość do bliskich, do świata i do planety, ale i do samych siebie.

– Brniemy w kierunku zdigitalizowanej przyszłości, często myląc cyfrową bliskość z tą prawdziwą. Czasem ciężko jest nam również zaakceptować odmienność drugiego człowieka. Czasem sami wolimy przystosować się do kanonów dyktowanych przez najbardziej wymyślne filtry Instagrama, a przecież różnorodność jest naprawdę piękna – czytamy w materiałach Clochee.

Marka tłumaczy, że w dobie podziałów i wszechobecnego hejtu chciała przywołać wzruszenie i refleksję, ciepłe uczucia, uśmiech skierowany nawet do nieznajomej osoby. Jej najnowsza kampania ma pokazać, że czasem to te najdrobniejsze gesty i słowa, najprostsze i pozornie banalne sprawy budują to, co w życiu najpiękniejsze i najważniejsze.

Kampania #pielęgnujmiłość to opowieść o wartościach, pokazująca codzienne zwykłe-niezwykłe historie. W jednej z ról została obsadzona 14-letnia Nicka, która wspólnie z mamą i siostrami znalazła w Polsce bezpieczną przystań po ewakuacji z objętej wojną Ukrainy.

W kampanii wzięła udział również Sylwia Gajewska-Stankiewicz, fotomodelka, blogerka, logopedka, mama i żona, która cierpi na artrogrypozę – wrodzoną sztywność stawów. Jednak choroba nie stanęła jej na drodze do spełniania marzeń i życia na własnych zasadach.

– #pielęgnujmiłość to hasło, które w pełni wyraża wartości marki Clochee, moje własne, a do tego jest ponadczasowym przesłaniem. Co więcej nie są to (i nigdy nie były) puste słowa, gdyż od zawsze zachęcamy do pokochania swojej naturalnej urody czy też poszanowania planety – skomentowała Daria Prochenka, współzałożycielka Clochee.

Dodała też, że marka podejmuje liczne działania wspierające środowisko, a portfolio produktowe tworzy tak, aby kosmetyki marki mogły pielęgnować każdą skórę, bez względu na wiek, płeć czy też typ urody.

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony