REKLAMAKonferencja Politechnika Wrocławska konferencja ISEO
Cecilie Nordstøm, założycielka Oslo Skin Lab

Cecilie Nordstøm, założycielka Oslo Skin Lab (fot. materiały prasowe )

Kolagen to idealna propozycja dla kobiet, które pomimo akceptacji procesów starzenia, chciałyby mieć możliwość wpłynięcia na utrzymanie młodego wyglądu jak najdłużej. Do jego suplementacji zachęca Cecilie Nordstøm, założycielka Oslo Skin Lab oraz Anna Dec, ambasadorka marki.

12 proc. kobiet z trudnością akceptuje zmiany jakie zachodzą w ich wyglądzie wraz z wiekiem. Natomiast 88 proc. traktuje proces starzenia jako coś naturalnego. Jednak niema 60 proc., pomimo tej akceptacji chciałaby mieć możliwość wpłynięcia na utrzymanie młodego wyglądu jak najdłużej – to wyniki badania przeprowadzonego w grupie 500 kobiet w wieku 25-65 lat na zlecenie Oslo Skin Lab w czerwcu 2022 r.

Badane kobiety dbają o zachowanie młodego wyglądu przede wszystkim poprzez picie odpowiedniej ilości wody, regularną pielęgnację oraz zdrową dietę. Prawie połowa respondentek wskazała też suplementację jako czynnik spowalniający procesy starzenia się skóry. Co piata przyznała, że stosuje suplementację kolagenem.

– Kolagen to idealna propozycja dla kobiet, które pomimo akceptacji procesów starzenia, chciałyby mieć możliwość wpłynięcia na utrzymanie młodego wyglądu jak najdłużej – przekonywała Anna Dec, ambasadorka Oslo Skin Lab, podczas spotkania prezentującego tę norweska markę.

O idei jej powstania oraz swoim pomyśle na suplementację kolagenu opowiadała Cecilie Nordstøm, założycielka Oslo Skin Lab. Opowiedziała o własnych doświadczeniach, akceptacji upływającego czasu, początkach marki w Norwegii oraz jej rozwoju w Europie i USA. Zdradziła, że marka obecna jest na rynku od 5 lat. Najpierw była w Skandynawii, potem przyszedł czas na rynki czeski i słowacki. Teraz firma przymierza się do otwarcia swojej filii w Stanach Zjednoczonych. 

– Kolagen zwany jest białkiem młodości i odgrywa niezwykle ważną rolę, pomagając w utrzymaniu jędrnej, elastycznej skóry. The Solution Beauty Collagen to sproszkowany, hydrolizowany kolagen. Jego cząsteczki są rozkładane na peptydy, czyli krótkie łańcuchy aminokwasów, z których korzysta nasza skóra. Wystarczy jedna saszetka dziennie – powiedziała Natalia Zgorzelska, commercial manager Oslo Skin Lab.

Podczas spotkania odbyła się również dyskusja ekspertek i sympatyczek marki na temat slow angingu. Jedna z nich – Małgorzata Pieczyńska, aktorka, instruktorka jogi przynała, że w ciągu kilku miesięcy stosowania kolagenu stan jej skóry bardzo się poprawił, a zmarszczki spłyciły się. 

–  W pielęgnowaniu piękna liczy się regularność, konsekwencja, żarliwość, świadomość. To musi być podejście holistyczne. Jednym z jego elementów jest odpowiednia suplementacja. Kolagen to wisienka na torcie naszej dbałości o siebie – dodała.

Na koniec David Gaboriaud zaprezentował dania z dodatkiem The Solution Beauty Collagen, czyli bezsmakowego kolagenowego proszku oferowanego w saszetkach.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony