REKLAMAChantal_Baner główny_13-27.04.2021

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

 

28 stycznia 2021, 12:13Nowy rozkwit? Symbolem kolejnej edycji Cosmoprof jest kwiat, symbolizujący czystość, harmonię, a zwłaszcza siłę natury

Nowy rozkwit? Symbolem kolejnej edycji Cosmoprof jest kwiat, symbolizujący czystość, harmonię, a zwłaszcza siłę natury (fot. cosmoprof.com)

53. edycja światowego wydarzenia branży kosmetycznej została przełożona i odbędzie się w dniach 9 - 13 września 2021 r. ze względu na trudną sytuację zdrowotną związaną z pandemią COVID-19 - poinformowali organizatorzy targów w Bolonii.

REKLAMAe-Wydanie marcowe WK.pl Baner w artykule 12-24.04.2021

Przyczyną zmiany daty jest niekończący się kryzys związany z pandemią koronawirusa.

Jak wyjaśnia Gianpiero Calzolari, prezes BolognaFiere:Obawy związane z nieprzewidywalnym trendem infekcji zgłaszane przez naszych wystawców, stowarzyszenia branżowe i instytucje po raz kolejny zmuszają nas do opóźnienia Cosmoprof Worldwide Bologna.

- Obecne warunki sprawiają, że organizacja międzynarodowego wydarzenia, takiego jak Cosmoprof, w pierwszej połowie roku jest wciąż zbyt skomplikowana. Naszym celem jest ponowne uruchomienie we wrześniu targów, które chcemy stworzyć przy udziale wszystkich kluczowych graczy w branży. Cosmoprof Worldwide Bologna będzie nowym początkiem, powrotem do wspólnego rozwoju - zapowiada.
 
Również Enrico Zannini, dyrektor generalny BolognaFiere Cosmoprof  potwierdza, że  pragnienie, aby w końcu powitać społeczność beauty w Bolonii jest silne.

- Przywództwo i prestiż, które osiągnęliśmy przez ponad 50 lat, wraz z rozwojem wydarzeń pod marką Cosmoprof na całym świecie, wymagają od nas chronienia inwestycji wystawców i gości. Cosmoprof Worldwide Bologna to najbardziej prestiżowa wizytówka światowej branży kosmetycznej, scena, na której można spotkać najbardziej wpływowych interesariuszy, a jednocześnie być rozpoznawalnym wśród graczy rynkowych. Z kolejną edycją wiążą się ogromne oczekiwania, dlatego jesteśmy zobowiązani do zagwarantowania jak najlepszych warunków, aby targi przebiegały w całkowitym spokoju i bezpieczeństwie - podkreśla.

Kolejną edycję słynnych światowych targów kosmetycznych w Italii będzie promowała nowa kampania reklamowa „Blooming Beauty”, przygotowana przez włoską agencję Heads Collective i fotografa Giulio Rustichelliego na wszystkie międzynarodowe pokazy Cosmoprof. Kampania zwraca uwagę na świat pełen kwiatów, kolorów, piękna i różnorodności, zachęcając nas do odkrycia wszystkich inkluzywnych smaków świata Cosmoprof.

Bohaterem wszystkich ujęć jest kwiat, symbolizujący czystość, harmonię, a zwłaszcza siłę natury. Prawdziwy hołd dla branży kosmetycznej i jej silnej chęci ponownego uruchomienia w reakcji na obecną trudną sytuację gospodarczą.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 2
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony