REKLAMAHeinz Glas Banner Główny październik 2020

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

MARKI

 

19 czerwca 2019, 10:26Menedżerowie z firmy Delia Cosmetics na Kongresie Rynku FMCG w Warszawie, gdzie firma zaprezentowała swoją najnowszą ofertę

Menedżerowie z firmy Delia Cosmetics na Kongresie Rynku FMCG w Warszawie, gdzie firma zaprezentowała swoją najnowszą ofertę (fot. Wiadomości Kosmetyczne/K.Bochner)

Po ponad roku prac nad kategorią kosmetyków do makijażu firma Delia Cosmetics wprowadza na rynek kolekcję po gruntownym remodelingu.

REKLAMA

Delia Cosmetics to polska firma z ponad 20-letnią tradycją. Znana z kosmetyków pielęgnacyjnych do ciała, twarzy i włosów, a także z kosmetyków do makijażu. Te ostatnie były dostępne w jej ofercie od zawsze, jednak firma zdecydowała się na gruntowne zmiany w tej kategorii. – Rynek kosmetyków do makijażu charakteryzuje się niezwykłą dynamiką zmian, rosną też wymagania – szczególnie młodych klientek – dlatego zdecydowaliśmy się na zupełnie nową odsłonę naszej oferty – wyjaśnia Renata Ciszewska-Kłosińska, dyrektor marketingu Delii Cosmetics.

Prace nad kategorią makijażu trwały w Delii od ponad roku. Ich efektem jest nowa kolekcja. Do oferty dołączyło szereg specjalistycznych produktów. Zmienione są receptury oraz opakowania produktów.  Punktem odniesienia dla nowości były kosmetyki z półki premium. Firma postawiła na luksusowe składniki, ale utrzymała ceny w średniej półce tylko nieznacznie je podnosząc.

Po raz pierwszy nowa kolekcja kosmetyków do makijażu firmy Delii została zaprezentowana w marcu na największych targach kosmetycznych na świecie – Cosmoprof w Bolonii. W maju mieli okazję zobaczyć ją menedżerowie zarządzający sieciami handlowymi, kupcy i dystrybutorzy uczestniczący w 12. Kongresie Rynku FMCG w Warszawie. Firma ruszyła ze sprzedażą równocześnie na krajowy i eksportowe rynki.

Z myślą o ekspozycji makijażowej kolekcji producent przygotował dla detalu klasyczne szafy na pełny asortyment (90 cm szerokości). Będą one oferowane sklepom w pierwsze kolejności, ponieważ, jak podkreśla Renata Ciszewska-Kłosińska, jest to najlepszy sposób na prezentację marki i jej oferty. Niemniej jednak mniejszym placówkom, które nie mogą wprowadzić szafy, firma będzie proponowała pakiety złożone z kosmetyków dopasowanych do ich potrzeb. Trwają także prace nad zupełnie nowym modelem szafy skierowanym do klientów, którzy preferują modernistyczny wystrój swoich placówek.

Marka będzie intensywnie promowana, szczególnie w mediach społecznościowych i we współpracy z influencerkami.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony