MARKI

WYDARZENIA I PREMIERY

 

13 lipca 2022, 16:45wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Delia Cosmetics zorganizowała spotkanie w plenerze dla zaprzyjaźnionych dziennikarzy i influencerów, by zaprezentować markę Dairy Fun. Wiadomości Kosmetyczne również brały w nim udział.

Delia Cosmetics zorganizowała spotkanie w plenerze dla zaprzyjaźnionych dziennikarzy i influencerów, by zaprezentować markę Dairy Fun. Wiadomości Kosmetyczne również brały w nim udział. (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Delia Cosmetics zaprosiła zaprzyjaźnionych dziennikarzy i influencerów do specjalnie zaaranżowanego ogrodu, żeby zaprezentować swoje produkty z linii Dairy Fun. To kosmetyki do mycia ciała, nawilżające balsamy, peelingi oraz kremy do rąk. Idealnie nadają się do rytuału domowego spa.

REKLAMARetail Trends 2023 baner w tekście

Podczas wydarzenia dokładnie przedstawiono składniki, które wchodzą w skład kosmetyków z linii Dairy Fun. To między innymi grejpfrut, jabłko, guarana, awokado, migdały i mak. 

Jeden z produktów, czyli sorbet do rąk o nazwie cud miód zainspirował firmę Delia do zaangażowania się w pomoc pszczołom. Właśnie powstaje inteligentny ul, który pomoże chronić, badać i odbudowywać populację tych niezwykle istotnych dla ekosystemu owadów.

Jednym z elementów spotkania były również warsztaty, podczas których uczestnicy mogli własnoręcznie stworzyć dyfuzor zapachowy, który podobnie jak kosmetyki z linii Dairy Fun, zapewnia piękny zapach w domu.

Podczas pandemii rytuały domowego spa stały się bardzo popularne. Pozytywnym aspektem pozostawania w domu była możliwość poświęcenia większej uwagi sobie i pielęgnacji ciała. To był pozytywny aspekt pandemii i choć nasze życie znowu zaczyna nabierać tempa, warto nadal celebrować chwile relaksu i wykorzystać do tego nasze kolorowe i pachnące kosmetyki – powiedziała podczas spotkania Renata Ciszewska-Kłosińska, dyrektor marketingu Delia Cosmetics.

Od lewej: dyrektor marketingu Delia Cosmetics Renata Ciszewska-Kłosińska oraz Bożena Graczyk, dyrektor sprzedaży Wiadomości Kosmetycznych

Delia Cosmetics zadbała o piękną i spójną z filozofią marki Dairy Fun prezentację kosmetyków z tej właśnie linii.

Przeczytaj również: Delia Cosmetics nagrodziła Miss Polonię 2022 oraz zdobywczynię tytułu #fajnejBabki Delii

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
    Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony