REKLAMAFBK_Banner Główny
Pierwszy czek od DM w Lesznie fundacja Zwierzęce SOS otrzymała w dniu otwarcia drogerii

Pierwszy czek od DM w Lesznie fundacja Zwierzęce SOS otrzymała w dniu otwarcia drogerii (fot. materiały prasowe )

Drogeria DM w Lesznie startuje w sobotę z Akcją Kasjerską wspierającą lokalną społeczność. Na godzinę za kasami zasiądą przedstawiciele fundacji Zwierzęce SOS. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez klientów odwiedzających drogerię fundacja zbierze środki, które zostaną przeznaczone na pomoc chorym i potrzebującym zwierzętom.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

Otwarta przed tygodniem drogeria DM w Lesznie rusza jutro z wydarzeniem o nazwie „Akcja kasjerska”, które wpisuje się w działania marki mające na celu aktywne uczestnictwo w lokalnej społeczności i wspieranie wybranych inicjatyw społecznych w najbliższym sąsiedztwie.

Czytaj też: Kasy w drogeriach DM przejęte przez wolontariuszy

Pomysł narodził się w Niemczech, gdzie wolontariusze ze społeczności, a także znani sportowcy, ludzie kultury czy influencerzy regularnie biorą udział w akcjach kasjerskich. Przejmują na pewien czas kasy wybranych sklepów DM, spotykają się i rozmawiają z klientami, a dochód z prowadzonej w tym czasie sprzedaży przekazywany jest na wybrane inicjatywy społeczne.

– Chcemy być jak najbliżej naszych klientów, także w ich codziennym życiu, pokazywać, że nasze działania naprawdę są w stanie poprawić jakość funkcjonowania we wspólnym środowisku. Interesuje nas wszystko, co dzieje się w zasięgu 10-20 km od naszego sklepu. Kibicujemy, wspieramy, promujemy, a jeśli istnieje taka potrzeba, pomagamy. Otwierając sklep, stajemy się częścią lokalnej społeczności – mówi Markus Trojansky, general manager DM w Polsce.

W Polsce Akcje Kasjerskie dotychczas odbyły się już w sklepach we Wrocławiu, Jeleniej Górze i Lubaniu, gdzie spotkały się z zainteresowaniem klientów. Tym razem akcja organizowana będzie wspólnie z fundacją Zwierzęce SOS. Jej przedstawiciele w sobotę 3 września w godzinach 11.00-12.00 będą obsługiwać klientów drogerii w  Lesznie, przy ul. Poznańskiej 3.

Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez konsumentów Fundacja zbierze środki, które zostaną przeznaczone na pomoc chorym i potrzebującym zwierzętom. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony