REKLAMABanner Główny_Polpak_ 10.05-24.05.2021

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Bardzo szerokie, otwarte na hol centrum handlowego Blue City wejście, zapewnia łatwy dostęp do drogerii Super-Pharm i swobodny przepływ klientów

Bardzo szerokie, otwarte na hol centrum handlowego Blue City wejście, zapewnia łatwy dostęp do drogerii Super-Pharm i swobodny przepływ klientów (fot. wiadomoscikosmetyczne.pl)

Super-Pharm w warszawskiej galerii Blue City jest sztandarowym przykładem koncepcji 4w1 tej sieci. Opiera się na połączeniu w jednym miejscu czterech działów: drogerii, apteki, perfumerii i optyka.

Super-Pharm,  CH Blue City, al. Jerozolimskie 179, Warszawa. Kategoria: NAJLEPSZA ZAGRANICZNA SIEĆ DROGERYJNA

Bardzo szerokie, otwarte na hol centrum handlowego Blue City wejście, zapewnia łatwy dostęp do drogerii Super-Pharm i swobodny przepływ klientów. W drogerii został zastosowany klarowny i jasny podział na wiodące działy: aptekę, część dermokosmetyczną, dział ogólny, dziecięcy, kosmetyczny, perfumerię i optyka. Dzięki okazałym nawigatorom umieszczonym wysoko nad półkami, umiejscowienie poszczególnych działów jest widoczne już od wejścia, tym samym ułatwiając klientom szybkie znalezienie interesującego ich asortymentu. Duże odstępy pomiędzy poszczególnymi meblami pozwalają na łatwe przemieszczanie się klientów bez generowania tłoku przy półkach. Nowoczesne, eleganckie wyspy stanowią idealną ekspozycję dla bogatej oferty produktów do makijażu.

Ulubione marki, ekonomiczne alternatywy i modne nowości

Bogaty asortyment Super-Pharm został dobrany tak, aby zaspokoić potrzeby jak największej liczby klientów.

Dbamy o to, aby nasz asortyment był zróżnicowany i bogaty, dlatego w ofercie drogerii znalazł się możliwie największy wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała, kosmetyki do makijażu, produkty dla dzieci i niemowląt oraz chemia gospodarcza – mówi Adam Byliniak, kierownika drogerii Super-Pharm w Blue City. 

Są tu ulubione marki Polek i Polaków oraz bogaty wybór nowości rynku kosmetycznego. Drogeria oferuje również własną markę Life, na którą składają się wysokiej jakości produkty w konkurencyjnych cenach. Wśród marek makijażowych ma też jedną na wyłączność – Milucca.

Podążając za trendami i wymaganiami klientów, drogeria uzupełniła swoją ofertę bogatym wyborem marek bio, vegan oraz kosmetyków koreańskich. W ich doborze klienci mogą liczyć na fachową pomoc wyszkolonych konsultantów. – Są to osoby wysoce kompetentne, o dużej wiedzy na temat dostępnych w drogerii produktów, które chętnie służą pomocą i ekspercką poradą w zakresie pielęgnacji czy makijażu – zapewnia kierownictwo drogerii w Blue City.  

Super-Pharm oprócz zakupów stacjonarnych oferuje też szybkie i wygodne zakupy online. Zapewnia je prosta i intuicyjna nawigacja e-sklepu, bogate opisy produktów i nieskomplikowany mechanizm zakupowy. Dodatkowym udogodnieniem dla e-klientów jest darmowa dostawa do wybranej drogerii stacjonarnej.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony