REKLAMAFBK_Banner Główny

wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹

Internetowa odsłona Drogerii Pigment została nagrodzona statuetką Drogeria Roku 2022 w tegorocznej edycji rankingu organizowanego przez Wiadomości Kosmetyczne. Jurorzy – menedżerowie z rynku kosmetycznego uznali, że drogeriapigment.pl jest najlepszą e-drogerią. W tej kategorii przyznali nagrodę ex aequo.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

„Najlepsza e-drogeria” to bardzo ważne wyróżnienie w dobie tak szybko rosnącego kanału e-commerce i coraz większej konkurencji w segmencie sprzedaży kosmetyków online. W tegorocznej edycji rankingu Drogeria Roku znalazło to wyraz w przyznaniu nagrody ex aequo dla dwóch  firm o zupełnie innym charakterze biznesu. Tytuł Najlepszej e-drogerii otrzymała hebe.pl, o czym pisaliśmy tutaj: Hebe z czterema statuetkami Drogeria Roku 2022 oraz e-sklep znany z wyszukiwania niszowych marek, szczególnie w segmencie kosmetyków naturalnych drogeriapigment.pl.

– Ta nagroda jest naszym zobowiązaniem wobec klientów, abyśmy cały czas koncentrowali się na tym, by uprzyjemniać im pobyt u nas – bez względu na to czy dokonują zakupów, czy chcą jedynie poprawić sobie nastrój odwiedzając nas. Dla nich będziemy podnosić sobie poprzeczkę. Dziękuję całej mojej załodze, bo mieć taki zespół to przywilej – podkreśliła Jolanta Stelmach, współwłaścicielka Drogerii Pigment odbierając nagrodę.

Grupa Pigment to sklep internetowy oraz trzy sklepy stacjonarne w Krakowie. W branży kosmetycznej, wśród dostwców, firma ma opinię innowacyjnej, wyprzedzającej trendy, odważnej we wprowadzaniu nowości. Słynie z wyszukiwania marek i produktów niszowych, unikalnych, które trudno znaleźć w ofercie innych drogerii. Trzon jej asortymentu stanowią marki naturalne, ekologiczne, certyfikowane. Legendarne są kolejki, które ustawiają się do stacjonarnych Drogerii Pigment w Krakowie.

Czytaj także: Artur Dygas, Grupa Pigment: Warto być eko, ale trzeba być w tym szczerym

Czytaj także: Drogeria Pigment otrzymała tytuł Filantropa Krakowa

Statuetki Drogeria Roku 2022 wręczyliśmy w 8 kategoriach 24 maja br. podczas gali wieńczącej Retail Trends 2022 oraz 10. Forum Branży Kosmetycznej.

Czytaj więcej: Drogeria Roku 2022. Znamy zwycięzców!

Ranking od 12 lat organizuje redakcja Wiadomości Kosmetycznych. Charakterystyczne czerwone logo Drogerii Roku można zobaczyć w witrynach wielu sklepów kosmetycznych w całej Polsce – należących do tych największych, najbardziej znanych sieci drogeryjnych, ale także lokalnych, dzięki którym polski rynek jest nadal różnorodny.  

O tym, kto może pochwalić się logo Drogerii Roku przed konsumentami, ale także przed partnerami w biznesie, decydują fachowcy – menedżerowie z firm kosmetycznych a także eksperci z firm badawczych. By była to jak najbardziej reprezentatywna dla rynku grupa jurorów do tego grona zapraszani są przedstawiciele firm reprezentujących kapitał polski i międzynarodowy, koncerny o potężnej strukturze, jak i firmy rodzinne, producenci kosmetyków masowych, jak i niszowych. W tym roku było to grono aż 31 ekspertów. Jurorzy biorą pod uwagę szereg czynników takich jak rozwój sieci, inwestycje, asortyment, działania marketingowe, komunikację z konsumentami, partnerstwo we współpracy i reagowanie na trendy.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony