REKLAMAKampania PAH_Banner Główny
Akcje kasjerskie są częścią działań drogerii dm mających na celu aktywne uczestnictwo w lokalnej społeczności i wspieranie wybranych inicjatyw społecznych w najbliższym sąsiedztwie

Akcje kasjerskie są częścią działań drogerii dm mających na celu aktywne uczestnictwo w lokalnej społeczności i wspieranie wybranych inicjatyw społecznych w najbliższym sąsiedztwie (fot. materiały prasowe )

Pierwsza akcja kasjerska drogerii DM w nowym roku odbędzie się we Wrocławiu w najbliższą sobotę 28 stycznia. Sklep zlokalizowany w Centrum Handlowym Marino dzięki zakupom zrobionym w tym dniu przez klientów wesprze Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Akcje kasjerskie drogerii DM to koncept wywodzący się z niemieckiej centrali sieci. Praktykowany jest przez DM od początku pojawienia się w Polsce.

– Jego idea polega na budowaniu poczucia wspólnoty i zaangażowania pomiędzy wszystkimi stronami – kupującymi, darczyńcą i beneficjentem. Zależy nam na tym, by budować poczucie jedności i odpowiedzialności. Wierzymy, że dzięki temu stajemy się częścią lokalnej społeczności i budujemy trwałe więzi z klientami także poza doświadczeniami zakupowymi – mówi Marek Mączka, kierownik regionalny DM.

Wrocławska akcja kasjerska będzie pierwszą w tym roku w Polsce. Organizowana jest wspólnie z Towarzystwem Opieki nad zwierzętami w Polsce Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt we Wrocławiu. Aleksandra Cukier, rzeczniczka prasowa organizacji w sobotę 28 stycznia w godzinach 10.00-11.00 zasiądzie przy kasie i będzie obsługiwała klientów drogerii. Dzięki zakupom zrobionym w tym czasie przez konsumentów zbierze środki, które zostaną przeznaczone na opiekę nad zwierzętami.

Drogeria w Centrum Handlowym Marino jest drugim sklepem sieci w tym mieście. Otwarta została 6 grudnia ubiegłego roku.

Czytaj też: Sieć DM otwiera dwie nowe drogerie – w Myślenicach i już drugą we Wrocławiu   

Pierwszą w Polsce  akcja kasjerską sieci DM też odbyła się we Wrocławiu, tyle że w drogerii zlokalizowanej w Parku Handlowym Galaktyka. 6 sierpnia 2022 r. za kasami zasiedli wtedy wolontariusze z Fundacji im. św. Jadwigi.

Czytaj też: Kasy w drogeriach DM przejęte pzzrzez wolontariuszy 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony