HANDEL I DYSTRYBUCJA

Sieci drogeryjne

 

5 grudnia 2022, 09:34wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sieć DM w momencie otwarcie dwóch kolejnych drogerii będzie miała już dziewięć sklepów w Polsce

Sieć DM w momencie otwarcie dwóch kolejnych drogerii będzie miała już dziewięć sklepów w Polsce (fot. materiały prasowe )

Mikołajkowy prezent od sieci DM otrzymają mieszkańcy Myślenic i Wrocławia. W obu tych miastach 6 grudnia zostaną otwarte drogerie. Dla Wrocławiu będzie to już drugi sklep z logo sieci.

REKLAMAFBK_Belka w artykułach

DM Drogerie markt maj swoją polską siedzibę we Wrocławiu. Od tego miasta rozpoczęła się też budowa drogeryjnej sieci w Polsce – wrocławska drogeria DM działała przy ul. Ślężnej. Teraz otwarcie ósmego z kolei sklepu znów odbędzie się we Wrocławiu. Tym razem w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej.

We Wrocławiu powstaje druga drogeria sieci DM. Otwarcie pierwszego sklepu tej marki we Wrocławiu, a jednocześnie pierwszego w Polsce, przyciągnęło w kwietniu tłumy. Była tam teą redakcja wiadomoscikosmetyczne.pl.

Czytaj też: DM chce przyciągnąć rodziców najmłodszych dzieci [FOTOREPORTAŻ]

Jedyna dotąd wrocławska drogeria DM działała przy ul. Ślężnej. Drugi sklep powstał w Centrum Handlowym Marino przy ul. Paprotnej. Otwarcie już w mikołajki – 6 grudnia. Z okazji otwarcia na klientów czekać będzie 15-proc. rabat powitalny na wszystkie zakupy.

Tym, co wyróżnia DM we wrocławskim CH Marino jest możliwość zrobienia biometrycznych fotografii do paszportu czy innych oficjalnych dokumentów. Zdjęcia wykonają pracownicy drogerii bezpośrednio w sklepie i będą gotowe do odbioru w kilka chwil dzięki usłudze wydruku natychmiastowego.

Tego samego dnia sieć uruchomi też kolejny, a wiec dziewiąty już sklep. Tym razem w  Myślenicach przy ul. Juliusza Słowackiego 112 C (Centrum Handlowe Elipsa Park). Tu również obowiązywać będą ceny ze specjalnym rabatem.

W obu drogeriach odbędą się też animacje i spotkanie z misiem Saubär, czyli maskotką sieci. W sobotę 10 grudnia DM zapraszają natomiast na degustację zimowej herbaty i pierniczków z logo marki.

Kilka dni wcześniej sieć DM uruchomiła drogerię w Krakowie.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony