Franczyzobiorcy sieci Drogerie Koliber podczas spotkania w Wiśle

Franczyzobiorcy sieci Drogerie Koliber podczas spotkania w Wiśle (fot.materiały prasowe)

Franczyzobiorcy i partnerzy sieci Drogerie Koliber spotkali się 7 maja w Wiśle na konferencji handlowej i targach chemiczno-kosmetycznych. Sieć Koliber zrzesza 180 drogerii. Dostawcy biorący udział w targach przygotowali dla detalistów specjalną ofertę

Konferencję handlową oraz targi chemiczno-kosmetyczne dla franczyzobiorców oraz partnerów sieci Drogerie Koliber odbyły się 7 maja w Wiśle. Był to pierwszy Zlot Kolibrów po przerwie spowodowanej pandemią Covid.

Podczas targów trenerzy Akademii Umiejętności Eurocash przeprowadzili warsztaty ,,Zarządzanie Sklepem” dla franczyzobiorców. Eksperci firmy Ambra i  sieci Kolibra zorganizowali spotkania dotyczące nowych projektów i usprawnień wprowadzanych w sieci.

Wydarzenie zorganizowano przy współudziale 52 producentów i dostawców współpracujących z drogeriami Koliber. Przygotowali oni dla uczestników targów specjalne oferty handlowe oraz atrakcje. Można było m.in. podpatrzeć jak pracuje i zrobić makijaż u znanego stylisty gwiazd Harry’ego Jefferson’a, który na co dzień pracuje z siecią Kontigo, która, tak jak Drogerie Koliber, działa w Grupie Eurocash.

Sieć Koliber to system partnerski oraz sieć franczyzowa, która liczy 180 drogerii. Na początku roku odświeżona została wizualizacja wewnętrzna sklepów, co ułatwia klientom orientację w sklepie i wyszukiwanie produktów z danych kategorii. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony