REKLAMA
Największa drogeria Hebe mieści się w warszawskiej Galerii Młociny

Największa drogeria Hebe mieści się w warszawskiej Galerii Młociny (fot. Wiadomości Kosmetyczne)

Sieć drogerii Hebe się rozwija i wciąż szuka nowych lokalizacji. Obecnie liczy ona już 219 sklepów i właśnie otworzyła sklep internetowy.  

REKLAMA

Sieć Hebe, jedna z największych sieci drogerii stacjonarnych obecnych w Polsce, należąca do spółki Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja, działa jedynie na polskim rynku. Posiada ok. 220 drogerii i aptek. Niedawno dołączył do nich internetowy sklep hebe.pl  - Hebe jako ostatnia z dużych sieciówek drogeryjnych w Polsce wprowadziła ofertę e-commerce. Otwarty w lipcu sklep internetowy ma asortyment ponad 10 tys. produktów.

Na hebe.pl produkty zostały podzielone na 10 kategorii: makijaż, zapachy, włosy, ciało, twarz, higiena, zdrowie, dermokosmetyki, mama i dziecko, mężczyzna. Każda z nich dzieli się jeszcze na segmenty produktów, np. w kategorii włosy mieści się pielęgnacja, koloryzacja, profesjonalne, stylizacja, dermokosmetyki, dla mężczyzn, na podróż, zestawy i akcesoria. Dodatkowo można wybierać w produktach naturalnych lub dostępnych tylko w Hebe. Pod oddzielną zakładką wyszczególnione zostały promocje dostępne z kartą Hebe i w bieżących akcjach na dany asortyment lub daną markę.

To nie koniec planów ekspansyjnych spółki, bo Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja planuje dalszy rozwój sieci Hebe. Dlatego na terenie całej Polski poszukuje powierzchni handlowych do wynajęcia w miejscowościach powyżej 15 000 mieszkańców i o powierzchni całkowitej ok. 300 m2. Ważna jest lokalizacja w obiektach handlowych (galeriach, centrach, retail parkach) lub przy ulicach handlowych o dużym natężeniu ruchu.

Sieć Hebe, choć ustępuje Rossmannowi, liderowi polskiego rynku, pod względem liczby klientów, to w ciągu ostatnich miesięcy znacząco poprawiła wizerunek, a wskaźnik rekomendacji wśród jej klientów jest obecnie równie wysoki, co dla Rossmanna – wynika z danych YouGov BrandIndex, polskiej edycji globalnego badania kondycji i wizerunku marek z różnych sektorów handlu detalicznego.    

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 5

 • 4
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony