REKLAMAFBK Online_Baner główny (28.10 - 19.11.2020)

PRODUCENCI I MARKI

Inwestycje

Biznes

Analizy

 

28 września 2020, 11:23wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Leszek Kłosiński, prezes zarządu firmy Oceanic, będzie panelistą 8. Forum Branży Kosmetycznej

Leszek Kłosiński, prezes zarządu firmy Oceanic, będzie panelistą 8. Forum Branży Kosmetycznej (fot.materiały prasowe)

Leszek Kłosiński, prezes zarządu firmy Oceanic, zasiądzie w gronie prelegentów 8. Forum Branży Kosmetycznej. Leszek Kłosiński weźmie udział w dyskusji panelowej „Przyszłość rynku kosmetycznego, wyzwania i szanse w erze post-Covid”, dotyczącej zmian, jakie zaszły w branży na skutek światowej pandemii oraz nowych kierunków rozwoju dla firm kosmetycznych.

REKLAMA

Leszek Kłosiński, prezes zarządu firmy Oceanic, jednej z największych polskich firm kosmetycznych, będzie gościem 8. Forum Branży Kosmetycznej. Wystąpi jako ekspert w dyskusji panelowej poświęconej scenariuszom rozwoju rynku kosmetycznego.  

Leszek Kłosiński  karierę zawodową rozpoczął jako konsultant biznesowy przy projektach restrukturyzacyjnych i wdrożeniowych. Od 1999 roku związany jest z firmą Oceanic na stanowisku Menedżera Projektu i po jego zakończeniu Dyrektora Zarządzającego/CEO, a następnie Prezesa Zarządu/CEO. Ukończył z tytułem magistra Wydział Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego oraz program Executive MBA realizowany przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów i RSM Erasmus University w Rotterdamie.

Forum Branży Kosmetycznej  to konferencja B2B dla dostawców produktów i usług, łącząca producentów z handlem, poświęcona najważniejszym wydarzeniom i trendom zachodzącym w branży kosmetycznej. Co roku uczestniczy w niej około 400 osób – menedżerowie zarządzający firmami kosmetycznymi oraz menedżerowie odpowiadający za zamówienia do sieci handlowych i największych firm dystrybucyjnych w Polsce i na świecie. W tym roku odbędzie się już 8. edycja Forum, które na stałe wpisało się w kalendarz biznesowych konferencji dla branży kosmetycznej. 

Forum Branży Kosmetycznej ma formułę typowo biznesową. Łączy wykłady ekspertów, dyskusje panelowe, prezentacje trendów oraz nowości. Daje możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów pomiędzy potencjalnymi partnerami w biznesie, również w ramach aranżowanych spotkań indywidualnych (networking).
Co roku wykłady w części konferencyjnej przygotowują eksperci w swoich dziedzinach reprezentujący m.in. czołowe międzynarodowe instytuty badawcze oraz firmy konsultingowe i doradcze. W panelach dyskusyjnych zasiadają praktycy mający istotny wpływ na kształt kosmetycznego rynku w Polsce. Konferencja podzielona na bloki takie jak: handel i dystrybucja, konsument i trendy, nowe technologie daje pełen obraz kosmetycznego rynku i zachodzących na nim zmian.
Integralną częścią konferencji są targi top produktów, na których partnerzy Forum prezentują swoje marki i ofertę skierowaną do detalu oraz prowadzą biznesowe rozmowy z potencjalnymi kontrahentami.

W tym roku Forum Branży Kosmetycznej 2020 odbędzie się 19 listopada br. w Warszawie, w formule stacjonarnej uzupełnionej o transmisję on-line.

Trwa rejestracja na Forum Branży Kosmetycznej 2020!

Zobacz fotorelację z edycji 2019

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony