REKLAMAE-Wydanie Wiadomości Kosmetyczne_sierpień 2021_bglowny
Diana Wasilewska, Beauty Category Manager w firmie „Herbapol-Lublin”

Diana Wasilewska, Beauty Category Manager w firmie „Herbapol-Lublin” (fot.materiały prasowe)

„Nowe potrzeby konsumentów. Holistyczna pielęgnacja prosto z natury” – to tytuł rozmowy, którą podczas Forum Branży Kosmetycznej przeprowadzimy z Dianą Wasilewską, Beauty Category Managerem w firmie „Herbapol-Lublin”. Wiosenna edycja Forum odbędzie się już 22 czerwca w formule online, pod hasłem Piękno z natury.

Od kilku lat, zarówno w Polsce, jak i na świecie, segment naturalnych kosmetyków zyskuje na popularności. Równolegle z tym trendem rośnie świadomość konsumentów, którzy doskonale orientują się co powinno znajdować się w składzie produktów, aby zasługiwały na miano naturalnych, bezpiecznych, a przy tym skutecznych.

Jednocześnie coraz głośniej mówi się o tym, że piękny i zdrowy wygląd osiągniemy nie tylko używając kosmetyków odpowiadających na potrzeby skóry, ale także wspierając jej funkcjonowanie od wewnątrz, stosując suplementy diety.

W 2020 roku firma „Herbapol-Lublin” S.A., od ponad 70 lat kojarzona z inspirowanymi naturą produktami spożywczymi, wprowadziła na polski rynek markę Herbapol Polana, opartą na unikalnym koncepcie dwukierunkowej pielęgnacji.

O tym, co wyróżnia tę markę na rodzimym rynku oraz jak istotna jest w tworzeniu nowego konceptu produktów naturalnych wiedza o dobroczynnym wpływie ziół i roślin na organizm, opowiemy więcej podczas czerwcowego Forum Branży Kosmetycznej w rozmowie z Dianą Wasilewską, Beauty Category Managerem w firmie „Herbapol-Lublin”.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA FORUM BRANŻY KOSMETYCZNEJ

Dla przedstawicieli handlu wstęp jest bezpłatny 

Diana Wasilewska z branżą kosmetyczną związana jest od 2009 roku. Doświadczenie zdobywała w strukturach marketingowych polskich i międzynarodowych organizacji, w których budowała strategie rozwoju marek i z sukcesem wprowadzała na rynek nowe kategorie produktów. Jest absolwentką Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Zarządzanie i Marketing. Z firmą „Herbapol-Lublin” S.A. współpracuje od 3 lat. W tym czasie odpowiadała za opracowanie i wdrożenie konceptu marki Herbapol Polana na rynek, a obecnie koncentruje się na dalszym jej rozwoju zgodnie ze światowymi i lokalnymi trendami.

Marka Hebapol Polana jest Złotym Partnerem Forum Branży Kosmetycznej.

Marka Herbapol Polana to nowe na polskim rynku podejście do dbania o skórę, oparte na unikalnym programie dwukierunkowej pielęgnacji oferującej zarówno pielęgnację od zewnątrz – dzięki kosmetykom – jak i od wewnątrz – dzięki suplementom.

Podstawą wszystkich produktów marki jest znana, choć niepozorna i nieodkryta do tej pory w kosmetyce, czerwona koniczyna. Zwana rośliną kobiet, jest niezwykle bogata w składniki aktywne i sprawia, że skóra staje się bardziej jędrna i odmłodzona. Jej ekstrakt, połączony z odpowiednio dobranymi wyciągami z ziół i kwiatów, stanowi podstawę 3 programów naturalnej pielęgnacji: Nawilżanie, Rewitalizacja i Odmładzanie, z których każdy odpowiada na konkretne potrzeby skóry.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 1
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony