REKLAMAAjona banner główny - 90 dni v1

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

MARKI

TRENDY

 

28 kwietnia 2021, 10:21wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Kamilla Stańczyk, właścicielka i prezes firmy Eco&More

Kamilla Stańczyk, właścicielka i prezes firmy Eco&More (fot.materiały prasowe)

Co w trawie piszczy? Jakie czynniki wpłyną na dalszy rozwój rynku produktów naturalnych? – to temat prelekcji, którą podczas Forum Branży Kosmetycznej poprowadzi Kamilla Stańczyk, właścicielka i prezes firmy Eco&More. Wiosenna edycja FBK odbędzie się już 22 czerwca pod hasłem: Piękno z natury.

Już 22 czerwca spotkamy się na wiosennej edycji Forum Branży Kosmetycznej, które odbędzie się pod hasłem Piękno z natury nawiązującym do najgorętszego trendu w branży kosmetycznej – naturalnej i ekologicznej produkcji.

Co w trawie piszczy? Jakie czynniki wpłyną na dalszy rozwój rynku produktów naturalnych? – to tytuł prelekcji, którą poprowadzi Kamilla Stańczyk, właścicielka i prezes firmy Eco&More,  specjalizującej się dystrybucji naturalnych, certyfikowanych produktów.  

Tak o sobie i swoim wystąpieniu mówi nasza prelegentka:

Jestem absolwentką Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu warszawskiego SGGW oraz studiów Executive MBA Politechniki Warszawskiej. Wiele lat pracowałam przy projektowaniu terenów zielonych głownie na kampusach uniwersyteckich oraz oraz przy przedszkolach i szkołach w Londynie. Moją specjalizacją są ogrody na dachach oraz zagospodarowanie trudno dostępnych przestrzeni. Ekologia to jeden z fakultetów, które ukończyłam na SGGW i temat bardzo mi bliski ze względu na zamiłowanie do drzew oraz do europejskich roślin wykorzystywanych w pielęgnacji i tradycji.

Od 2011 roku prowadzę razem z mężem firmę Eco&More, która zajmuje się dystrybucją produktów ekologicznych. Poszukujemy rozwiązań łączących w sobie innowacyjność z naturalną mocą roślin. W naszym DNA wpisane są przede wszystkim produkty dla dzieci, bo to dla nich chcemy stosować najzdrowsze rozwiązania i to dzieci rosnąć wyznaczają nam ścieżkę poszukiwań perełek do naszej oferty. Wychowujemy troje dzieci w bardzo różnym wieku, więc jest nam bliski zarówno temat pieluszek, jak pierwszego dezodorantu czy pielęgnacji skóry zmieniającej się przez burzę hormonów.

Zasiadam w Polskiej Izbie Żywności Ekologicznej, która to od niedawna poszerzyła swoje kompetencje o produkty nieżywnościowe. Działam także w Radzie Programowej targów BioExpo jako ekspert od produktów kosmetycznych.

Na Forum Branży Kosmetycznej opowiem o naszych doświadczeniach związanych z czytaniem deklaracji z ankiet konsumenckich versus późniejsze wybory konsumentów przy półce. Postaram się tez przytoczyć przykłady światowych trendów w postrzeganiu pielęgnacji od dziecka, poprzez nastolatkę aż po dojrzałą osobę. Opowiem, jakie widzimy zmiany w zajmowaniu się domem oraz zwierzętami i czy naturalność ma znaczenie dla konsumentów. Przedstawię wnioski z rozmów z naszymi dostawcami z całego świata. Lubię liczby, więc opowieść oprę na twardych danych pozyskiwanych w Polsce i za granicą.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony