REKLAMAWebinarium DZP_baner główny_maj-czerwiec 2022

PRODUCENCI I MARKI

Innowacje

MARKI

 

24 stycznia 2022, 14:50wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
MAC Cosmetics wprowadza spersonalizowany sposób testowania swoich produktów.

MAC Cosmetics wprowadza spersonalizowany sposób testowania swoich produktów. (fot. Shutterstock)

MAC Cosmetics, która jest spółką zależną Estée Lauder Companies połączył siły z Perfect Corp, aby stworzyć innowacyjną platformę pobierania próbek online. Odkrywanie produktów będzie łączyć wirtualne przymiarki, dopasowywanie odcieni i fizyczne testowanie produktów dostarczane do klienta.

REKLAMAWebinarium DZP_belka w artykule_maj-czerwiec 2022

Spersonalizowane doświadczenie samplowania określano jest przez firmy jako „pierwsze w swoim rodzaju, cyfrowe i fizyczne studio Fix Foundation.

W obecnych czasach ważne jest, aby dostosować doświadczenia zakupowe do potrzeb klienta i wypełnić lukę między światem cyfrowym a fizycznym, umożliwiając konsumentom i markom podejmowanie bardziej przemyślanych decyzji dotyczących pobierania próbek, a następnie zakupu produktu.

Na stale rozwijającym się rynku, na którym elementy fizyczne i cyfrowe łączą się jak nigdy dotąd, nasze oparte na VTO doświadczenie SoPost nowej generacji łączy dopasowywanie odcieni z próbkami produktów. Od 2020 roku jesteśmy w stanie zaoferować naszym klientom radość z cyfrowego wypróbowania odcieni za pośrednictwem naszej usługi MAC Virtual Try On, ale chcieliśmy pójść o krok dalej i teraz możemy nie tylko dopasować, ale także zaoferować próbkę która jest dostarczana do domu – mówi Fiona Sainty, wiceprezes General Manager MAC Cosmetics UK & Ireland.

MAC (Make-up Art Cosmetics) to marka makijażowa, która powstała 30 lat temu Toronto w Kanadzie. Popularność marki wzrastała dzięki poparciu ze strony artystów makijażu, modelek, fotografów i dziennikarzy z całego świata. Od 1994 roku marka jest częścią Estée Lauder Companies. Kosmetyki M·A·C są sprzedawana obecnie w ponad 120 krajach. Firma wciąż angażuje się w opracowywanie nowych kategorii, produktów i ponad 50 kolekcji każdego roku, z których wszystkie nadal zaspokajają zapotrzebowanie zarówno konsumentów, jak i profesjonalnych wizażystów. 

Przeczytaj również: MAC zatrudnił byłą dyrektor Revlon na stanowisku wiceprezes ds. marketingu globalnego

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony