REKLAMAWebinar WK Studio_ecommerce_K2 Precise

PRODUCENCI I MARKI

Biznes

Marketing

 

27 sierpnia 2020, 14:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Znak charakterystycznego króliczka będzie stopniowo wprowadzany na wszystkich opakowaniach produktów Floslek

Znak charakterystycznego króliczka będzie stopniowo wprowadzany na wszystkich opakowaniach produktów Floslek (fot. materiały prasowe )

Przyznany przez PETA certyfikat Cruelty Free potwierdza, że kosmetyki Floslek nie są testowane na zwierzętach.

Laboratorium Kosmetyczne Floslek zapewnia ze od samego początku istnienia firmy dba o zrównoważony rozwój oraz etykę działania na każdym etapie produkcji kosmetyków. Dlatego też nie testuje swoich kosmetyków na zwierzętach. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości swoich klientek, producent postanowił uzyskać certyfikat PETA, który potwierdza, że jego produkty są cruelty free.

PETA (People for the Ethical Treatment of Animal) to największa na świecie organizacja działająca na rzecz ochrony praw zwierząt. Certyfikat Cruelty Free potwierdza, że kosmetyki i wszystkie użyte w procesie ich produkcji składniki nie były testowane z udziałem zwierząt. Jest również gwarantem tego, że jeśli firma wykorzystuje w swoich recepturach wybrane składniki pochodzenia zwierzęcego (np. wosk pszczeli, kolagen, śluz ślimaka), to ich pozyskiwanie odbywa się bez szkody dla zwierząt.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony