REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Apteki

 

12 sierpnia 2022, 13:59wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Grzegorz Postolski, członek zarządu i dyrektor komercyjny odpowiedzialny za obszar handlowy Gemini Polska

Grzegorz Postolski, członek zarządu i dyrektor komercyjny odpowiedzialny za obszar handlowy Gemini Polska (źródło: LinkedIn)

Do zarządu Gemini Polska z początkiem sierpnia dołączył Grzegorz Postolski. Pełni w spółce rolę dyrektora komercyjnego odpowiedzialnego za jej cały obszar handlowy.

REKLAMANajlepszy produkt 2022 baner w tekście

Grzegorz Postolski to nowy członek zarządu i dyrektor komercyjny odpowiedzialny za obszar handlowy Gemini Polska. Jest doświadczonym menedżerem, który przez ostatnie 17 lat związany był z sektorem FMCG.

Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał w Tesco, gdzie zarządzał działami zakupów w Polsce, a następnie w centrali spółki w Wielkiej Brytanii. Ostatnie 5 lat spędził w grupie Oshee, gdzie był odpowiedzialny za obszary zakupów, komercji i projektów strategicznych.

Gemini Polska jest częścią Grupy Gemini, która prowadzi sprzedaż detaliczną wyrobów farmaceutycznych poprzez sieć ponad 180 aptek stacjonarnych i apteki internetowej. Apteki Gemini wywodzą się z rodzinnej firmy, stworzonej przez polskich farmaceutów. Pierwsza apteka powstała 30 lat temu w Wejherowie. Teraz wraz z franczyzobiorcami tworzy miejsca pracy dla około 3 tys. osób.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony