REKLAMABeGlossy - banner główny - 16.07 - 16.08
Toyota Aygo trafiła w ręce pani Lucyny, która kupiła w drogerii DP Naomi w Lesku paletkę cieni do powiek

Toyota Aygo trafiła w ręce pani Lucyny, która kupiła w drogerii DP Naomi w Lesku paletkę cieni do powiek (fot. materiały prasowe/DP)

Toyota Aygo, główna nagroda w urodzinowej loterii sieci Drogerie Polskie, trafiła w ręce klientki, która zrobiła zakupy w drogerii DP Naomi w Lesku. Akcja przyniosła wymierne korzyści także sieci DP.

REKLAMAGOLDENBOX - belka w artykule - 16.07 - 16.08

W urodzinowej drogerii sieci DP Drogerie Polskie była do wygrania Toyota Aygo oraz 9 tys. nagród rzeczowych. Toyota Aygo trafiła w ręce pani Lucyny, która kupiła w drogerii DP Naomi w Lesku paletkę cieni do powiek i zachęcona przez personel zarejestrowała otrzymaną zdrapkę w konkursie, aby grać o nagrodę główną.

Urodzinowa drogeria DP trwała od 1 do 30 czerwca br. Do każdej sieciowej drogerii DP, która jest systemowo połączona w aplikacji lojalnościowej Klub DP, trafiło kilka tysięcy zdrapek. Specjalnie na potrzeby akcji powstała strona loteriadp.pl

Akcja miała na celu zachęcenie konsumentów do kupowania w Drogeriach Polskich oraz rozpropagowanie aplikacji lojalnościowej Klub DP. Jak mówi Leszek Szwajcowski, wiceprezes sieci DP, oba cele zostały osiągnięte. – W sklepach, które zaangażowały się w projekt, sprzedaż wzrosła nawet o 30 proc. rok do roku. Znacznie zwiększyła się także liczba konsumentów, którzy pobrali i zainstalowali aplikację Klub DP – zapewnia.

Drogerie Polskie to sieć franczyzowa. Jej organizatorem i głównym dostawcą jest firma Błysk z Jastrzębia-Zdroju. W sieci jest zrzeszonych ok. 300 sklepów kosmetycznych.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony