REKLAMABio-Tech Banner Główny - 23 listopada - 6 grudnia

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

 

26 października 2020, 14:33wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Drogeria Hebe w Gliwicach

Drogeria Hebe w Gliwicach (fot. mat.prasowe)

W czasie rosnącego zagrożenia epidemiologicznego, Hebe przypomina o możliwości dokonywania zakupów on-line. Zakupy zostaną dostarczone nawet w ciągu dwóch godzin od momentu złożenia zamówienia przez klienta.

REKLAMAHeinz Glas Belka w artykułach listopad 2020

Click and Collect – to szybki odbiór zakupów w wybranej drogerii. Podczas finalizacji zamówienia on-line, klient wybiera jedną z ponad 250 drogerii Hebe, do której w ciągu dwóch godzin dostarczone zostanie jego zamówienie. Dostawa do wybranej drogerii jest bezpłatna.

Sieć poleca również dostawę kurierem miejskim Hebe Express – przesyłka zostanie dostarczona w wybrane przez klienta miejsce – do domu, do pracy, a nawet do hotelu, przed upływem dwóch godzin. Dostawa ta obecnie jest również bezpłatna – do odwołania.

Aby skorzystać z oferty, należy być zalogowanym w momencie składnia zamówienia on-line. Ta forma dostawy obowiązuje w wybranych miastach i w określonych godzinach. Dotyczy takich miast jak Warszawa, Wrocław, Kraków, Rzeszów, Lublin, Bydgoszcz, Bytom, Chorzów, Częstochowa, Elbląg, Gdańsk, Gliwice, Katowice, Łódź, Poznań, Szczecin, Płock, Toruń, Tychy.


 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony