Hebe usprawnia działalność swojego internetowego sklepu. Przybędzie 3 tys. nowych punktów, w których klienci mogą odbierać internetowe zamówienia. Łatwiej będzie można także złożyć zamówienia i szybciej będą one dostarczane do klientów.

REKLAMADermaglin - Belka w artykułach - Perły - 18-25.09.2020

Hebe rozszerza możliwości realizacji zamówień składanych w e-sklepie sieci. Będzie można je odbierać w 3 tys. nowych punktów. Już w ciągu 2 godzin od złożenia zamówienia przesyłka zostanie dostarczona do sklepu lub do domu klienta.  „Jest to możliwe dzięki ścisłej współpracy z lokalnymi firmami dostarczającymi przesyłki, obejmującymi swoim zasięgiem większość największych miast w Polsce. To udogodnienie sprawi, że zamawianie w e-sklepie będzie dla naszych klientów jeszcze wygodniejsze” – informuje Hebe w komunikacie.

Internetowy sklep Hebe został otwarty rok temu. Firma uważa tę inwestycję za bardzo udaną. Dzięki niej Hebe zyskało wielu nowych klientów, zwłaszcza w miejscowościach, gdzie nie działały drogerie stacjonarne sieci. Według menedżerów sieci źródłem sukcesu jest szeroki i różnorodny asortyment dostępny w Hebe. –  Pilnie śledzimy trendy i preferencje klientów – dążymy do tego, aby nasz e-sklep był sklepem optymalnym. Sprzedaż online to obecnie ogromnie konkurencyjna działalność, dlatego staramy się zachować równowagę pomiędzy atrakcyjnymi promocjami przy utrzymaniu najlepszej możliwej oferty i jakości. Potwierdziło się nasze przypuszczenie, że podejście omnichannel sprawdzi się znakomicie – dając klientom możliwość pozyskania wiedzy o naszej ofercie i jednocześnie pozostawiając im decyzję o czasie i miejscu zakupu – powiedział Francisco Almeida, dyrektor ds. e-commerce Hebe.

Asortyment e-sklepu obejmuje wszystkie dostępne w drogeriach Hebe kategorie i marki, w tym wiele na wyłączność.  Oferta na bieżąco uzupełniana jest o nowe zapachy, kosmetyki naturalne, koreańskie i dermo, a także marki makijażowe – ostatnio do portfolio Hebe dołączyła firma Inglot. Sieć rozszerza także stale ofertę produktów marek własnych, w tym linii Hebe Professional, w której znajdują się kosmetyki i akcesoria.

Pandemia przyspieszyła rozwój internetowej sprzedaży kosmetyków oraz inwestycje drogerii i producentów działających na rynku kosmetycznym w ten kanał sprzedaży. Działania Hebe to potwierdzają. Sieć przygotowuje się także do uruchomienia aplikacji sprzedażowej, a do 2 sierpnia zaplanowała szereg promocji związanych z rocznicą swojego e-sklepu. 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony