REKLAMAKampania PAH_Banner Główny

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

PRACA

 

3 lutego 2023, 14:20wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Sieć drogerii Hebe zachęca do zostania Hebeściakiem - pracownikiem lub pracownicą centrum dystrybucyjnego w Pruszkowie pod Warszawą.

Sieć drogerii Hebe zachęca do zostania Hebeściakiem - pracownikiem lub pracownicą centrum dystrybucyjnego w Pruszkowie pod Warszawą. (materiały prasowe Hebe)

Hebe zachęca do dołączenia do paczki Hebeściaków — pracowników do swojego centrum dystrybucyjnego znajdującego się w Pruszkowie. Poza bardzo zachęcającym wynagrodzeniem z gotowym planem podwyżek stażowych, kandydaci na magazynierów i magazynierki mogą spodziewać się atrakcyjnych benefitów pracowniczych.

REKLAMALinomag testowane przez WK baner w tekście

Należąca do Jeronimo Martins sieć drogerii Hebe nadal poszukuje pracowników do swojego pruszkowskiego centrum dystrybucyjnego. Poza bardzo atrakcyjnym wynagrodzeniem (do 4450 zł brutto miesięcznie w piątym roku zatrudnienia) Hebe zapewnia kandydatom również szereg ciekawych benefitów pracowniczych, w tym dojazd do pracy z konkretnych lokalizacji i obiady na miejscu wykonywania obowiązków służbowych.
 


 

Kampania prezentowana pod nazwą "Dołącz do Hebeściaków!" sugeruje, że choć miejsc pracy jest ograniczona liczba, to nadal można aplikować na dostępne stanowiska. W tym momencie w dziale Kariera na stronie Hebe znajdują się ogłoszenia w sprawie pracy na stanowisko magazyniera/magazynierki i magazyniera/magazynierki operatorki.

Hebe to jedna z najbardziej rozpoznawalnych na polskim rynku sieci drogerii; pierwsza lokalizacja Hebe powstała w 2011 r. w Warszawie, przy alejach Jerozolimskich. Obecnie sieć składa się z ponad 300. sklepów rozsianych po całej Polsce. Poza drogeriami Hebe operuje również centrum logistycznym w Błoniu pod Warszawą. Inwestycja ta liczy ponad 10 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni, jest wyposażona w sorter paczek, linie przenośnikowe i kilkadziesiąt stanowisk dla pakowaczy i pakowaczek.

Czytaj także: Hebe oferuje 4 tys. brutto za pracę w centrum dystrybucyjnym

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony