REKLAMAHeinz Glas_banner glowny_czerwiec-sierpień 2020

HANDEL I DYSTRYBUCJA

Drogerie

Sieci drogeryjne

 

13 listopada 2019, 12:37wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Użytkownicy Sodexo mogą skorzystać od grudnia 2019 r. do stycznia 2020 r. ze specjalnych akcji promocyjnych na produkty dostępne w Hebe. Na zdjęciu jedna z drogerii sieci - w warszawskiej Galerii Młociny

Użytkownicy Sodexo mogą skorzystać od grudnia 2019 r. do stycznia 2020 r. ze specjalnych akcji promocyjnych na produkty dostępne w Hebe. Na zdjęciu jedna z drogerii sieci - w warszawskiej Galerii Młociny (fot. mat.prasowe/Hebe)

Sodexo, lider rynku świadczeń pozapłacowych, rozpoczął współpracę z siecią drogerii kosmetycznych Hebe z Grupy Jeronimo Martins. Płatności za produkty w sieci Hebe mogą być realizowane za pomocą kart i kuponów Sodexo we wszystkich sklepach Hebe w Polsce.

REKLAMA

- Nasza współpraca z Hebe, jedną z najszybciej rozwijających się sieci drogerii w Polsce, jest odpowiedzią na prośby użytkowników produktów Sodexo, które przekazywali nam w badaniach satysfakcji – mówi Karolina Karolczak, Partnership & Procurement Director w Sodexo Benefits and Rewards Services Polska.

Posiadacze kart i bonów Sodexo będą mogli realizować zakupy we wszystkich sklepach sieci Hebe (232 sklepów według stanu na 25.10.2019) w całej Polsce, korzystając z kompleksowej oferty kosmetyków i dermokosmetyków drogerii. Ponadto karty Sodexo umożliwiają zakupy w nowym sklepie internetowym sieci Hebe (www.hebe.pl).

- Sodexo, podobnie jak Hebe, stale bada potrzeby konsumentów i tworzy dla nich rozwiązania oraz produkty, których oczekują. Użytkownicy naszych kart i kuponów wielokrotnie zgłaszali zainteresowanie asortymentem dostępnym w drogeriach Hebe. Każdy, kto z okazji świąt otrzyma w prezencie kupony i karty podarunkowe Sodexo, będzie mógł nimi płacić także w Hebe i zyska kolejny prezent – możliwość skorzystania z dwóch dedykowanych akcji promocyjnych. Pracodawcy dzięki naszej współpracy zyskują kolejną wartość dodaną dla pracowników - mówi Karolina Karolczak.

Magdalena Mularuk, Dyrektor Działu Marketingu w Jeronimo Martins Drogerie i Farmacja cieszy się, że grono klientów Hebe powiększa się o posiadaczy kart i kuponów Sodexo.

- Produkty Sodexo dodatkowo upoważniają do ciekawych promocji i zakupów w sieci Hebe w konkurencyjnych cenach. Nasz szeroki asortyment, wysokiej jakości kosmetyki i dermokosmetyki, produkty często dostępne jedynie w naszych drogeriach, są także ciekawym pomysłem na prezenty świąteczne i noworoczne, dlatego przewidzieliśmy specjalne promocje dla posiadaczy bonów i kart Sodexo – powiedziała. 

Grupa Sodexo to światowy lider w zakresie usług i produktów podnoszących jakość życia. Od ponad 50 lat jest strategicznym partnerem dla firm i instytucji, zatrudniając 460 000 pracowników w 72 krajach jest 19. największym pracodawcą na świecie. Sodexo świadczy usługi dla nieruchomości (Sodexo On-site Services) oraz usługi motywacyjne (Sodexo Benefits and Rewards Services), obsługując ponad 100 milionów konsumentów.
 

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony