REKLAMAFBK_Banner Główny
Zdjęcie z ogłoszenia rekrutacyjnego Hebe

Zdjęcie z ogłoszenia rekrutacyjnego Hebe (fot. materiały prasowe)

Hebe szybko rośnie w e-commerce i zamierza nadal rozwijać ten kanał. Sieć szuka menedżerów do zarządzania tą częścią biznesu.

REKLAMALinomag testowane przez WK baner w tekście

Hebe w 2022 r. osiągnęło dobre wyniki sprzedaży i dwucyfrowy wzrost. W euro sprzedaż Hebe w 2022 r. osiągnęła 358 mln, 28,7 proc. powyżej 2021 r. Online stanowił w 2022 r. już ok. 14 proc. całkowitej sprzedaży sieci. Sukces w e-commerce ta sieć drogeryjna przekłada na inne rynki. Już działa odsłona e-drogerii Hebe w Czechach i Słowacji.

Czytaj więcej: Hebe potwierdza dobry kurs. Dwucyfrowy wzrost w 2022 r. i 315 drogerii

Hebe podkreśla w sprawozdaniach finansowych i komunikatach, że e-commerce jest dla niej strategicznym kierunkiem rozwoju. Będzie do tego potrzebowała mocnego zespołu. Trwa właśnie rekrutacja na stanowisko menedżera ds. e-commerce. Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należało zarządzanie sklepem internetowym, realizacja celów sprzedaży online, pozyskiwanie nowych źródeł ruchu, optymalizacja ścieżek klienta we wszystkich kanałach: web, mobile, aplikacja, zarządzanie zespołem, ofertą i promocjami we współpracy z działem komercyjnym. Na jej barkach będzie spoczywała odpowiedzialność za codzienne funkcjonowanie platformy e-commerce: kontent, trade marketing, procesy/komunikacja między wszystkimi działami firmy.

Kandydat musi posiadać minimum 3-letnie doświadczenie managerskie w obszarze ecommerce (doświadczenie na rynkach zagranicznych będzie dodatkowym atutem) i – jak napisano w ogłoszeniu – ma być "operacyjnym capo di tutti capi (optymalizacja to Twoje drugie imię, z taką samą pasją potrafisz dyskutować o sensie dark storów z działem logistyki, rozmawiać z marketingiem o ROASie dla DPA jak i planować nową aktywację lojalnych z działem CRM)".

Hebe oferuje od siebie: umowę o pracę, elastyczne godziny przyjścia do pracy, prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport Plus, zapomogi i nieoprocentowane pożyczki, auto służbowe wraz z kartą paliwową, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie medyczne dla pracownika i jego rodziny, szkolenia dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każdy z tych punktów jest rozwinięty w ogłoszeniu rekrutacyjnym, a Hebe szczegółowo opisuje, jaką jest firmą i jakim zapleczem dysponuje.

Czytaj także: Hebe nadal szuka Hebeściaków - obsady centrum dystrybucyjnego

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony