REKLAMADermena_Banner Główny_17.05-31.05.2023

Wierzymy, że największy wzrost Hebe nastąpi w internecie – powiedział na spotkaniu z dziennikarzami prezes Jeronimo Marins, Pedro Soares Dos Santos. Z danych finansowych za 2022 r. wynika, że e-commerce stanowi już 14 proc. w sprzedaży Hebe.

REKLAMABeauty and the Future baner w artykule WK

Hebe ma za sobą dobry rok. Sieć osiągnęła dwucyfrowe wzrosty sprzedaży, co właściciel sieci – Jeronimo Martins – potwierdził w sprawozdaniu finansowym.

2022 r. sieć zamknęła z wynikiem sprzedaży 358 mln euro i 315 drogeriami w Polsce. W ubiegłym roku Hebe otworzyło 30 stacjonarnych drogerii.

Online stanowił w 2022 r. już ok. 14 proc. całkowitej sprzedaży sieci.

Na spotkaniu z dziennikarzami prezes Jeronimo Marins, Pedro Soares Dos Santos, powiedział: – Wierzymy, że największy wzrost Hebe nastąpi w internecie.

W 2022 r. Hebe uruchomiło swoje sklepy internetowe w Czechach i na Słowacji. Z naszych informacji wynika, że testowo sieć planuje także w obu krajach otworzyć swoje stacjonarne drogerie. Jednak będzie to w tym roku zaledwie jeden sklep na Słowacji i trzy w Czechach. 

Czytaj: Hebe otworzy w tym roku swoje drogerie w Czechach i na Słowacji

Grupa Jeronimo Martins planuje także otworzyć dyskonty Biedronka w Rumunii i na Słowacji. Gotowość do inwestycji na tych rynkach, jako „mających podobne DNA” do Polski potwierdził Luis Araujo, CEO sieci Biedronka.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 2

 • 2
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony