REKLAMA

PRODUCENCI I MARKI

 

22 sierpnia 2019, 12:17wiadomoscikosmetyczne.pl

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Wspólna akcja charytatywna Henkla i sieci Kaufland dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce

Wspólna akcja charytatywna Henkla i sieci Kaufland dla Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce (fot. FB Henkel Laundry & Home Care)

Firma Henkel i sieć sklepów Kaufland inicjują kolejną edycję akcji „Kupujesz – pomagasz!”. Dochód ze sprzedaży produktów Henkla w czasie trwania akcji (od 22 sierpnia do 3 października br.) zostanie przeznaczony na wyrównywanie szans w dostępie do edukacji podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce.

REKLAMA

Klienci sieci sklepów Kaufland, którzy między 22 sierpnia a 3 października kupią kosmetyki, środki piorące lub środki czystości marek: Persil, E, K2r, Perwoll, Silan, Somat, Pur, Bref, Clin, Hattrick, Pure Color, Freshlight, Gliss Kur, Taft, Color Expert, Syoss, Schauma, Palette, Fa, Vademecum lub Denivit, wspomogą podopiecznych Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w ramach akcji „Kupujesz – Pomagasz”.

- Już po raz czwarty wspólnie z siecią Kaufland angażujemy się w akcję „Kupujesz - pomagasz!” na rzecz SOS Wiosek Dziecięcych. Cel akcji jest dla nas ważny – chcemy pomóc wyrównać szanse podopiecznych Stowarzyszenia w dostępie do edukacji i w ten sposób ułatwić im start w przyszłość – powiedziała Dorota Strosznajder, pełnomocnik ds. odpowiedzialności społecznej Henkel Polska.

- We współpracy z jednym z naszych największych dostawców, firmą Henkel, możemy wspólnie zadbać o potrzeby dzieci ze Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. Cieszymy się, że już po raz czwarty mamy możliwość przyłączyć się do tej inicjatywy i wesprzeć dzieci na starcie. Nasi klienci, a także pracownicy bardzo chętnie biorą udział w tego typu programach. To dzięki ich ofiarności i zaangażowaniu możemy mówić o sukcesie akcji charytatywnej „Kupujesz – pomagasz”, za co serdecznie dziękujemy – podkreśla Agnieszka Kotlińska, ekspert ds. CSR w sieci Kaufland.

Dzięki zebranej kwocie podopieczni Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce w Siedlcach i Biłgoraju będą mogli uczestniczyć w zaplanowanych na cały rok zajęciach językowych. Środki pozwolą także sfinansować zakup pomocy edukacyjnych wykorzystywanych podczas zajęć. 

Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce to organizacja działająca od blisko 70 lat w 135 krajach. Niesie pomoc dzieciom tworząc rodzinne formy opieki zastępczej nazywane SOS Wioskami Dziecięcymi. 

Henkel jest firmą globalną, o zrównoważonej i różnorodnej ofercie produktów i usług w sektorze przemysłowym i dóbr konsumpcyjnych. Główne jego działy to Henkel Adhesive Technologies (dział klejów budowlanych i konsumenckich oraz technologii dla przemysłu), Laundry & Home Care (środków piorących i czystości) oraz Beauty Care (kosmetyków). Firma została  założona w 1876. W 2018 odnotowała przychody ze sprzedaży na poziomie około 20 mld oraz skorygowany zysk operacyjny na poziomie około 3,5 mld euro. Henkel zatrudnia na całym świecie ponad 53 tysiące pracowników

Kaufland to międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. Należy do dużych przedsiębiorstw handlowych Europy z branży nowoczesnych sklepów wielkopowierzchniowych. W całej Europie Kaufland posiada około 1200 sklepów i zatrudnia niemal 150 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 212 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 1

 • 1
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony