REKLAMAPolski Ład webinar WH Fokus baner główny 12.2001

PRODUCENCI I MARKI

Marketing

MARKI

 

22 listopada 2021, 13:19artykuł sponsorowany

napisz maila ‹ | ostatnie artykuły ‹
Senelle – to świadoma pielęgnacja kobiet akceptujących siebie i zmiany zachodzące w skórze z upływem czasu.

Senelle – to świadoma pielęgnacja kobiet akceptujących siebie i zmiany zachodzące w skórze z upływem czasu. (fot. mat. pras. Senelle)

Świat i podejście do tego czym jest piękno i jak dbać o urodę uległo zmianie. Kobiety dostrzegają siebie i swoją urodę, taką jaką jest. Już nie starają się za wszelką cenę walczyć z upływającym czasem, co nie oznacza, że nie zależy im na atrakcyjnym wyglądzie. Dlatego pojawiła się idea pro-age, która jest określana jako „happy aging”, czyli szczęśliwe starzenie. Tę filozofię wyznaje marka Senelle.

REKLAMAAplikacje Mobilne (WH Market)_belka w artykułach

Otwieramy się na nowe spojrzenie na zmiany naszego ciała w czasie – akceptujemy zmarszczki, zamiast je likwidować, bo są piękne i świadczą doświadczeniu, o wyjątkowym i pięknym życiu. Zaczynamy być dumne z tego jak się zmieniamy, pozwalamy sobie na bycie tu i teraz, jednocześnie czule opiekując się swoim ciałem. Filozofia pro-age uczy nas, że lepiej zapobiegać niż likwidować pojawiające się zmiany. Najlepiej jednak myśleć o opiece nad swoim ciałem już od 25 roku życia, kiedy zaczynają się procesy starzenia. Warto uczyć się akceptacji tych zmian i cieszyć się tym, co przynosi kolejny etap życia. Każde ciało jest piękne bez względu na wiek. 

Jak Senelle realizuje filozofię pro-age?

Senelle – to świadoma pielęgnacja kobiet akceptujących siebie i zmiany zachodzące w skórze z upływem czasu. Wspomaga procesy zachowujące młodość bez agresywnej walki z naturą. To nie znaczy, że Senelle zachęca do odpuszczania, wręcz przeciwnie! Pomaga dopasować pielęgnację do stylu życia i naturalnych procesów związanych z upływem czasu, wykorzystując np. składniki biomimetyczne oraz nowoczesne rozwiązania.

Naturalna pielęgnacja Senelle opiera się na:
•    nawilżaniu
•    ochronie wrażliwej skóry
•    odżywianiu, kiedy potrzeba
•    redukowaniu przebarwień i niedoskonałości
•    wzmacnianiu naczynek
•    dbaniu o umysł i emocje
•    wspieraniu samoakceptacji i dawaniu radości tu i teraz

Jeśli kobiety będą świadome zmian i nie będą na siłę walczyć z naturą, mają szansę być tu i teraz. Skupić się na tym, co ważne i dostrzegać własne piękno na każdym etapie życia. W filozofii pro-age nie ma miejsca na rezygnację z pięknego wyglądu, wręcz przeciwnie – stajemy się uważne na siebie, swoje potrzeby i zapewniamy wszystko, to co najlepsze dla ciała i umysłu: naturalną pielęgnację, zdrowe posiłki, rozwój talentów, kontakt z ludźmi i naturą. 

Warto zaprosić do nowego stylu życia SENELLE – naturalna pielęgnacja pro-age, która chroni prawdzie piękno.

Czy ten artykuł był przydatny dla ciebie, twojej firmy i branży? Głosów: 0

 • 0
  BARDZO PRZYDATNY
 • 0
  PRZYDATNY
 • 0
  OBOJĘTNY
 • 0
  NIEPRZYDATNY

0Komentarze

dodaj komentarz

Portal wiadomoscikosmetyczne.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
Aby dodać komentarz musisz podać wynik
  Nie ma jeszcze komentarzy...
do góry strony